Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salutari de la deva... :)

Salutari din Bucuresti :wave:

 

 

Rupt de oboseala, febra musculara pe ici pe colo (mai ales la gat) dar am cucerit-o :-P

Bravo ma ... pussyfer rosu! Asteptam detaliile! :kick:

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci gixx, tu pe unde esti acum?

Mai de cand am ajuns in deva, am vazut deja 3 motoristi fara casca...hmmm...

Ca sa nu mai zic ca ei seara chiar ies in oras, pe bulevardele mari, cu moto, doar pt agatat. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dooh, nici aici nu sunt departe de... :crack:

 

Eu sunt inca in Piatra, maine dau o fuga pana acasa si Miercuri cred ca o iau spre casa. Nu stiu daca aleg E85-ul sau vin pe ruta Toplita-Harghita-M-Ciuc-Bv-Buc :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gixx daca aveai drum si spre directia arad si timisoara, ne intalneam si noi...

Eu momentan sunt in hunedoara, o sa plec spre arad.

Mobra mea rulz! Am consum pana acum de 5,6 si 5,5 % dar nu i-am dat nici eu... Nu aveam de ce, am iesit sa ma plimb concediul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

Mobra mea rulz! Am consum pana acum de 5,6 si 5,5 % dar nu i-am dat nici eu... Nu aveam de ce, am iesit sa ma plimb concediul asta.

Mai verifica piulitza de la maneta de ambreiaj ;) Concediu placut!

Editat de RazvanLNI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toplita - Harghita - M-Ciuc - Bv - Buc

:agree:

 

L-am mai facut de 2 ori, sper sa nu se fi stricat drumul...E un fel de Cheia-Siriu, varianta prelungita :))

 

gixx daca aveai drum si spre directia arad si timisoara, ne intalneam si noi...

Eu momentan sunt in hunedoara, o sa plec spre arad.

Mobra mea rulz! Am consum pana acum de 5,6 si 5,5 % dar nu i-am dat nici eu... Nu aveam de ce, am iesit sa ma plimb concediul asta.

 

Deci faptul ca a mea consuma in jur de 6 n-ar trebui sa ma mire. :bounce:

 

In orice caz, prevad o schimbare in viitorul apropiat. Inca nu m-am hotarat daca imi iau sau nu o Aprilia Rsv Mille . Astept sa dau o tura cu mobra lu' fratele alb cat usa. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai verifica piulitza de la maneta de ambreiaj ;) Concediu placut!

:crack: e ok....

Eu am ajuns in apropiere de arad unde o sa stau cateva zile, si aceeasi mirare: motoristi fara casca!!! WTF?! (si in deva la fel) Ii invit 1 zi in bucuresti asa :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: e ok....

Eu am ajuns in apropiere de arad unde o sa stau cateva zile, si aceeasi mirare: motoristi fara casca!!! WTF?! (si in deva la fel) Ii invit 1 zi in bucuresti asa :)

 

Intrebarea mea este alta: cate masini incearca sa-ti faca loc? eu de fiecare data cand ies din bucuresti si stau in trafic in alte orase...parca in dusmanie se uita in oglinda si nu se misca sa-ti faca loc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebarea mea este alta: cate masini incearca sa-ti faca loc? eu de fiecare data cand ies din bucuresti si stau in trafic in alte orase...parca in dusmanie se uita in oglinda si nu se misca sa-ti faca loc!

Nu prea am stat in trafic. Singurele orase unde am intrat au fost: Deva, Hunedoara si Lipova, unde nu am avut deloc probleme pt ca traficul a fost f bun. Insa pe drum, Bucuresti - Arad tin sa iti transmit ca soferii au fost f ok, mi-au dat voie la depasiri, fara faze de kko, au semnalizat pe unde erau radare...

Sa vedem de miercuri spre Timisoara, Orsova..

post-7727-0-10006500-1314028406_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor, eu sunt pe drum inapoi. Abia astept sa ne vedem la o vorba, dar sa nu mint, as mai fi stat vreo 2-3 vieti pe insula aia.

Am mai filmat azi cate ceva, sa vedeti ce inseamna aici sa te fereasca soferii... Ma simteam ca Moise intre masini.

De emotie si caldura (da, este absolut un infern in miezul zilei) am uitat sa pun cricul la o oprire...si cred ca eram live :-) M-au surprins doua lucruri: motoreta nu are nimic nimic (stiam ca oglinda e prima lovita) si faptul ca am ridicat-o singur foarte usor.

