Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Depinde de la cine o iei, depinde cum a mers cu ea, depinde daca a avut grija de ea. In general sunt f fiabile, d'aia se vorbeste aici orice mai putin de motoare nu :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca ai avut ceva probleme dupa ce l-ai luat?

 

 

Nu a avut probleme cu el, dar din cauza celor de la care la luat (reputatie naspa) ne asteptam ( adik si io ca tot de acolo il luai :grinbandit: ) sa pice din clipa in clipa.

 

Iti recomand cu incredere sa vezi motorul lui ALX31 mai ales ptr toba ( nu mi-o dai mie ALX?? ) si este foarte ingrijit. Sau daca te intereseaza o injenctie care cel putin de un an incoace nu a fost alergata cauta-l pe Arhimede ( dar costa ceva in plus).

 

Ca sfaturi nu te uita foarte tare la nimicuri estetice ( toate au fost sau vor cadea la fel si noi :unsure: ) ci mai degraba ar fi bine sa meri cu cineva care are ureche muzicala ptr motoare sa-ti spuna daca este ceva in neregula cu el!!!

 

 

Ce ma prijep nenika de cand mi-am luat suturi din cauza celor mentionati mai sus ( de unde luai motorul) . :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut... bai n-a mai strambat nimeni sau rupt manete!?!?!

 

Inca le mai am de vanzare pe alea de la semnatura!!!

 

 

Mai lasa si tu la pret ca e criza, nu se mai risca nimeni la strambat mocicocicleta ! :grinbandit: Niste benzina ieftina nu vinzi ca se vaita careva pe aci pe forum ????!!!! :unsure:

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@alecscristian: merci de reclama :grinbandit: intr-adevar am avut noroc de un motor intrtinut si am incercat sa pastrez aceeasi linie. Asta i-am zis si eu omului: sa vada macar cum arata unul intretinut ca sa aiba cu ce compara. Sa il ia pe al meu nu se pune problema, fiindca mi-a zis ca nu se incadreaza in buget.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@alecscristian: merci de reclama :grinbandit: intr-adevar am avut noroc de un motor intrtinut si am incercat sa pastrez aceeasi linie. Asta i-am zis si eu omului: sa vada macar cum arata unul intretinut ca sa aiba cu ce compara. Sa il ia pe al meu nu se pune problema, fiindca mi-a zis ca nu se incadreaza in buget.

Pai nu faci si tu o reducere la toba?????? ca cu multam mor de foame !!!!!!!!!!

 

Doamne, unde am ajuns cu criza asta!! Nu mai faci nimik din placere s-au ptr a ajuta pe cineva ci doar, doar ti-o iesi si tie ceva!! Mie mi-au iesit ochii uitandu-ma pe aci .

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bao, eu ti-as da-o dar tu ai galeria de evacuare stramba si ar arata hidos :wacko: nu mai bine iti vinzi tu motorul si il iei pe al meu? :unsure: cu tot cu toba :grinbandit:

Mesaj completat

Ps: frate ma uitam... Pai sunt 909 de votanti in pollul din topic si noi daca ne strangem 10... Unde sunteti fratilor???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@alecscristian: merci de reclama :laugh: intr-adevar am avut noroc de un motor intrtinut si am incercat sa pastrez aceeasi linie. Asta i-am zis si eu omului: sa vada macar cum arata unul intretinut ca sa aiba cu ce compara. Sa il ia pe al meu nu se pune problema, fiindca mi-a zis ca nu se incadreaza in buget.

 

Vrem F4 dar daca se poate la pret de f2... :wacko: Km sub 20000,de maxim cateva luni in tara,uleiu schimbat la maxim 3000 km(dominator frate) iar in momentul achizitionarii cu schimbul facut de preferat ,cauciucuri aproape noi cu dot minim 2008,kit lant nou,toba sport si accesorii(doar batranelu care l-a avut inainte vroia sa se faca auzit in trafic :grinbandit: )...

 

O sa ma p*s pe mine de ras....gen

Mesaj completat

N-avem buget dar vrem SS care gen necesita...buget! Gen

 

:unsure:

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand mi am luat eu motorul, cred ca gaseam si F4i la aceiasi bani, dar l-am preferat pe asta pt ca stiam ce iau. Ce vreau sa zic este ca nu inteleg de ce vrea lumea un model mai nou dar neingrijit si cu mai multe probleme in detrimentul unuia fabricat cu un an sau doi inainte, dar intr-o stare mult mai buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand mi am luat eu motorul, cred ca gaseam si F4i la aceiasi bani, dar l-am preferat pe asta pt ca stiam ce iau. Ce vreau sa zic este ca nu inteleg de ce vrea lumea un model mai nou dar neingrijit si cu mai multe probleme in detrimentul unuia fabricat cu un an sau doi inainte, dar intr-o stare mult mai buna

 

La mareee...la soaree...fetiteleee sunt goalee :grinbandit:

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offtopic :grinbandit: : M'am dat in Thassos cu o Yamaha XT660. Nu credeam ca poate fi atat de mult fun pe o asemenea mobra, m'a cucerit! Paraitul de monocilindru la iesirea de pe curbe e demential. Pacat ca e ca la diesel, trebuie schimbata repede treapta. De 2 ori m'am trezit in depasiri in paralel cu masini, in treapta a 2'a si la limitare... :unsure:

post-3288-1253690414_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Offtopic :unsure: : M'am dat in Thassos cu o Yamaha XT660. Nu credeam ca poate fi atat de mult fun pe o asemenea mobra, m'a cucerit! Paraitul de monocilindru la iesirea de pe curbe e demential. Pacat ca e ca la diesel, trebuie schimbata repede treapta. De 2 ori m'am trezit in depasiri in paralel cu masini, in treapta a 2'a si la limitare... :wacko:

 

 

daaa,si eu pot sa zic la fel de DR Big :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...