Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Gen... a dat frica dom'le in motoretisti... au bagat mobrele la iernat... :D

 

 

Iar prezenta a fost slaba la intilniratiune... taman cind am inceput sa viu si eu... pregatisem discurs pentru 10 persoane in sus... tz tz tz...

 

next time?

Mare dreptate ai ! gen Sor speriat motoristi ca le lua aia locul si nu mai venira ,gen la intalnire. O sa facem intrunirea cbr pe net gen.

 

Punctaj maxim ptr cei prezenti astazi , gen : Gixxx' ; Alecscristian; Zaelu; Xcite si nu in ultimul rand Angra ! din partea mea ptr toti gen PALALILA !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vai Alexutza, imi cer scuze, dar nu am observat postul tau .... n-ai mai aparut de atata vreme , ca lumea a inceput sa nu te mai ia in serios :) (glumesc normal).

 

 

Nu era vorba doar de postul meu ,eu as fi putut sa va intreb si pe mess ,da' mi-era lene sa va intreb pe fiecare in parte. :D

in general.....raspundeti greu la o intrebare ,ia "rasfoieste" pagini de mai in spate ,sa te convingi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu era vorba doar de postul meu ,eu as fi putut sa va intreb si pe mess ,da' mi-era lene sa va intreb pe fiecare in parte. :D

in general.....raspundeti greu la o intrebare ,ia "rasfoieste" pagini de mai in spate ,sa te convingi :)

Ma stii tu pe mine ca stau sa rasfoiesc forumu? E o mare realizare si ca citesc topicul asta si de obicei daca de ultima data cand am intrat si pana la data la care intru din nou sunt mai mult de 3 pagini scrise, nu ma mai obosesc sa le citesc pe toate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma stii tu pe mine ca stau sa rasfoiesc forumu? E o mare realizare si ca citesc topicul asta si de obicei daca de ultima data cand am intrat si pana la data la care intru din nou sunt mai mult de 3 pagini scrise, nu ma mai obosesc sa le citesc pe toate.

 

Gem plm gen :)

Mesaj completat

Aseara chiar am ramas surprins ca am fost doar cateva pesoane :D Sustin propunerea lui alex de a organiza intrunirea de joi pe...forum! :P

Mesaj completat

:) :) Gen...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dai citate? :D

 

Bine ma tu ai spuso :P

Mesaj completat

Uite aci Gixxx, ca tot te gindeai tu :)

 

 

Au o ciclistica impecabila,iar in spate se vede modelul "nou" care e un pic mai agil :) As fi tentet sa vad ce poate o basculanta de 400 kg pe un drum virajat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai... m-am dat azi cu un CBR1000F (din '98) in puligon... demential... super tare de turing... joasa... exact cum imi place mie... nu ca as fi mic... dar prefer sa fiu aproape de pamint cind cad... :) Pozitie turing daca vrei... fara a fi incomoda si daca vrei viteza ai loc sa te asezi ca pe sportive.

 

Also... fain carenata... discutabil evident dar, mie imi place. Suporti de cutii... pentru drumul pe care vreau sa il fac la anu pina la doi amici (Rotterdam si York) ar fi beton :D .

 

Nu ma refer la putere pentru ca abia puteam sa o duc in 3000rpm... avea limitator deh... ma refer la felul in care se simtea la mers...

 

uite cam asa arata:

 

file228349phpvjm8ta.jpg

 

Cea a instructorului Mihai Stefan... pentru cine il stie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai... m-am dat azi cu un CBR1000F (din '98) in puligon... demential... super tare de turing... joasa... exact cum imi place mie... nu ca as fi mic... dar prefer sa fiu aproape de pamint cind cad... :) Pozitie turing daca vrei... fara a fi incomoda si daca vrei viteza ai loc sa te asezi ca pe sportive.

 

Also... fain carenata... discutabil evident dar, mie imi place. Suporti de cutii... pentru drumul pe care vreau sa il fac la anu pina la doi amici (Rotterdam si York) ar fi beton :) .

 

Nu ma refer la putere pentru ca abia puteam sa o duc in 3000rpm... avea limitator deh... ma refer la felul in care se simtea la mers...

 

uite cam asa arata:

 

file228349phpvjm8ta.jpg

 

Cea a instructorului Mihai Stefan... pentru cine il stie.

 

Ieftina si buna! Totusi pt cateva sute de euro in plus iti poti lua un 1100 xx super-blackbird care are sistemul CBS imbunatatit,e mai usor,mai agil,mai rapid,mai frumos si evident mai nou :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care are chef si timp de o plimbarica azi ? Da-ti un semn , dar pe telefon ca forumul nu mai apuc sa il verific ....

 

Eu si cu Laur am fost la o tura scurta pe Cheia dar am plecat de dimineata...Oricum la 2 e deja destul de tarziu pt a face un drum

 

s7301561.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...