Sari la conținut

Zona Pantelimon


ruud914
 Share

Postări Recomandate

salut, nu stiu daca este locul potrivit, dar incerc si aici, ca voi mai cunoasteti zona. Am pe dacie un cd-player clarion cumparat de la "fii-galagios.ro", s-a rupt un fir electric ceva prin el, nu mai face un contact bine, deci, nu mai merge. a expirat garantia, am sunat la service-ul scris pe garantie, vrand sa-l repar contra cost, si nu a raspuns nimeni. Cei de unde l-am cumparat acum vreo 3 ani, mi-au spus ca clarion nu mai are reprezentanta in Romania. daca aveti voi vreo ideie unde as putea sa-l repar, schimb piesa/contactul electric/ firele electrice, orice reparatie as putea sa-i fac si poate sa-mi spune, astept un ajutor. Nu as vrea sa-mi cumpar altul doar pentru un contact prost, mi-am dat seama ce este rupt, si cu cunostintele mele nu-l pot repara. Daca are cineva vreo ideie, astept ajutor, multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca ti s a defectat ceva prin el eu zic sa nu te mai agiti ca sunt s-h o caruta. Chiar aici pe forum vindea cineva in semnatura o instalatie audio f ieftina.

Daca e ceva minor tre sa te duci la un electrician care se ocupa cu asa ceva. Prin targul vitan sunt cateva chioscuri unde se vind electronice auto si au si reparatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ti s a defectat ceva prin el eu zic sa nu te mai agiti ca sunt s-h o caruta. Chiar aici pe forum vindea cineva in semnatura o instalatie audio f ieftina.

Daca e ceva minor tre sa te duci la un electrician care se ocupa cu asa ceva. Prin targul vitan sunt cateva chioscuri unde se vind electronice auto si au si reparatii.

in vitam am gasit un tip care zice ca mi-l face, o sa-l duc maine sa-l las acolo o zi doua. nu prea as vrea sa arunc player destul de scump, pentru o folie de un centimetru. multumesc pentru idei, se pare ca targul vitan e sfant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu diseara am niste treaba si sambata ma duc cu Cavaleru sa bibilim motoretele. Poate pe sambata seara sau duminica?

 

eu am program sexi week0endu asta nu am cum sa dau pe acolo sera. daca anuntati ceva, incerc dar nu promit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai mai schimbam un kit de lant, mai un ulei, mai un filtru... chestii din astea. Desfacem si curatam etrierii - asa trebuie sa se procedeze cu mobrele care merg mult sau stau de un an...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, diseara iesim pe "Âştrase" ? Dupa 10? :)

 

PS: mi-a jihnit un coleg azi motorul, omul motociclist si el... cica "ce fel de Ducati e asta? Monster sau SuperSport???"

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, diseara iesim pe "Âştrase" ? Dupa 10? :)

 

PS: mi-a jihnit un coleg azi motorul, omul motociclist si el... cica "ce fel de Ducati e asta? Monster sau SuperSport???"

 

:crack: ai ajuns de rasu' lumii! si nu l-ai scuipat?

eu am toba noua!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai eu ma tot plimb in fiecare zi pana la serviciu si inapoi.

deocamdata nu imi permit sa merg mai mult, mai ales ca saptamana viitoare am programata o iesire cu baietii sv-isti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles :)

Nu ne permitem sa bagam benzina, dar musai sa avem motocicleta frumoasa si zgomotoasa, chiar daca sta sub prelata in fata blocului :)

Ti-am zis ca te pandesc si te tin numai in corzi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...