Aici in Salonic stau la balcon si ma uit in strada cum fac baietii drifturi cu niste gixere.. evident in tricou si fara casti. Bun asa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor, eu sunt pe drum inapoi. Abia astept sa ne vedem la o vorba, dar sa nu mint, as mai fi stat vreo 2-3 vieti pe insula aia.

Am mai filmat azi cate ceva, sa vedeti ce inseamna aici sa te fereasca soferii... Ma simteam ca Moise intre masini.

De emotie si caldura (da, este absolut un infern in miezul zilei) am uitat sa pun cricul la o oprire...si cred ca eram live :-) M-au surprins doua lucruri: motoreta nu are nimic nimic (stiam ca oglinda e prima lovita) si faptul ca am ridicat-o singur foarte usor.

Aici in Salonic stau la balcon si ma uit in strada cum fac baietii drifturi cu niste gixere.. evident in tricou si fara casti. Bun asa...

 

 

drum bun in continuare! Eu planuiesc joi sau vineri sa bag o transalpina asa ca daca nu ne vedem joi sa mai pastrezi povesti si pt mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor, eu sunt pe drum inapoi. Abia astept sa ne vedem la o vorba, dar sa nu mint, as mai fi stat vreo 2-3 vieti pe insula aia.

Am mai filmat azi cate ceva, sa vedeti ce inseamna aici sa te fereasca soferii... Ma simteam ca Moise intre masini.

De emotie si caldura (da, este absolut un infern in miezul zilei) am uitat sa pun cricul la o oprire...si cred ca eram live :-) M-au surprins doua lucruri: motoreta nu are nimic nimic (stiam ca oglinda e prima lovita) si faptul ca am ridicat-o singur foarte usor.

Aici in Salonic stau la balcon si ma uit in strada cum fac baietii drifturi cu niste gixere.. evident in tricou si fara casti. Bun asa...

Grija mare la drum. :) Bine ca nu pati nimic mobra tocmai in prag de vanzare :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor, eu sunt pe drum inapoi. Abia astept sa ne vedem la o vorba, dar sa nu mint, as mai fi stat vreo 2-3 vieti pe insula aia.

Am mai filmat azi cate ceva, sa vedeti ce inseamna aici sa te fereasca soferii... Ma simteam ca Moise intre masini.

De emotie si caldura (da, este absolut un infern in miezul zilei) am uitat sa pun cricul la o oprire...si cred ca eram live :-) M-au surprins doua lucruri: motoreta nu are nimic nimic (stiam ca oglinda e prima lovita) si faptul ca am ridicat-o singur foarte usor.

Aici in Salonic stau la balcon si ma uit in strada cum fac baietii drifturi cu niste gixere.. evident in tricou si fara casti. Bun asa...

 

Baaaaa ... camera mea!

Ah, lasa, cred ca nu era la mai sus de 2m. :smoke:

 

Bine ca nu ai nimic. Motorul ala are ceva. Mi s-a intamplat cu el un eveniment similar, numai ca am reusit sa-l salvez in ultima secunda.

Ne vedem maine seara cand ajungi, sau te mai las o zi sa respiri? :P

Editat de claudiu*
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi spune, imi venea sa plang de nervi atunci. Dar acum mi se pare chiar amuzant, mai ales ca e fetita cuminte si nu are nimic si ma mai duce si acasa atata drum...

 

Hahahaha camera e bine, abia astept filmul... Bagasem o bucata suuuper misto pe malul marii si la oprire fleoshc. Eu tin minte ca il coborasem, dar probabil nu pana la capat. Oricum, nu a cazut, ci am apucat sa o las domol de pe genunchi, apoi sus cu ea!

Cred ca ne vedem pe seara, da... Sa vedem si cum o sa fiu, ne auzim la tel ceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!!! Am o mica problema!! Sa zicem ca de la caldura si purtat intensiv manusile mele au prins un miros...nu tocmai prietenos. In consecinta le-am bagat la spalat! Acum sunt 2 probleme: parca nici mirosul final nu ma incanta...si ma strang acum ca naiba! Din pct meu de vedere am 2 solutii: zeama de foarfeca sau imi cumpar altele. Vreun sfat?? :-s

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...