Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Cica Varta, dupa mai multe cercetari, ar fi niste baterii mediocre. Lumea vad ca e foarte multumita de Yuasa Toplite. :)

 

Nu faci misto acuma ca am zis ca am auzit de la AlfaMotors ca Varta nu ar fi extraordinare... nu? :)

 

 

Bon... are sa iau atunci Yuasa... tot cu Lipton comunic banuiesc, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu mai e :)

 

Mai ,aveti idee cum as putea sa-mi schimb si eu cauciucu pe fata ? Avand in vedere ca nu am cric central si ca cel de acum este foarte desumflat ,incat nu pot pleca cu ea la vulcanizare.....:)

 

Iei o pompa de masina, umfli roata, mergi la un service moto de roti si schimbi cauciucul. Simplu, nu? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu faci misto acuma ca am zis ca am auzit de la AlfaMotors ca Varta nu ar fi extraordinare... nu? :)

 

 

Bon... are sa iau atunci Yuasa... tot cu Lipton comunic banuiesc, nu?

 

http://www.bannerbatterien.com/banner/prod...ull/index11.php

 

(daca vrei traducere din germana da-mi pm)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iei o pompa de masina, umfli roata, mergi la un service moto de roti si schimbi cauciucul. Simplu, nu? :)

Asta am incercat deja... nu merge umflata ,sau nu o fi fost prea fortos cine a incercat sa o umfle... :)

 

E desumflat sau spart?

 

e foarte crapat ,si e desumflat de tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dracii mei, pardon, dragii mei .... unde ne intalnim azi ? Piata e inchisa total de aia cu Renault. Eu zic sa ne intalnim direct la Ursu ... ca oricum majoritatea mergeau incolo dupa intalnire ... avem si de unde lua un suc, o atentie .... Daca aveti alte propuneri, va astept cu ele, dar sa ne hotaram cu totii , nu sa fim 5 ca data trecuta ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dracii mei, pardon, dragii mei .... unde ne intalnim azi ? Piata e inchisa total de aia cu Renault. Eu zic sa ne intalnim direct la Ursu ... ca oricum majoritatea mergeau incolo dupa intalnire ... avem si de unde lua un suc, o atentie .... Daca aveti alte propuneri, va astept cu ele, dar sa ne hotaram cu totii , nu sa fim 5 ca data trecuta ...

 

 

Vin si eu ! Dar ziceam sa nu se mearga direct la Ursu ! Sa o mai ardem dubios si prin alte locatii ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ursu este Bikers`u de pe Matei Voievod.

@Nyt : pai si daca nu direct la Ursu atunci unde? Eu sunt deschis propunerilor .... dar faceti-le din timp ca sa se hotareasca lumea

@Gixx : vedem si noi o latina focoasa azi ?

Editat de xcite
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Nyt : pai si daca nu direct la Ursu atunci unde? Eu sunt deschis propunerilor .... dar faceti-le din timp ca sa se hotareasca lumea

 

 

Parcarea de pe Kiseleff ? Si eu sunt deschis propunerilor ! Eu unul am chef de plimbare ! Daca mai sunt doritori ok ,daca nu ne vedem la Ursu ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ursu este Bikers`u de pe Matei Voievod.

@Nyt : pai si daca nu direct la Ursu atunci unde? Eu sunt deschis propunerilor .... dar faceti-le din timp ca sa se hotareasca lumea

@Gixx : vedem si noi o latina focoasa azi ?

 

Daca danseaza Simona si azi la bara ,da :) . Eu sunt de la 7 la munca,din pacate :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mama ei de munca !!!!

 

Ok .... deci avem 1 vot pentru parcarea de pe Kisselef(Nyt) si 1 pentru Ursu (Arhimede).

 

@Nyt : putem sa ne intalnim la Ursu si sa iesim dupa aia la o plimbare , macar se mai elibereaza orasul ... ca la 7-8 nu prea e de plimbare, asa stam la Ursu si iesim pe la 8 juma , 9 , cand se elibereaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am mai intalnit,nu numai o data, in parcarea ce inconjoara piata. Ce va impiedica sa va intalniti si azi tot acolo? :)

 

Da,piata este inchisa dar asta nu inseamna ce nu este loc suficient in parcarea de langa ea :) Bafta!

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parcarea de pe langa e si aia ocupata de masini... vad ca e deja 4:20 si lumea nu zice nimic ... se pare ca pauza intalnire astazi. RUSINiCA !!!!

 

 

Se pare ca nici eu nu o sa va onorez cu prezenta mea astazi, oooooooooffffffffff viata meaaaaaaaa, ptr ca am niste trebi prin casa. Se pare ca lumea a inceput deja sa se gandeasca la sarbatorile de iarna , schi, porc, sorici, vin fiert nu-i mai arde de dat reising prin oras.

 

 

In alta ordine de idei, gen, facem o plimbarica in week-end? se anunta timp frumos iar noi am vrea sa mergem la rezervatia naturala COMANA, care este nu departe de BUCALE, spre giurgiu ( si de acolo la mancare bulgareasca PALALILA- prietenii stiu de ce). daca mai sunt doritori sa se afiseze aci ca sa nu mai aud ca nu s-a propus din timp.

 

http://www.comanaparc.ro/ http://www.comanaparc.ro/docum/tarife_si%2...cii_%20APNC.pdf si alte info pi site.

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca am festelito si azi cu venitu la miting... mama ma-sii... Cind am terminat trebili eram cheaun... m-am relaxat mergind la final cu scuterul la carrefour sa imi iau dero... bere, pardon. (Acu beau tuica pentru ca e la congelator)...

 

but, I diverge...

 

Maine plec la un amic (vajnic membru pe aci de altfel... BMWist la el in tara de adoptie :)) la Podu Olt... o sa o iau pe Cheia... sper sa plec pe la un 12... poate mai zaresc frunu din voi pe traseu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...