Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma nu ati mai terminat cu conspiratiunea asta? PAM-PAM Si soc la vara ma insor !!!! :lol: :D :crack:

 

 

Cu cine? Cu unu din noi? Bwahahahahaha :wacko:

 

 

 

 

In alta dezordine de idei... ar fi fost faina o intrunire CBR pe scutere... pictam CBR pe laterale (sau Ducatti dupa gust) si ne dadeam satanistic... hai, ca eu cu scuteru am pus deja genunchiu jos... bine... era si umar si casca si de totate dar... hey... in rest sint perfect.

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu cine? Cu unu din noi? Bwahahahahaha :wacko:

 

 

 

 

In alta dezordine de idei... ar fi fost faina o intrunire CBR pe scutere... pictam CBR pe laterale (sau Ducatti dupa gust) si ne dadeam satanistic... hai, ca eu cu scuteru am pus deja genunchiu jos... bine... era si umar si casca si de totate dar... hey... in rest sint perfect.

 

In loc de tricouri ne luam sepci si slapi,asortati evident! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma nu ati mai terminat cu conspiratiunea asta? PAM-PAM Si soc la vara ma insor !!!! :D :crack: :)

:lol: Ha haaa te-a prins si Gixxx'u ca esti satanist.

In alta ordine de idei: casa de piatra, sa ne traiti sa faceti multi CBR-isti mici :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu cine? Cu unu din noi? Bwahahahahaha :lol:

 

 

 

 

In alta dezordine de idei... ar fi fost faina o intrunire CBR pe scutere... pictam CBR pe laterale (sau Ducatti dupa gust) si ne dadeam satanistic... hai, ca eu cu scuteru am pus deja genunchiu jos... bine... era si umar si casca si de totate dar... hey... in rest sint perfect.

 

 

Ptr a continua gluma: BINEINTELES CAvCU UN ITALIAN BOSOROG SI PLIN DE BANI ! :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:crack: Ha haaa te-a prins si Gixxx'u ca esti satanist.

In alta ordine de idei: casa de piatra, sa ne traiti sa faceti multi CBR-isti mici :lol:

 

 

 

Na ca ti-am luat-o inainte!!!!

Mesaj completat

Cu mos Ducati? :D

 

:wacko:

 

 

Mosul ala nu are bani !!!!! Poate cu mos FIERARIIIIIIII !!!! FER VECHI CUMPAR !! FER VECHI CUMPAR !!!!!Obiceiuri de iarna de prin zona IEUROPEANA R.F.G (a se citi rahova-ferentari-giurgiului)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ahaaaaaaaaaaaaa

 

 

te dai in machetee!!! carevasazica trebuie si eu sa fac asta, dar maine :D am mai adaugat 2, 3 machete la colectia mea de 4 :crack: sunt pe sist3m TURBO :)

 

 

 

Se vede ca nu prea ai stat in zone rezidentiale, vere ! :wacko: :lol:

 

 

Eu am ceea ce am vrut sa cumpar si ceea ce am cumparat !!!! Ma gandisem sa o vopsesc pe cbr-ica mica in culorile mele (adik negru-gri/argintiu) dar nush ce vopseluri ar merge pe plasticul ala( tempera, cariocaS ) Ai vreo idee?

Editat de alecscristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In loc de tricouri ne luam sepci si slapi,asortati evident! :wacko:

 

 

Salutare tuturor, La Multi Ani.

 

Scuterul e o idee super misto. Am avut un Piagio NRG din 2001 si cu el proptit in bordura (nu tinea frana fata prea bine) faceam burnout.

 

Pleca de pe loc ceva de speriat. Ma bate gandul sa imi iau unul ptr zilele calduroase si aglomerate sa nu mai fiarba ouale (stiti voi).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@zaelu..... nu esti singurul care a pus genunchiul pe jos cu scuterul .... :wacko:

ar fi o idee vopsitul scuterasului in culori de honda...... dar eu unu nu pot ca nu se mai potrivesc alte chestii ... a sa pun o poza diseara cand ajung acasa si a sa pun si poza cu machetele mele :lol:

 

PS> astept sa ne vedem la o bere cel mai probabil ajung in bucuresti cand e SMAEB-ul

Editat de Chucky_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vede ca nu prea ai stat in zone rezidentiale, vere ! :wacko: :lol:

 

 

Eu am ceea ce am vrut sa cumpar si ceea ce am cumparat !!!! Ma gandisem sa o vopsesc pe cbr-ica mica in culorile mele (adik negru-gri/argintiu) dar nush ce vopseluri ar merge pe plasticul ala( tempera, cariocaS ) Ai vreo idee?

