Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

Pai da, de asta zic, ca nu am de ce sa ma ingrijorez! In alta ordine de idei, cine vine cu niste clatite sau chec? Tu sau Didi? Daca veniti cu praji, 2 sticle de cola le dau eu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

dude .. noi suntem femei muncitoare cand crezi ca am timp sa stam sa facem praji? niste clatite ar merge ..doar ca tre sa le fac cu o seara inainte ca la ora aia debea scap de la servici ..plus ca nu vad de ce eu sau didi .. din baieti nu e nici-unu in stare sa tina o tigaie in mana sa faca clatite? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre, eu am zis ca dau Cola! Nu ma intereseaza cine aduce clatitele sau praji, dar nah, altfel faceti voi, fetili rele, clatie, altfel le fac eu. La pariu ca nu ati manca ceva facut de mine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre, eu am zis ca dau Cola! Nu ma intereseaza cine aduce clatitele sau praji, dar nah, altfel faceti voi, fetili rele, clatie, altfel le fac eu. La pariu ca nu ati manca ceva facut de mine!

 

bah as manca un gratar facut de tine :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ai sa crezi ma, la ala m-as risca si eu! Si stropit, asa, cu mujdei frecat bine cu ulei si stins cu smantana. Si pe langa fripturi, puse si niste ciuperci din alea si vreo 2-3 rosii taiate si aruncate la misto. Si cat sta jarul degeaba, niste cartofi in folie aruncati acolo, de pofta :)

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ai sa crezi ma, la ala m-as risca si eu! Si stropit, asa, cu mujdei frecat bine cu ulei si stins cu smantana. Si pe langa fripturi, puse si niste ciuperci din alea si vreo 2-3 rosii taiate si aruncate la misto. Si cat sta jarul degeaba, niste cartofi in folie aruncati acolo, de pofta :)

 

Si cu un spritz racoritor, e un vis. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun deci cand mergem la gratar? :)

Eu o sa ma risc sambata!

 

Rippere, stii tu ce stii, dar nu prea :) Asemenea gratar tot cu bere la pet de 2L se stinge. E musai sa se bea neaparat din sticla, astfel ragaiala de dupa e mult mai consistenta.

 

Didi, nu te mai da cocos ca nu cochetezi cu bucataria, ca am o intreaga galerie de foto cu tine si mainile pana la coate in mancare! :) Asa ca ruleaza niste clatite, ca altfel ne sta norocul.

 

Atasamentul e de dragul vremurilor trecute.

Mai multe gasiti AICI

post-20786-0-63994500-1309870152_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tits or GTFO!!! :)

 

Vineri o sa vin la 8. Chiar daca ploua, chiar daca vine sfarsitul lumii, chiar daca am diaree. Sa te vad pe unde scoti camasa... sau tricoul!

Ar fi bine sa aduci si niste clatite!

 

ei bine...vineri la ora aia o sa fiu frumos la munte , la obarsia lotrului, asa ca ... distractie placuta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa ma risc sambata!

 

Rippere, stii tu ce stii, dar nu prea :) Asemenea gratar tot cu bere la pet de 2L se stinge. E musai sa se bea neaparat din sticla, astfel ragaiala de dupa e mult mai consistenta.

 

Didi, nu te mai da cocos ca nu cochetezi cu bucataria, ca am o intreaga galerie de foto cu tine si mainile pana la coate in mancare! :) Asa ca ruleaza niste clatite, ca altfel ne sta norocul.

 

Atasamentul e de dragul vremurilor trecute.

Mai multe gasiti AICI

 

vai bah cat am slabit. sa nu ma recunosc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ei bine...vineri la ora aia o sa fiu frumos la munte , la obarsia lotrului, asa ca ... distractie placuta!

 

He he he! Si ce ma, Obarsia Lotrului nu-i chiar asa departe :) Rotesc un pic incheietura dreapta si v-am prins din urma! Ai face orice, ai intra si-n pamant numai ca sa scapi de facut clatite si praji! Las' ca te prind eu!

 

De sambata dimineata si eu o sa fiu cu burta-n sus la plaja si cu berea-n freza, asa ca o sa ne vedem de abia peste doua weekenduri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

firar sa fie claudiule chiar trebuia sa ma chinui in halul asta??? eu sunt la serv n-am papat nimic si tu pui poze de la gratar ... si eu care vroiam sa fac praji sau clatite... nimic nu mai vezi acum :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Didi, unde se tine intalnirea aia de sv isti (sau ce intalnire se o tine)? ca si eu vreau sa ajung sambata la Ranca. Eu acum am aflat ca de acolo incepe Transalpina.

 

noi o sa stam la cabana obarsia lotrului, parca asa se cheama. nu stiu exact sa iti dau amanaunte ca nici eu nu prea stiu, ca s-a ocupat un tip de rezervari si o sa ne vedem cu el p-acolo. daca e ne auzim la un telefon sambata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi o sa stam la cabana obarsia lotrului, parca asa se cheama. nu stiu exact sa iti dau amanaunte ca nici eu nu prea stiu, ca s-a ocupat un tip de rezervari si o sa ne vedem cu el p-acolo. daca e ne auzim la un telefon sambata!

 

exista camping acolo la 30 ron casuta :)

 

este foarte misto.

 

de la obarsia lotrului urci spre ranca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu cred ca o sa ajung pana la Obarsia Lotrului. Cavalerule, in Ranca e loc de campare, stii cumva?

 

nu stiu gand am fost eu era o grindina de mi-a stat mintea in loc. n-am cautat decat un resturant deschis... cand am luat-o din loc spre novaci nu am vazut asa ceva. nu stiu ce sa zic....

 

dc nu te duci pana la obarsia lotrului asfaltul e bun, si sunt 30km de la ranca :) iar casute sunt vreo 34 buc :) plus resturantul este cu preturi rezonabile :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multam de sfat. Asa o sa fac. Tu ce faci weekendul asta? ca metalu am auzit ca se duce sa treiere orzul pentru bere...

 

Ceilalti? Va bagati la o plimbare de weekend plecat sambata si intors a 2 a zi?

 

am o nunta la sibiu. plec la 7.30 din bucuresti sambata dimineata. directia brasov apoi cotesc spre sibiu.

 

cred ca la intoarcere o sa fac Transfagarasanu! in sf dupa 3 ani o sa reusesc sa-l fac tot :)

 

 

Diseara pe la 21.00 ne vedem la rond. mai devreme nu pot sa ajung

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...