Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cand se face frig afara nu prea mai e de moto clar...asfaltu e aiurea, vremea asta e pacatoasa si nici motorul nu mai e asa prietenos. E destul de riscant sa mai mergi pe vremea asta mai ales ca experienta nu te ajuta prea mult...sunt altii si mai experimentati care nu mai ies pentru ca este foarte riscant si nu merita sa risti aiurea.

 

Succesuri la revenire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alive si cu net acasa :D

:alcy:

 

si eu si eu :bow:

 

 

Cand se face frig afara nu prea mai e de moto clar...asfaltu e aiurea, vremea asta e pacatoasa si nici motorul nu mai e asa prietenos. E destul de riscant sa mai mergi pe vremea asta mai ales ca experienta nu te ajuta prea mult...sunt altii si mai experimentati care nu mai ies pentru ca este foarte riscant si nu merita sa risti aiurea.

 

Succesuri la revenire.

 

 

stii ce ti-am povestit eu atunci cand am mers cu motorul pt xboxuri... cand simti pe pielea ta un pic de asfalt umed + cauciucuri neincalzite + putina mazga => panica mare... so eu ma pastrez pt la primavara. poate la sfarsitul sezonului viitor o sa ma intind si eu mai mult, dar pt anul asta este suficient.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eh... 'aideti ca a fost o cazatura de nub oarecum banala. O minilectie destul de ieftina. Faza marfa e ca un astfel de prag iau in fiecare zi la servici... cine a intrat cu mobra in Policlinica Vitan stie cum arata. Acolo stiu sa ii dau gaz de la inceput calumea si ca nu am unde sa pun picioarele jos...

 

Am lipit oglinda cu uber glue de ala serios... o sa ii trag si niste scoci si sper sa tina pina ajung sa imi iau altele.

 

Ah... genunchiul avea o zgaiba superficiala... am plins si a trecut :alcy: .

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ah... genunchiul avea o zgaiba superficiala... am plins si a trecut :alcy: .

 

Lasa, Zaelu, macar pizza a fost buna si s-a spalat bine cu berea, neh?

Mesaj completat

Care aveti double bubble la cebereu? As vrea sa arate cam ca in filmuletul asta: http://www.youtube.com/watch?v=5nVVQKN7DtQ

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand lant de distributie nou nedesfacut ........ inca SIGILAT ( e vorba doar de lant ...... nu de intregul kit ce cuprinde role,patine,intinzator .... etc)

 

 

 

 

pret 120 euro nici mai mult nici mai putin decat am dat eu pe el ............... il vedeti la NANA la magazin la Motoriders

 

nu mai am motorul si cu lantul nu mai am ce face :alcy:

 

 

 

se potriveste la mai multe modele 600RR,919,929 nu stiu sigur daca si la 954

 

 

 

 

 

 

astept PM pentru orice alte detalii doriti .............. BAFTA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa, Zaelu, macar pizza a fost buna si s-a spalat bine cu berea, neh?

Mesaj completat

Care aveti double bubble la cebereu? As vrea sa arate cam ca in filmuletul asta: http://www.youtube.com/watch?v=5nVVQKN7DtQ

 

Eu am , numai ca al meu e alt fel de CBR. Daca te ajuta cu ceva ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mama cat de misto a fost vremea azi .... vrum, vrum .... si cu ocazia plimbarii de azi am aflat ca si in domnul Alecscristian zace un mic satanist suprimat (era fara pasager) ;)

Poate mai facem vrum , vrum si maine daca tine vremea cu noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mama cat de misto a fost vremea azi .... vrum, vrum .... si cu ocazia plimbarii de azi am aflat ca si in domnul Alecscristian zace un mic satanist suprimat (era fara pasager) :)

Poate mai facem vrum , vrum si maine daca tine vremea cu noi.

 

Sau daca ii sunati si pe ceilalti... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mama cat de misto a fost vremea azi .... vrum, vrum .... si cu ocazia plimbarii de azi am aflat ca si in domnul Alecscristian zace un mic satanist suprimat (era fara pasager) ;)

Poate mai facem vrum , vrum si maine daca tine vremea cu noi.

 

voi pe unde ati bantuit mah?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

voi pe unde ati bantuit mah?

Ieri m-am dat vrum-vrum prin oras pana am ramas in pana prostului (again), am trecut pe rezerva si m-am mai dat vrum-vrum un pic, dupa care am mers sa spal motorul, dupa care m-a dat vruuuuum-vruuuuuuuuum ca sa se usuce bine de tot...Azi ies iar dupa ora 15.00...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi (je,Laur si Ivi) am ajuns azi pana la vulcanii noroiosi. Ne-am intors un pic inghetati dar a meritat :)

 

 

Daca stiam ca mereti doar pana acolo veneam sa inghetam si noi( ALECS+LIDIA SI ALEXCITE+ OANA).

 

 

Noi am cam facut nitel de baar-baar la un ocol prin LehliuTown :) si apoi pe speedtrack Autobahn SOARELUI ;) ca sa ne mai incalzim, rectific sa inghetam nitel !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...