Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hello CBR-isti & CBR-iste,

 

Ce ulei recomandati pentru o mobra cu 55.000Km care ruleaza mult in oras...mai exact in Bucuresti :wink: si de unde pot sa-l iau?

La service merg la Alex (Giulesti) - daca mai e vreunul care merge acolo si stie ca Alex are uleiul respectiv, ziceti-mi sa nu mai bananai aiurea prin oras.

 

THX! :laugh:

 

PS: Petre, bafta maxima si anunta-ne din timp cand ai concurs s-avem timp sa facem coregrafia! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alex are un Motul si un Castrol parca, 10W40. Mie cu Castrolu' ala imi merge bine dar n-am incercat decat o data pe un singur moto. Mai intreaba :laugh:

 

PS: cand te vedem iar la plimabrica :laugh: ?

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello CBR-isti & CBR-iste,

 

Ce ulei recomandati pentru o mobra cu 55.000Km care ruleaza mult in oras...mai exact in Bucuresti :laugh: si de unde pot sa-l iau?

La service merg la Alex (Giulesti) - daca mai e vreunul care merge acolo si stie ca Alex are uleiul respectiv, ziceti-mi sa nu mai bananai aiurea prin oras.

 

THX! :laugh:

 

Mergi la Alex ca are uleiul ieftin si iti zice el exact ce sa pui :wink: Numai ca, nu prea cred ca vei intra cu moto pana la el ca e noroi mare.

 

PS: cand te vedem iar la plimabrica :lol: ?

 

Cine a zis ca tu ai sa mai iesi cu noi? Nu te obosi sa-mi dai reply ca esti trecut la ignore!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cineva s-a declarat sef de trib. Te invit sa-ti vezi de treburile tale si problemele personale sa ti le tii. Daca ai rufe de spalat ai si nr si id meu.

Daca tu iei decizii in numele tuturor, as vrea sa stiu, aranjam cu adminii si se va numi topicu' lu adidasu si al urmasilor sai :laugh:

 

Bine, sa stiu si eu, sa nu apar de prost pe acolo. Cine vrea sa nu mai vin sa-mi zica. In afara de adidasu' :laugh:

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici un sef. Cand ai sa inveti sa te poti cum trebuie cu membri acestei mici comunitati, poate vei fi primit inapoi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici un sef. Cand ai sa inveti sa te poti cum trebuie cu membri acestei mici comunitati, poate vei fi primit inapoi.

Tratez cum sunt tratat. Respect DACA sunt respectat. Tu nu stii sa arati respect, nu primesti.

De la cine a vrut scuze cand am gresit, mi-am cerut scuze. Daca ai un exemplu concret in care

se vede ca nu stiu sa ma port cu membri acestei comunitati, astept sa mi-l dai. Pana atunci voi

considera acuzatia asta ca fiind nefondata.

 

Ehh, cred ca te-a suparat iarna asta prea tare, in afara de tine nu mai stiu pe nimeni sa aiba

atitudinea asta fata de mine. E strict treaba ta, nu te forteaza nimeni sa ma placi. Stai relax

ca purtandu-te asa nici eu n-o sa te mai inghit multa vreme :laugh:

 

Nu-i musai sa fim prieteni dar nici sa ne certam n-are rost. Pana nu-mi zici pe cine am jignit,

comentariul tau a fost doar rautate.

 

Bafta!

 

Ca sa nu zici ca aberez : de la Gixxu mi-am cerut mai demult scuze si nu cred ca mai e suparat

pe mine. De George n-am dat. Si vezi ca nu m-am luat de ei fara motiv, ei au inceput pentru ca

i-au apucat mici orgolii de bikeri sau li s-a parut just sa-mi critice stilul de mers.

 

So, cu George n-am vorbit iar tu esti singurul inca suparat pe mine. Iar tu stiu cand te-ai suparat

pe mine dar atunci n-aveai catusi de putin dreptate. Daca te astepti sa-mi cer scuze pentru ca i-ai

luat apararea cuiva care a facut un lucru de cacao, sa stii ca n-o s-o fac. Unde gresesc imi cer scuze,

ai cuvantul meu :laugh:

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca ti-ai cerut scuze te astepti sa fii iertat? Ia intreaba-l pe George sau pe Gixxu? Tu am impresia ca vrei sa te impiedici, sa-ti rupi o mana sau un picior. As fi mai atent in locul tau. Vrei sa fim amici? Evita-ma cat poti! :laugh:

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine chief, considera ca ne-am imprietenit :laugh:

 

Si ca sa nu zici ca-s bulangiu, tine minte, totul depinde de tine :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E un bou pe forum si un baiat ok in realitate, am discutat,am incercat sa ajungem la un punct comun...sper sa-i intre mintea inapoi acolo unde treb,a promis ca a bagat la cap :laugh: Plm...daca totul ar fi perfect am discuta despre fire...piese,cabluri si am avea Ducati :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E un bou pe forum si un baiat ok in realitate, am discutat,am incercat sa ajungem la un punct comun...sper sa-i intre mintea inapoi acolo unde treb,a promis ca a bagat la cap :laugh: Plm...daca totul ar fi perfect am discuta despre fire...piese,cabluri si am avea Ducati :laugh:

 

Se pare ca tot nu se invata minte unii din membrii acestui forum.

 

@ Shinu

de mine nu ai dat pentru ca nu am vrut eu sa dai, si intentionez sa ramana asa.

Iar orgoliul meu nu se compara cu al tau, simtindu-te ranit de orice chestie oricat de mica ar fi. "Orgoliul tau de biker" , nu va mai fi ranit de zeismul meu de care ma acuzi ca fac exces.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa cam incins atmosfera pici, sau mi se pare mie ... :laugh:

 

Tratez cum sunt tratat. Respect DACA sunt respectat. Tu nu stii sa arati respect, nu primesti.

