Sari la conținut

1 Mai


TZepeSH
 Share

Postări Recomandate

Deschid acest topic cu dorinta de a pune deja la cale o plecare de 1 mai, preferabil la vama veche (deh, traditia) sau undeva in zona. l-am pus la comunisti ca noi mergem mai incet, nu prea ma vad mergand cu nipra cot la cot cu vitezistii, si ar fi bine sa mergem mai multi grupati, si pt cazuri de exceptie (probleme etc) sa ne putem ajuta. deci, incepem cu inscrierile?

 

PS: GMK, am deschis eu ca timpu trece si tre sa ne organizam. nu te superi ca am initiat eu discutia, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tata,... GMK-u' nu se supara!!! :grinbandit:

GMK-u' este incantat ca ai inceput tu topicul,.. ca shi azi uitam sa-l fac :bigstar:

 

 

Deci,... avand in vedere efectele incalzirii globale, anul acesta sezonul de vara incepe pe data de 28 aprilie. Ashadar va invitam la un 1 Mai Muncitoresc, (undeva) in perioada 28 aprilie - 2 mai, in Vama Veche sa ne bucuram shi noi de mare. Cu aceasta ocazie vom munci din greu la scoaterea motocicletelor impotmolite in nisip,... trasul matei de coada,... impinsul lazilor de bere de la soare la umbra. Sunt invitati sa participe toti cei care nu fac fata problemelor de servici,.. shi cei care au motociclete,... shi cei care vor avea motociclete,... shi cei care shtiu sa cante,.. shi cei care falseaza la greu,... shi ma opresc aici!!! Ne cerem scuze pentru cei care nu s-au auzit strigati,.... dar sunt shi ei invitati!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tata,... GMK-u' nu se supara!!! :bigstar:

GMK-u' este incantat ca ai inceput tu topicul,.. ca shi azi uitam sa-l fac :haha:

Deci,... avand in vedere efectele incalzirii globale, anul acesta sezonul de vara incepe pe data de 28 aprilie. Ashadar va invitam la un 1 Mai Muncitoresc, (undeva) in perioada 28 aprilie - 2 mai, in Vama Veche sa ne bucuram shi noi de mare. Cu aceasta ocazie vom munci din greu la scoaterea motocicletelor impotmolite in nisip,... trasul matei de coada,... impinsul lazilor de bere de la soare la umbra. Sunt invitati sa participe toti cei care nu fac fata problemelor de servici,.. shi cei care au motociclete,... shi cei care vor avea motociclete,... shi cei care shtiu sa cante,.. shi cei care falseaza la greu,... shi ma opresc aici!!! Ne cerem scuze pentru cei care nu s-au auzit strigati,.... dar sunt shi ei invitati!!!

 

as veni, dar, ma gandeam sa termin ce am inceput anul trecut si am lasat neterminat, si anume, un masiv muntos :baldy: daca ma razgandesc, vorbim...buna initiativa :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te rog frumos...si detalii daca se poate...uite, pescarusi in actiune, cos de gunoi, urme de tractoare, etc :bigstar:

pana la urma e de apreciat actiunea de curatare asupra vamii, desi noaptea daca ai cortul pe plaja te trezesti ca in santier :baldy: plus ca dimineata sunt oameni angajati care strang hartiile adica un lucru benefic pt vama...club bavaria cam strica si muzicile auzite de pretutindeni, dar, te retragi undeva mai departe si nu ai treaba :grinbandit:

post-12624-1170196108_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Suna tentant dar nu cred ca se vor inghesui prea multi sa raspunda acum.

Eu merg in functie de vreme. Nu ne putem baza pe incalzirea globala. Uneori ninge si in California totusi.

Nu cred eu ca va ninge de 1 mai dar daca ploua eu nu merg. Nu ma sperie o ploaie dar nici nu mai e distractiv sa stai trei zile ud. Apoi sa pleci spre casa la fel de murat.

Asa ca eu nu voi da raspuns decat in preajma evenimentului.

Oricum ideea este super buna nu numai in cazul comunistelor. Cam toti ar trebui sa ne organizam in functie de cilindree. Astfel unul cu 125 cc chiar daca e japoneza sa nu se mai chinuie sa alerge dupa unul de 1000.

Oricum mai e muuuult pana atunci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

daca imi iau motorul pana atunci...si il fac sa mearga fara sa am MARI probleme, ma alatur voua :eek:

sunt prima fata cu comunista care a zis k vine? :cheers:

cam da, da intai sa iti iei motoru :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa dea Domnu sa decurga bine situatia :D

 

pai bafta :cheers:

eu nu cred ca ajung atunci la mare...prefer muntele, si capra nu stiu daca ma duce pana acolo la cum e acum(varza dupa endureala :eek: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah!!!!! :cheers: A picat topicul prea jos !!! :blbl:

Pai nu-i nimic, sa-l ridicam! :scratch:

Nu am mari sperante sa ajung anul asta de 1 mai, tb. sa-mi iau motor, sa-l fac sau sa-mi conving amicii sa mearga si sa ma urc la careva pe capra...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...