Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Louis.de

 

Vanucci negre, piele,clasa sport, pana acum super misto (1200km)...24 euro :bounce:

 

 

sunt de vara mai aerisite ceva...sau tot ca aste de super firma a* :D

Editat de adism
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sunt de vara mai aerisite ceva...sau tot ca aste de super firma a* :D

 

Nu sunt tocmai aerisite, merg si toamna, Cu toate astea nu mi s-au micsorat mainile de la transpiratie . Pt banii ceruti, sunt un super compromis :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt tocmai aerisite, merg si toamna, Cu toate astea nu mi s-au micsorat mainile de la transpiratie . Pt banii ceruti, sunt un super compromis :peace:

 

O sa trec maine pe la kronau sa vedem...pana una alta ies la o plimbare poate se mai lasa astea!

Editat de adism
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa trec maine pe la kronau sa vedem...pana una alta ies la o plimbare poate se mai lasa astea!

Daca sunt de piele, da-le cu crema hidratanta/doina si apoi pleaca la plimbare, crema le inmoaie si vin mai ok pe mana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a dat mesaj adism, acum, ca e echipaj RAR pe Bd. Magheru (nu stiu exact unde). Cine iese la plimbare sa aiba grija!

 

 

mdea...ce ma bucur ca am rezolvat problema cu manusile....ce atatea dileme...ma zgarceam sa-mi cumpar o pereche la vreo 200 ron....asa mai bine ii dam la politie....201RON amenda daca ii platesc in 48h sau dublu daca nu...si talon retinut...ce frumos sta silencer-ul pe masa :)) in consecinta maine dimineata ma duc la RAR sa vedem daca le place mai mult cu el pus....sper sa nu am vreo surpriza si sa ma puna sa vin cu cea stoc

 

 

evitati magheru intre universitate si romana!!!

 

mdea...ce ma bucur ca am rezolvat problema cu manusile....ce atatea dileme...ma zgarceam sa-mi cumpar o pereche la vreo 200 ron....asa mai bine ii dam la politie....201RON amenda daca ii platesc in 48h sau dublu daca nu...si talon retinut...ce frumos sta silencer-ul pe masa :)) in consecinta maine dimineata ma duc la RAR sa vedem daca le place mai mult cu el pus....sper sa nu am vreo surpriza si sa ma puna sa vin cu cea stoc

 

 

evitati magheru intre universitate si romana!!!

 

 

 

sa vina bascaliile de rigoare...va ascult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa vina bascaliile de rigoare...va ascult

:(

Mie mi-e groaza. Cu Akrapovic-urile astea n-am nici o sansa sa scap. Si n-am nici silencer. :angryfire:

 

 

M-am hotarat. Nu mai fac plimbari pe arterele mari. Intalnirile in centru se rezuma la venit cu masina.

Va pup, dar nu stau sa schimb toata evacuarea ca sa trec RAR-ul in fiecare zi ... :moron:

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:(

Mie mi-e groaza. Cu Akrapovic-urile astea n-am nici o sansa sa scap. Si n-am nici silencer.

 

 

:)) ma gandeam ca esti primu care o sa sara sa faca misto! ideea e ca am vazut de la departare ca e politie si am mers usor si subturat...dar baietii opreau tot din ambele sensuri! am stat 50 de min pana sa-mi completeze si amenda si dovada fiindca era coada si scriau cate 2 militieni.... :finger:

Editat de adism
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adi, o sa-ti "steal your thunder" in materie de bascalie,

.

 

Partea mai trista este ca initial nu apasasem calumea butonul de inregistrare, deci cand incepe inregistrarea asta, eu vroiam sa o inchei pe cea de dinainte. Apoi in 2 metri vroiam sa opresc camera de tot... ce sa zic, am oprit-o :angryfire:

 

PS: bine ca era carcasa waterproof si nu se aude ce zic in casca...

Editat de a_costin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adi, o sa-ti "steal your thunder" in materie de bascalie,

.

 

Partea mai trista este ca initial nu apasasem calumea butonul de inregistrare, deci cand incepe inregistrarea asta, eu vroiam sa o inchei pe cea de dinainte. Apoi in 2 metri vroiam sa opresc camera de tot... ce sa zic, am oprit-o :angryfire:

 

PS: bine ca era carcasa waterproof si nu se aude ce zic in casca...

 

 

:)) foarte tare. din nefericire pt mine pe mine acest mic incident m-a costat cu vreo 201ron mai mult decat pe tine :D

 

@claudiu nu stiu cat o sa=i tina. Ideea e ca pe langa astia tot statea un lache in pantaloni scurti si mi-a spus militianu ca ala a facut zeci de reclamatii ca vezi domne el nu poate sa doarma din cauza motociclistilor. Oricum e idiot ca astia tot faceau teste de sunet acolo si era zgomot mult mai mult decat daca treceai si gata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e si banuiala mea. Ca o fi vre-un sclerozat cu oarece functie in stat, care doarme prost in ultima vreme (cel mai probabil din cauza nevestei) si face reclamatii la politie de zgomot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!!! Am o mica problema!! Sa zicem ca de la caldura si purtat intensiv manusile mele au prins un miros...nu tocmai prietenos. In consecinta le-am bagat la spalat! Acum sunt 2 probleme: parca nici mirosul final nu ma incanta...si ma strang acum ca naiba! Din pct meu de vedere am 2 solutii: zeama de foarfeca sau imi cumpar altele. Vreun sfat?? :-s

 

 

de miros scapi doar daca le speli bine, partea cu stransul se rezolva foarte usor - lapte doina demachiant de la farmacie le face moiiii de tot nici noi nu erau asa noi. incearca nu are ce sa strice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fukc! imi pare rau sa aud asta, Adi.

Am toba stock de F daca ai nevoie... (sper sa nu, oricum)

 

Eu am vb cu Alex (mecanicul) sa-mi faca un silencer... dracu stie cum, dracu stie cu ce sistem de prindere... ca asta n-are nimic... nu tu silencer, nu tu gauri pt suruburi... nimic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vb si eu cu berserku' sa ne faca alex silencere. Eu stiu cum se fac chiar si pt o toba care nu are sistem de prindere. In schimb nu am material si unelte. Sper ca impreuna cu alex sa reusesc sa fac.

@gabarab: daca ai nevoie de ajutor, vorbim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vb si eu cu berserku' sa ne faca alex silencere. Eu stiu cum se fac chiar si pt o toba care nu are sistem de prindere. In schimb nu am material si unelte. Sper ca impreuna cu alex sa reusesc sa fac.

@gabarab: daca ai nevoie de ajutor, vorbim.

 

totul se face, trebuie sa vada ce toba si rezolva orice. si eu vreau sa imi fac silancer pentru akrapovic-ul ala nesimtit de pe dr.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci e groasa cu rar-ul zilele astea..

 

Bun, ne punem silencere. Dar cu xenoanele cum facem? :unsure:

 

Cand ajungeti in dreptul filtrului, ambreiajul tras si luminile stinse :crack:

 

Nu e nimeni acasa... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand ajungeti in dreptul filtrului, ambreiajul tras si luminile stinse :crack:

 

Nu e nimeni acasa... :crack:

 

Ne dam pe langa mobre si le impingem pe langa Politie. Cred ca asta e solutia.

 

 

..Am incarcat niste filme de pe insula aici. Mai sunt destule, dar n-am apucat inca sa trec prin toate.

 

Pai le-am vazut pe toate, de aseara. Mai baga :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...