De la cine a vrut scuze cand am gresit, mi-am cerut scuze. Daca ai un exemplu concret in care

se vede ca nu stiu sa ma port cu membri acestei comunitati, astept sa mi-l dai. Pana atunci voi

considera acuzatia asta ca fiind nefondata.

 

Ehh, cred ca te-a suparat iarna asta prea tare, in afara de tine nu mai stiu pe nimeni sa aiba

atitudinea asta fata de mine. E strict treaba ta, nu te forteaza nimeni sa ma placi. Stai relax

ca purtandu-te asa nici eu n-o sa te mai inghit multa vreme

 

Nu-i musai sa fim prieteni dar nici sa ne certam n-are rost. Pana nu-mi zici pe cine am jignit,

comentariul tau a fost doar rautate.

 

Bafta!

 

Ca sa nu zici ca aberez : de la Gixxu mi-am cerut mai demult scuze si nu cred ca mai e suparat

pe mine. De George n-am dat. Si vezi ca nu m-am luat de ei fara motiv, ei au inceput pentru ca

i-au apucat mici orgolii de bikeri sau li s-a parut just sa-mi critice stilul de mers.

 

So, cu George n-am vorbit iar tu esti singurul inca suparat pe mine. Iar tu stiu cand te-ai suparat

pe mine dar atunci n-aveai catusi de putin dreptate. Daca te astepti sa-mi cer scuze pentru ca i-ai

luat apararea cuiva care a facut un lucru de cacao, sa stii ca n-o s-o fac. Unde gresesc imi cer scuze,

ai cuvantul meu

 

 

easy boy, easy.... :wink: :laugh:

 

Hey,unde pot sa ma duc si eu la o vulcanizare moto(dc exista asa ceva ) .

Mi s-a desumflat roata ,am fost la vulcanizare de masinute si au zis ca e ok,nu e pana .

Dar acum mi s-a desumflat iar :D si ce inseamna cauciucuri bubles?

Thanks

 

 

si tu mai bine te-ai lasa de sportul asta...ca nu prea le ai deloc......intai schimba-ti cauciucurile alea...sau vinde-ti motoreta... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hey,unde pot sa ma duc si eu la o vulcanizare moto(dc exista asa ceva ) .

Mi s-a desumflat roata ,am fost la vulcanizare de masinute si au zis ca e ok,nu e pana .

Dar acum mi s-a desumflat iar :laugh: si ce inseamna cauciucuri bubles?

Thanks

 

Tubles blondo...adica fara camera, e posibil sa-ti fi intrat ceva in cauciuc si pe acolo pierde aer...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

George, am zis "mici orgolii" pentru ca sunt normale, nu am zis ca te dai zeu si nu am intentionat sa jignesc. Daca altfel nu pot da de tine, imi cer scuze aici.

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mergi la Alex ca are uleiul ieftin si iti zice el exact ce sa pui :blink: Numai ca, nu prea cred ca vei intra cu moto pana la el ca e noroi mare.

 

:blink: Mai dureaza un pic pina ma duc la el. Merci!

 

Vad ca se cam incing spiritele pe-aici, macar de-ati incalzi si vremea de afara! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar acum mi s-a desumflat iar :blink: si ce inseamna cauciucuri bubles?

Thanks

 

Tubeless! :crack:

Vezi pe Calea Plevnei, putin mai incolo de noi inspre Orhideea, pe dreapta ai sa vezi SAMA Service :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si unde pot sa ma duc ?

 

Nebun@ke,ti-as zice sa te muti pe topic de suzuki ,da nu merita efortul....

 

:blink: :crack:

 

eu zic mai bine sa te muti tu pe alt forum, dar in orice caz nu de motociclete... :) esti cam praf....nu te-ai prins....

 

ps: uite aici ISTORIA ROTII SI A ANVELOPEI, intai invat-o si dupa aia pune intrebarea ce este BUBLES a se citii TUBELESS. Apropo roata SE INVARTE, si uite ca sa intru mai in detaliu iti dau si mura in gura, adica DEFINITIA cuvantului INVARTI

 

pps: uite si cate unpic din istoria TUBELESS , si ca sa nu ma mai agit cu tine atat, ia mouse-ul in mana du-te intr-un explorer scrie acolo www.google.ro ,dupa ce iti apare fereastra scrie acolo TUBELESS, sau daca vrei depinde de preferinte, daca vrei sa joci jocul bubles scrie buble..si tot asa. Asaaaa acum dute cu , cursorul pe " Cautare Google", da-i click stanga si ai sa vezi ce minunatii ai sa gasesti. :D Bafta.

 

 

 

 

 

uite un blond care sa prins cum se face...bravoooooo :blink:

Editat de NeBuN@Ke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tubeless! :crack:

Vezi pe Calea Plevnei, putin mai incolo de noi inspre Orhideea, pe dreapta ai sa vezi SAMA Service :)

 

 

Multam :blink:

 

 

Mihai, hai sa terminam cu povestile astea ,ok?

Am pus o intrebare aici tocmai pt ca nu stiam nici ca se spune tubeless,nici ce este,si nici unde sa ma duc.

Cand nu stii,intrebi!

Asa ca hai sa o lasam moarta,daca ai chef de cearta ,nu ti-ai ales persoana potrivita pentru asta.Nu ma compara pe mine cu tine din punct de vedere al mersului pe motor sau a lucrurilor stiute despre motor ,dar nici nu incepe cu faze de genu asta ,caci nu are rost. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...