Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Indrasnesc sa mai revin iar cu anuntul meu ,,umanitar''

 

Daca are careva pe undeva aruncata sau vrea sa arunce sau sa vanda o toba de carbon sau aluminiu,orice numai zgomot sa faca.

 

Nu imi permit una noua,tocmai am fost dat afara de la munca si am ramas nici macar somer.

 

Incearca sa-i scoti sitele din aia stock! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Indrasnesc sa mai revin iar cu anuntul meu ,,umanitar''

 

Daca are careva pe undeva aruncata sau vrea sa arunce sau sa vanda o toba de carbon sau aluminiu,orice numai zgomot sa faca.

 

Nu imi permit una noua,tocmai am fost dat afara de la munca si am ramas nici macar somer.

 

Daca vrei sa mergi pe sfatul lui adidas iti dau numarul unui baiat foarte priceput care-ti poate face toba stock sa urle s-o ia dracii. Omul lucreaza impecabil si il recomand!

Imi zici si-ti dau numarul lui pe PM. :ok:

 

Mi-au venit si mie furtunele racing, bah! ;)

 

Cauciucuri mi-am luat Dunlop D208RR pana la urma... astept sa vina coletul. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi zici si-ti dau numarul lui pe PM. :cheers:

din pacate nimeni nu lucreaza moca. :ok:

omul vroia o toba aruncata pe undeva, nu sa si'o modifice pe a lui, ca asta costa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine imi poate da si mie manualul de srvice pt honda cbr 600 f2 ? :cheers:

 

Cred ca poti sa-l iei de la Sinu...il are scris pe un caiet stundentesc de la ultima revizie facuta la a lui :ok: cica unii ii spun si deviz

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca poti sa-l iei de la Sinu...il are scris pe un caiet studentesc de la ultima revizie facuta la a lui :cheers: cica unii ii spun si deviz

Mai nou a devenit manuscris. 750 eur fara carene. Sa vedem care mai iubeste o Honda atat de batrana

(17 anisori) asa tare :P Carenele cand mai iau un salar, momentan am facut-o doar sa mearga bine.

 

Ca sa nu scriu mai mult decat Petre, mentionez ca in afara de cadru, n-a ramas nimic neatins/

neschimbat/nereparat bla bla :ok:

 

Cat despre manualul de F2, il am, da' sa-mi dee omu' add pe mess sa il trimit: fraiercatine .

 

Bafta baieti, am fugit sa-mi plimb iubita upgradata ;)

 

PS: ca mereu sunt intrebat : doar furca am lovit-o usor la accident. Restu' sunt mai degraba intretinere

decat reparatii. Carburatie, bujii, filtru, placute, discuri ietc :bow: Deci nu-s legate de cazaturi, doar ca ...

deh, e batrana.

 

LE: compresia e acu' la 11,5 :)

Editat de shin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce tzacaniti :cheers:

 

Ne adunam si noi toamna trecuta, dar eram mai multi, mai bagam 200+ pe A2, apoi niste burnout-uri pe la semafoare de se uitau crucish babele la noi apoi crosetam printre masini in ture inalte, apoi blocam giratoriul de la Pta. Alba Iulia. Funny things :ok:

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,va multumesc pentru sfaturi si indrumari,ideeea e ca nu am zis ca vreau o toba pe degeaba,mai nimik nu e gratis ,ofer maxim 70 EURO,mai mult nu am.Si nu as vrea sa o modific pe cea stoc pentru ca oricum este prea mare si prea grea,nu mai zic ca am revopsito de 2 ori din cauza ca mai mangai cate o masina cu ea prin trafic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

semnalele pe spate sunt incorporate in stop:D

 

Petre... vezi cu "chederu" ala de la parbriz sa nu te sperie cand isi ia zboru... io m-am balegat pe mine cand mi=a venit direct in mufa pe dn1 ... mergeam putin mai tare...In rest marfa parbrizu :) ...io i-am dat jos emblema de la powerbronze ca nu dadea bine la culoare... :D

 

S-o stapanesti sanatos ca pacat de capetele alea de ghidon :lol:

Editat de antemiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petre... vezi cu "chederu" ala de la parbriz sa nu te sperie cand isi ia zboru... io m-am balegat pe mine cand mi=a venit direct in mufa pe dn1 ... mergeam putin mai tare...In rest marfa parbrizu :D ...io i-am dat jos emblema de la powerbronze ca nu dadea bine la culoare... :)

 

S-o stapanesti sanatos ca pacat de capetele alea de ghidon :lol:

 

 

pai capetele de ghidon oricum o sa le skimb...mi-am comandat unele din carbon :D MS:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce sa zici...ca te-a batut un incepator? :D hai ca merge asta cu plecatu' prost

 

 

hai bine recunosc acum, te-am lasat sa pleci primu' :D)) ca te-am vazut incepator si am zis sa iti dau 10-20 de metri avans :lol: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io o sa ies la plimbare exista volintiri? ...

 

le.. da vad ca numa strumfu e on line ...deci chiar daca exista ... :lol:)

Editat de Angra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce limita de viteza e pe DN1 in zona Academiei, sau ce e acolo ? .. ca am trecut aseara cu 120 si era radar pe sensul opus indreptat spre mine. Am facut imediat pe Jandarmeriei sa-i evit pe cei care se ocupa cu trasul pe dreapta :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce limita de viteza e pe DN1 in zona Academiei, sau ce e acolo ? .. ca am trecut aseara cu 120 si era radar pe sensul opus indreptat spre mine. Am facut imediat pe Jandarmeriei sa-i evit pe cei care se ocupa cu trasul pe dreapta :lol:

 

 

70 ai acolo,deci daca ai avut peste 120 si au reusit sa iti ia numarul teai ars,50 peste limita legala se suspenda permisul

 

daca era pe sens opus nu prea avea cum sa iti filmeze numarul pe spate,asa ca ai norok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut eu cu 140 pana s-a aglomerat si nu m-o oprit nimeni. Probabil nici pozne n-au facut

daca erau pe contrasens. Io m-am scos, era asa infect numaru' ca nu-l vedeau cu tehnologia

tehnologiei :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...