Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sa o ia pe Ionela? Sau de ce? :laugh:

Eu vin cu Ioana. Vezi ca vine Costin fara pasagera :D dar nu se baga la carat pasageri inca :P

si eu fara pasager! am incercat cu pasager si nu-mi place!
eu vin sigur fara pasagera, deci care are fi solutia?

stiu, stiu : solutia este.......................... sa-mi bag bip beeeeep bip!

eu inca nu stiu. in functie de Livia :P
Eu am doar marsupiul dupa mine :-))

 

Va multumesc pt raspunsuri.

Nu e vorba de Ionela. Pe Ionela mi-o car singur; mi-am luat saua spate de la Pushu azi :P

Oricum, nici nu ma gandeam sa incarc cu pasager pe Costin sau Diaboliq; si nici pe adism.

Era pentru Vali (Gabarab, Xct, Nyt si poate si altii stiu de cine e vorba...).

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc pt raspunsuri.

Nu e vorba de Ionela. Pe Ionela mi-o car singur; mi-am luat saua spate de la Pushu azi :laugh:

Oricum, nici nu ma gandeam sa incarc cu pasager pe Costin sau Diaboliq; si nici pe adism.

Era pentru Vali (Gabarab, Xct, Nyt si poate si altii stiu de cine e vorba...).

 

e pasager sau pasagera? cat cantareste, ca e criza ? Daca e musai am sa cer derogare de la sefa si sunt disponibil !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LE: SOC !!!

Paparazzi au reusit in sfarsit sa il surprinda pe Nyt in trafic:

post-52872-1299876753_thumb.jpg

 

 

Stiam eu ca te-am vazut pe undeva gayule si nu mai stiam unde ...acum mi-am adus aminte ! :laugh:

deci se vede pe voi cat de mult va iubiti. De ce sa mai ascundeti ceea ce vede toata lumea?

Claudiu: stim ca te insori doar ca sa pui capat unor zvonuri (adevarate, de altfel) cum ca ai fi ghei.

Nyt: lasa mah fetitele de liceu, stii prea bine ca nu te satisface nimeni mai bine ca un barbat bine, puternic, cu un viitor... Poate un doctor... ce zici? :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor, am venit de afara, ca am fost sa spal motorul. e haos daca mergeti singuri. mie mi-a iesit unu' de pe o straduta, s-a uitat la mine, m-a vazut ca vin si s-a bagat ca o curva petarda ce era. mare grija tuturor, lumea doarme pe ea. atentie daca mergeti singuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 - claudiu: clubul cocoseilor singuratici exista deja... Nyt: n-ai nimic de comentat? :laugh:

2 - va banez pe toti daca puneti poze de la plimbare :D Eu nu am scos inca motorul rautati pe 2 roti ce sunteti!

3 - sa-l ia naiba de filtru de aer, ca nu gasesc. Am intrebat la 2 magazine nu au pt motorul meu, am cautat pe louis si din 3 marci de filtre niciunul nu are pt modelul meu. Numai K&N am gasit, si parca n-as da atatia bani pe unul...

Deci ma ajuta cineva cu vreun furnizor de filtre?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@raven:

1. Stiu ca exista clubul; tocmai de acolo plecase discutia de azi de la care s-a ajuns la poza asta. Poza cu Nyt nu am ca il puneam si pe el si faceam gainusa ros (cu dedicatie).

2. Poti sa banezi tu pe cine vrei; nu e vina noastra ca nu ai venit. Chiar ne-am fi dorit.

3. http://www.all-moto.ro/hiflo_hfa1606/430.htm

 

PS: asa e mai bine?

Clubul Cocoseilor Singuratici (varianta excite - wannabe)

 

reduced.jpg

 

PPS: daca doneaza cineva o poza cu Nyt, cred ca il pot rezolva in photoshop

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@raven:

1. Stiu ca exista clubul; tocmai de acolo plecase discutia de azi de la care s-a ajuns la poza asta. Poza cu Nyt nu am ca il puneam si pe el si faceam gainusa ros (cu dedicatie).

2. Poti sa banezi tu pe cine vrei; nu e vina noastra ca nu ai venit. Chiar ne-am fi dorit.

3. http://www.all-moto.ro/hiflo_hfa1606/430.htm

Da mai stiu ca nu e vina voastra, ziceam si eu...

Am vorbit cu cei de la all-moto si acel model de la Hiflo nu se potriveste pe cbr 2002 :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primele 3 siteuri nu au filtru pentru '00-'02 :laugh:

Racingparts...pai ce mi-e BMC, ce mi-e K&N, care au preturi peste 250 lei :D

Ultimul nici macar o lista nu are, dar o sa intreb...

 

Oricum merci :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt idiot. Dar ...

Ce dimensiune au gumele la F4i si de unde iau niste Pilot Power 2CT noi ? Multam!

Mesaj completat

Si in cazul in care n-as gasi Pilot Power 2CT, despre Pilot Pure 2CT ce ziceti?

 

 

Eu mi le-am cumparat de la www.anvelopemoto.eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mac nu are Pilot Power 2CT si mi-a zis ca sunt foarte proaste, recomandandu-mi Pilot Pure 2CT. Avand in vedere ca eu merg pe strada si mai mult vertical momentan, nu-mi dau seama daca e o alegere inspirata si daca nu cumva le voi "manca" rapid.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut Pilot Power simple pe F4 si le'am schimbat dupa 2 ani si 19000km. Si eu tot vertical am mers, "naveta" Bucuresti-Constanta, mult Bucuresti si putina tara. Fata mai mergea un sezon sigur, spatele deja se cam turtise, insa eu am si mers cu pasager 90% din timp (adica vreo 130kg in total).

Au urmat PP2CT care cica se mananca mai repede, dar la mine dupa inca vreo 8000km aratau destul de noi.

Din 2009 am pus pe 954 tot PP2CT, multi raceri spun ca sunt proaste, insa eu m'am inteles foarte bine cu ele si, culmea, prin teste tot pe primele locuri ieseau..

Asa ca parerea mea e ca poti sa'ti iei si Pilot Power simple, sigur 2-3 sezoane nu o sa mai ai treaba, la o medie normala de cca 6000km/an. Doar sa fii atent la DOT, sa fie productie recenta. Pe talonul cauciucului vei gasi chiar asa: DOT XXYY, unde XX e saptamana de fabricatie, iar YY e anul. Vezi sa fie DOT minim XX10.

post-3288-1300093993_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...