Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

M-am luat dupa doftor si mi-am comandat un GoPro. 1015 lei varianta Motorsports HD pe Amazon. Ajunge in 10 zile. Acum intrebare, are cineva experienta in realizarea unui punct de prindere giroscopic ? Cum sunt cele de la Motogp? Practic trebuie doar baleiaj stanga dreapta... Exista varianta mecanica la asa ceva sau doar cu servo?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Eu am fost la mare....ce satisfactie aveam pe mine cand erau coloanele de km intregi si eu tot inaintam :D

 

 

Si eu am fost la mare si aceeasi satisfactie ieri dupa-amiaza la intoarcere --> Eforie - Bucuresti: 3h, trafic full si sute de masini depasite :D

 

 

Apropo, si eu vreau sa exersez manevra cu intorsul pe cric joia asta ;)

Editat de Inspektor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ... am pus la vanzare pentru cei interesati motorul ... 2003-2004 CBR 600 RR ... pret 3000 euro negociabil ... 32k km. Care e interesat vb joi la intrunire :)

 

post-12021-0-38123100-1313490681_thumb.jpg

Editat de Xeqtor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi acum ne-am intors de la mare, 10 zile de relaxare !

 

 

 

Sa inteleg ca ai trecut la cateoria grea ?

 

 

 

Intrebare: cine are o masina cu carlig ptr remorca de imprumut de preferat in week-end?

 

Vorebeste cu Oana si vezi daca are treaba in weekend sau nu. Daca nu are te-ai facut cu o masina cu carlig ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi spuneti si mie, va rog, in 2 cuvinte care este diferenta intre un F3 si un F4 / F4i ? Sar'na

 

Completare : hai ca m'am grabit sa postez si apoi m'am dat pe goagal. Am aflat ce vroiam.

Editat de SyDemon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari din Zakynthos de data asta, am ajuns intreg! Nu prea am apucat decat sa mananc si sa fac o plimbarica pe-aici.

Drumul a fost lung tare, dar contrar asteptarilor foarte fun. Am mers pe un fel de dn al lor, peste munti si curbe multe, dar si camioane si trafic... Coborarea spre Patra si podul de acolo sunt dementiale; google it, nu am oprit sa pun camera, tot la intoarcere si asta.

Motoristii lor, desi neechipati, merg suuper (si bine si satanisti la un loc), dar deh aici soferii fac orice sa te fereasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari din Zakynthos de data asta, am ajuns intreg! Nu prea am apucat decat sa mananc si sa fac o plimbarica pe-aici.

Drumul a fost lung tare, dar contrar asteptarilor foarte fun. Am mers pe un fel de dn al lor, peste munti si curbe multe, dar si camioane si trafic... Coborarea spre Patra si podul de acolo sunt dementiale; google it, nu am oprit sa pun camera, tot la intoarcere si asta.

Motoristii lor, desi neechipati, merg suuper (si bine si satanisti la un loc), dar deh aici soferii fac orice sa te fereasca.

 

si prin neechipati vrea sa spuna ca rar ii vezi cu casca!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am luat-o prin Ioannina. A fost si autostrada pana la Ioannina, dar a fost destul de pitoreasca, prin munti, poduri, tuneluri, destul de fain... De la Ioannina spre patra e frumos, si se incheie cu o coborare de pe munte spre mare cu vedere superba.

Cu bac-ul a fost smooooth, nicio problema. Am si conversat cu un motorist grec pe bac, astia merg de la 16 ani toti, si se vede! Crosetau pe serpentine la 130+ si plini de bagaje. Am ramas wow! Cojones frate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva de unde pot face rost de slidere ptr costum (noi sau sh, de preferat SH ca sa am cu ce ma lauda :grinbandit: ) prin Bucuresti? Am facut rost de un flex......... :bounce: si vreau sa-l folosesc.

 

 

Si inca o intrebare: pe unde as gasi far pentru CBR PC35, ca la sectiunea vanzari piese SH nu prea gasesti?

 

 

 

 

 

 

 

PS stati linistiti nu este pentru mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...