Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca vii ca si azi.... :-P

 

S-a lasat frigul sau mi se pare mie? Mi-a fost cam frig cand am ajuns in Voluntari..si eu nu sunt genul friguros :D

Duminica nu sunt dupa o zi de munca ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aveti grija diseara dupa ora 19!cica ar fi iar o actiune a pulitiei impotriva motociclistilor.acum am primit si eu informatia,nu stiu cat e de reala dar avand in vedere ca aceste actiuni au fost cam dese in ultimul timp,tind sa cred ca va fi ceva! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Actiunea ploaia, la cati nori negri sunt... :crack:

voi inca n-ati invatat sa ma intrebati cand/daca ploua?

Saptamana asta nu ploua! Asa ca dadeti-va linistit cu genunchii pe jos, duminica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci .. cum ramane cu iesirea de Duminica? Doar Amkart? sau o lungim pana pe la un munte ... asa scurt :)

As merge la munte......dar si la AMKART, dar cand ma gandesc ca s-ar putea sa stam iar 2 ore pana intram mai bine le pierd pe drum consumand benzina.

 

Apropos merge careva maine la Neutral?

 

PS Ioane, baga ma pozili alea ca ma asteapta lume pe feisbuci sa le arat cat de aratoasa e aratoasa !!!!!! :P Asta casa nu zic ceva de drujbica aia a ta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-a sunat baiatul pe care l-a tavalit politia atunci cand mi-au luat talonul si mi-a confirmat ce zicea si Marlitza: in seara asta avem din nou actiunea RAR + Politie = love.

Asadar pentru amatori, poate vreti sa puneti la loc silencere/tobe/numere.

 

Banuiesc deci ca nu s-au incheiat meciurile cu militienii... :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

grozav..si eu fix in noaptea asta ma intorc de la brasov..cred ca ocolesc pe centura pana la a2 si de acolo usurel spre unirii..ca nu prea am vazut politie in partea aia a orasului..

 

grozav..si eu fix in noaptea asta ma intorc de la brasov..cred ca ocolesc pe centura pana la a2 si de acolo usurel spre unirii..ca nu prea am vazut politie in partea aia a orasului..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci .. cum ramane cu iesirea de Duminica? Doar Amkart? sau o lungim pana pe la un munte ... asa scurt :)

Ramane pentru Amckart ora 10.30 acolo intalnire? In ideea pana ne strangem, pana ne lasa sa intram?

Din pacate eu dupa Amckart nu mai pot merge nicaieri ca ma trage maica-mea de ureche :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

 

Deci duminica am inteles ... amc ..dar azi? :)))

 

 

eu astazi am program administrativ prin casa, pe la 14:00 cred ca o sa plec spre Neutral (nush cat dureaza sedinta photo) iar la 18:30 tre sa merg sa-mi iau mamica si nepoata de la gara => ca astazi doar fataiala prin oras.

 

Ptr maine ma gandeam sa ne vedem pe la un 10 la AMC sa vedem daca putem sa intram repejor (adik maxim pe la ora 11:00) iar apoi as vrea sa merg pana pe Valea Doftanei (120-130 km de Bucuresti).

http://www.mopedmap.net/route/1245108#lat=44.82471&lng=25.66956&zoom=9&type=2

Votam?

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

+1 doftanei

 

Dar ce e la Neutral ?

Astazi are nunta si ne-a invitat sa-l insotim pe moto la o sedinta foto si sa-l tinem sa nu fuga :grinbandit: :lol: :laugh: !!!!!

 

Dragi prieteni

Sambata 10 Septembrie ma insor :D

 

Destinele a 2 motociclisti se vor uni in aceasta zi

 

Ne-ar face mare placere daca am fi insostiti pe drumul catre biserica sau la biserica de unii dintre voi carora le va permite timpul,binenteles calare pe motoare :D ca sa facem si poze impreuna.

 

Cum facem parte dintr-o familie de motociclisti(surori,cumnati,viitorii nasi,cavaler de onoare)in fruntea alaiului de nunta mireasa va fi adusa pe un trike la biserica dar nu inainte de a ne opri in parc pentru poze.

 

pentru cei interesati si care vor dori sa ne bucure cu prezenta orele si locatiile sunt astfel:

 

ora 14,30-15,00 plecare din Militari (Valea Lunga)spre Parcul Carol(Libertatii)in fata la fantana unde vom face multe poze si apoi la biserica Cutitul de Argint (500 metri de la parc) la ora 17,00 pentru oficierea cununiei religioase.

 

Va las si tel meu 0763 66 02 77

 

Va astept cu drag

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intors proaspat din concediul in care am facut destule (la plecare pana in Sofia l-am intalnit pe Costin care se intorcea din Grecia, care arata de zile mari ca dupa concediu, pacat ca nu l-am si imortalizat fotografic), am apucat sa pun cap la cap o mica expunere a unei intalniri moto la care am participat in Grecia la sfarsitul concediului

/index.php?/topic/668147-harley-davidson-16th-national-rally-and-bike-show-greece/

 

Enjoy.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

 

Mama ce a fost Joi ... in sfarsit o intalnire de Honde :smoke: (asta ca am lipsit eu)

@Xeqtor: Poti sa te duci la Neutral daca vrei; daca a facut rugamintea pe forum, inseamna ca nu e doar pt cei apropiati. Eu nu o sa pot ajunge ca inca n-am tricileta. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...