Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Pentru mers mai mult stradal (mult mai putin "sportiv"), la un F4, ce parere v-au facut:

- Michelin Pilot Power, eventual 2CT-ul

- Bridgestone BT016

Pentru o parere, intra aici. Haios unul dintre ei care abia astepta sa i se duca BT015 ca sa isi puna PP. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cei de la www.cauciucurimoto.ro ofera setul de 2CT la aprox. 1400 RON, transport inclus.

 

ROMI de pe forum am vazut ca are front-ul 2CT la 117 Euro.

 

Cele normale sunt mai ieftine, pe la 10-11 mil setul.

Editat de Khael
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt fan Pilot Power (simplu sau 2 ct mai nou).

 

Baietii sunt fani BT016.

 

Merg cu Michelin de 1 an si are aderenta buna, franari eficiente.

O sa raman in continuare pe Michelin.

 

de unde le ai luat, ca vreau si eu un set

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de unde le ai luat, ca vreau si eu un set

 

 

De la Simona, 0724 321 738. Are acum niste oferte de "recesiune" le zice ea.

 

O sa fii suprins cat de ieftine sunt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Simona care anu' trecut lucra cu Diana? Nu stiu daca mai lucreaza impreuna, da-s curios daca ele sunt si daca se mai tin de treaba..

 

Da, ea este. Oricum la ea am dat doar comanda. cauciucurile de la un baiat din Berceni, nu mai stiu cum il cheama.

 

Asta cu oferta era statusul ei la mess acum vreo 2-3 zile, asa ca ea se tine de treaba.

 

Intrebare:

 

Carenele de F4, F4i si F4i sport sunt identice?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Simona care anu' trecut lucra cu Diana? Nu stiu daca mai lucreaza impreuna, da-s curios daca ele sunt si daca se mai tin de treaba..

 

Asta e noul ID al simonei s_motors_ro nush daca e vorba aceeasi persoana, cert e ca se ocupa tot de gume si nu ma refer la latex! :cheers:

Ea se lauda ca ar avea preturi foarte bune... vb cu ea daca va intereseaza!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

F4 cu F4i - "ochimetric" cele laterale sunt identice.

F4i și F4i-Sport - cele laterale și cea fronatală sunt identice, diferă doar codița.

:)

 

 

Danke.

 

 

Asta e noul ID al simonei s_motors_ro nush daca e vorba aceeasi persoana, cert e ca se ocupa tot de gume si nu ma refer la latex! :cheers:

Ea se lauda ca ar avea preturi foarte bune... vb cu ea daca va intereseaza!

 

Asta e si e vb de aceeasi persoana.

 

 

@adidas: eu am gasit oglinzi noi la cineva de pe forum. 140/buc. Poate mai negociez ceva, ma duc diseara sa vad. Cum suna pretul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

ma puteti ajuta si pe mine cu un manual de utilizare, nu de service ca-l am, pentru un F4i Sport? Am nevoie de cum pot seta ceasul si cateva alte info de prin manual.

 

Thanks and ride safe!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

ma puteti ajuta si pe mine cu un manual de utilizare, nu de service ca-l am, pentru un F4i Sport? Am nevoie de cum pot seta ceasul si cateva alte info de prin manual.

 

Thanks and ride safe!

 

Ține apăsat pe ambele butoane pentru mai multe secunde și ar trebui să poți modifica ora. Și eu am avut problema asta și țin minte că am găsit info în Service Manual. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, ea este. Oricum la ea am dat doar comanda. cauciucurile de la un baiat din Berceni, nu mai stiu cum il cheama.

 

Asta cu oferta era statusul ei la mess acum vreo 2-3 zile, asa ca ea se tine de treaba.

 

Intrebare:

 

Carenele de F4, F4i si F4i sport sunt identice?

 

Victor parca...de la el am luat si eu setu'...pilot sport 260 eu in August anu' trecut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

ma puteti ajuta si pe mine cu un manual de utilizare, nu de service ca-l am, pentru un F4i Sport? Am nevoie de cum pot seta ceasul si cateva alte info de prin manual.

 

Thanks and ride safe!

 

 

Cum a zis AlterEgo. Am eu (cred ca e ala, parca owners manual ii zice), dar din cate tin minte e cam mare. Vezi ca am id la profil, da un add si ti-l trimit pe mess.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@adidas: eu am gasit oglinzi noi la cineva de pe forum. 140/buc. Poate mai negociez ceva, ma duc diseara sa vad. Cum suna pretul?

 

Sincer nu prea stiu ;)

 

Victor parca...de la el am luat si eu setu'...pilot sport 260 eu in August anu' trecut

 

Ai cam luat teapa :agree: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci :agree: Nu pentru gume o caut, ca la capitolu' asta ma bazez pe Balamuc :huh:

 

Still fork-less ;) :burnout:

 

Balamuc asta e prieten cu Scandal? :hug:) btw --> ce service imi recomandati pt revizie, de fapt as vrea sa ma duc undeva unde sa mi faca un diagnostic..pe calculator

MERCI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...