Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Nu mai e :)

 

Mai ,aveti idee cum as putea sa-mi schimb si eu cauciucu pe fata ? Avand in vedere ca nu am cric central si ca cel de acum este foarte desumflat ,incat nu pot pleca cu ea la vulcanizare.....:)

 

Iei o pompa de masina, umfli roata, mergi la un service moto de roti si schimbi cauciucul. Simplu, nu? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu faci misto acuma ca am zis ca am auzit de la AlfaMotors ca Varta nu ar fi extraordinare... nu? :)

 

 

Bon... are sa iau atunci Yuasa... tot cu Lipton comunic banuiesc, nu?

 

http://www.bannerbatterien.com/banner/prod...ull/index11.php

 

(daca vrei traducere din germana da-mi pm)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iei o pompa de masina, umfli roata, mergi la un service moto de roti si schimbi cauciucul. Simplu, nu? :)

Asta am incercat deja... nu merge umflata ,sau nu o fi fost prea fortos cine a incercat sa o umfle... :)

 

E desumflat sau spart?

 

e foarte crapat ,si e desumflat de tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dracii mei, pardon, dragii mei .... unde ne intalnim azi ? Piata e inchisa total de aia cu Renault. Eu zic sa ne intalnim direct la Ursu ... ca oricum majoritatea mergeau incolo dupa intalnire ... avem si de unde lua un suc, o atentie .... Daca aveti alte propuneri, va astept cu ele, dar sa ne hotaram cu totii , nu sa fim 5 ca data trecuta ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dracii mei, pardon, dragii mei .... unde ne intalnim azi ? Piata e inchisa total de aia cu Renault. Eu zic sa ne intalnim direct la Ursu ... ca oricum majoritatea mergeau incolo dupa intalnire ... avem si de unde lua un suc, o atentie .... Daca aveti alte propuneri, va astept cu ele, dar sa ne hotaram cu totii , nu sa fim 5 ca data trecuta ...

 

 

Vin si eu ! Dar ziceam sa nu se mearga direct la Ursu ! Sa o mai ardem dubios si prin alte locatii ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ursu este Bikers`u de pe Matei Voievod.

@Nyt : pai si daca nu direct la Ursu atunci unde? Eu sunt deschis propunerilor .... dar faceti-le din timp ca sa se hotareasca lumea

@Gixx : vedem si noi o latina focoasa azi ?

Editat de xcite
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Nyt : pai si daca nu direct la Ursu atunci unde? Eu sunt deschis propunerilor .... dar faceti-le din timp ca sa se hotareasca lumea

 

 

Parcarea de pe Kiseleff ? Si eu sunt deschis propunerilor ! Eu unul am chef de plimbare ! Daca mai sunt doritori ok ,daca nu ne vedem la Ursu ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ursu este Bikers`u de pe Matei Voievod.

@Nyt : pai si daca nu direct la Ursu atunci unde? Eu sunt deschis propunerilor .... dar faceti-le din timp ca sa se hotareasca lumea

@Gixx : vedem si noi o latina focoasa azi ?

 

Daca danseaza Simona si azi la bara ,da :) . Eu sunt de la 7 la munca,din pacate :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mama ei de munca !!!!

 

Ok .... deci avem 1 vot pentru parcarea de pe Kisselef(Nyt) si 1 pentru Ursu (Arhimede).

 

@Nyt : putem sa ne intalnim la Ursu si sa iesim dupa aia la o plimbare , macar se mai elibereaza orasul ... ca la 7-8 nu prea e de plimbare, asa stam la Ursu si iesim pe la 8 juma , 9 , cand se elibereaza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am mai intalnit,nu numai o data, in parcarea ce inconjoara piata. Ce va impiedica sa va intalniti si azi tot acolo? :)

 

Da,piata este inchisa dar asta nu inseamna ce nu este loc suficient in parcarea de langa ea :) Bafta!

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parcarea de pe langa e si aia ocupata de masini... vad ca e deja 4:20 si lumea nu zice nimic ... se pare ca pauza intalnire astazi. RUSINiCA !!!!

 

 

Se pare ca nici eu nu o sa va onorez cu prezenta mea astazi, oooooooooffffffffff viata meaaaaaaaa, ptr ca am niste trebi prin casa. Se pare ca lumea a inceput deja sa se gandeasca la sarbatorile de iarna , schi, porc, sorici, vin fiert nu-i mai arde de dat reising prin oras.

 

 

In alta ordine de idei, gen, facem o plimbarica in week-end? se anunta timp frumos iar noi am vrea sa mergem la rezervatia naturala COMANA, care este nu departe de BUCALE, spre giurgiu ( si de acolo la mancare bulgareasca PALALILA- prietenii stiu de ce). daca mai sunt doritori sa se afiseze aci ca sa nu mai aud ca nu s-a propus din timp.

 

http://www.comanaparc.ro/ http://www.comanaparc.ro/docum/tarife_si%2...cii_%20APNC.pdf si alte info pi site.

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca am festelito si azi cu venitu la miting... mama ma-sii... Cind am terminat trebili eram cheaun... m-am relaxat mergind la final cu scuterul la carrefour sa imi iau dero... bere, pardon. (Acu beau tuica pentru ca e la congelator)...

 

but, I diverge...

 

Maine plec la un amic (vajnic membru pe aci de altfel... BMWist la el in tara de adoptie :)) la Podu Olt... o sa o iau pe Cheia... sper sa plec pe la un 12... poate mai zaresc frunu din voi pe traseu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca am festelito si azi cu venitu la miting... mama ma-sii... Cind am terminat trebili eram cheaun... m-am relaxat mergind la final cu scuterul la carrefour sa imi iau dero... bere, pardon. (Acu beau tuica pentru ca e la congelator)...

 

but, I diverge...

 

Maine plec la un amic (vajnic membru pe aci de altfel... BMWist la el in tara de adoptie :)) la Podu Olt... o sa o iau pe Cheia... sper sa plec pe la un 12... poate mai zaresc frunu din voi pe traseu?

 

Maine am musafiri (din pacate)...In caz contrar as fi venit si eu sa vad ce-i poate pielea italiencei pe curvele de la Cheia :)

 

Pana la urma v-ati intalnit sau nu? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca intanlirea sa fie captivanta trebuie schimbata locatia periodic :disappointed: Eu nu am mai ajuns ca nu am moto momentan :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...