Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

bun hai sa strigam catalogul .. metalu e prezent ..eu la fel .. dihania cavaleru toto ...care se baga? vreau sa vad si eu fitzobikerul de weekend neaparat ..este chemat la tabla tre sa vina altfel are nota 2 :)

si poate vine si trandafiru !!!

Editat de Roxynel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

 

 

motivul meu este unul intemeiat dar daca vrei :duel: atunci :duel: sa fie

 

Cine ma striga in noapte ca vantul?

Eu din bulibaseala voastra nu inteleg, iesiti azi joi 28.07 sau maine vineri 29.07? :D

 

niko fi atent ca iei bataie, adunarea e vineri, mereu ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi s-a facut de plimbare! Cine-mi face si mie un plin? :D

Trebuiesc bagati doar 17 litri si ma pot risca la o plimbare de 300 km in limite legale!

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa nu facem planuri marete dar macar poate pana in Biker's Otopeni sa ne taram si noi mai pe seara.

Pentru alte plimbari eu nu sunt disponibil, inca nu am schimbat lantul.

 

Sper sa nu se intample minunea sa va intalniti la 7,30 si chiar sa plecati la plimbare. Eu vin la 8. As paria niste bani ca nu se pleaca pe nicaieri! :bigstar:

Editat de Niko
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai nene ..ramane la 8 ca la 7jumate nu am cum sa ajung .. si plimbare dupa daca vreti .. dar pe la 12 tre sa va parasesc ca plec din buc weekendul asta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si plimbare dupa daca vreti ...

Plimbare? La Germanos? :)

 

Sper sa nu se intample minunea sa va intalniti la 7,30 si chiar sa plecati la plimbare. Eu vin la 8. As paria niste bani ca nu se pleaca pe nicaieri! :bigstar:

Pai si eu tot pe la 8 ajung man, ca vreau sa ma opresc un pic la Cavaleru sa-mi spal fierul, ca am tinut-o numai in ploaie si s-a cam adunat mizerie. De plecat, merg orinde vrei tu daca bagi benzina. Am bagat ieri de 25 de ron si tre' sa imi ajunga sa ma intorc si deja am vreo 60 km facuti. Sper sa ma tina pana acasa :)

 

Cat despre lant, eu l-am luat de la baietii astia http://www.piese-motocicleta.ro/ vad ca un kit pt a ta ar fi pe la 430 ron. http://www.piese-motocicleta.ro/ro/produse/2002-2003-5173

Vezi ca au un mess acolo, da-le un buzz si cere preturi. Mie mi-au dat mai multe preturi si variante, si cel mai convenabil acum a fost sa-mi schimb pinionul si lantul, si urmeaza sa-mi iau si foaia cand oi mai avea bani. Oricum, aia e intr-o stare buna, nu se cere schimbata.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...