 

bag diseara poze ca sunt frant de somn :crack:

 

se pot vopsi, iti trebuie acuarele de calitate si pensula. facem un proiect din asta? o sa ma interesez mai in detaliu ce gen de vopseluri se folosesc si iti vopsim mica mobra :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si machetele mele... :wacko: is facute cu telefonul pozele..... dar ata ete ... nu am chef sa pun acumulatorii de la aparat la incarcat momentan

post-24787-1263312720_thumb.jpg

post-24787-1263312798_thumb.jpg

Editat de Chucky_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca stiti pe cineva care vinde GSX-R 600 din 2006-2007 TZIPLA dati-mi si mie PM.

Am innebunit cautand motoretaaaaaaa!

 

PS: La multi ani si toate alea bune pe 2010!

PS2: @alecscristian&Lidia: Felicitari!!!! Acum trebuie sa negociez mai rau mobra ... :wacko:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hei revenind la ali noastre cand facem si noi o tura ca astea? http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=420950 :wacko: :lol: :D :crack:

 

 

Pan-ul ala imi face si mie cu ochiu'...In principiu o tura de genu' asta vreau sa fac la inceputul verii,spre Jermania!

 

Sa ne comunicati si noua data evenimentuluib bai Dili !

 

Claudia ce a patit Varadero-ul? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca stiti pe cineva care vinde GSX-R 600 din 2006-2007 TZIPLA dati-mi si mie PM.

Am innebunit cautand motoretaaaaaaa!

 

PS: La multi ani si toate alea bune pe 2010!

PS2: @alecscristian&Lidia: Felicitari!!!! Acum trebuie sa negociez mai rau mobra ... :wacko:)

 

 

Pai si cu RR-ul cum ramase domnsoara ?? Ah voi fumeile !!!! Si daca tot te simti darnica, iti pot da eu macheta de gsxr 750 si economisesti destul cat sa ne dai noua. :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa va explic mai baieti ...

- cu Varadero nu ma pot tine dupa voi, satanistilor, va stiti voi....

- RR mi-as doriiiiiii dar si p-asta trebuie sa-l cobor - deci pas

Gixeru' e singura varianta, numai modelul 06-07 - nu trebuie s-o las absolut deloc - asa ca va rog tineti urechile ciulite daca auziti ceva dau :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pan-ul ala imi face si mie cu ochiu'...In principiu o tura de genu' asta vreau sa fac la inceputul verii,spre Jermania!

 

Sa ne comunicati si noua data evenimentuluib bai Dili !

 

Claudia ce a patit Varadero-ul? :)

 

 

 

Las ca vb noi mai multe cand ne vedem la prima intalnire ca nu mai e mult ! :crack: :wacko: :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa va explic mai baieti ...

- cu Varadero nu ma pot tine dupa voi, satanistilor, va stiti voi....

- RR mi-as doriiiiiii dar si p-asta trebuie sa-l cobor - deci pas

Gixeru' e singura varianta, numai modelul 06-07 - nu trebuie s-o las absolut deloc - asa ca va rog tineti urechile ciulite daca auziti ceva dau :wacko:

 

 

http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?sh...mp;#entry340562

 

din prima asa :D

Mesaj completat

na si mica mea colectie de machete. am cautat doar honda. cred ca mai sunt 2 sau 3 machete cu honde... :crack: ma gandeam sa ma apuc sa colectionez motoarele din motogp ca se gasesc prin orice benzinarie, dar sunt scumpe ale dreq... oricum cel mai mult mi-e drag 1000rr ul asta caricaturizat. si a fost si vreo 9 lei :) are si leduri :lol:

post-44271-1263328339_thumb.jpg

post-44271-1263328362_thumb.jpg

post-44271-1263328387_thumb.jpg

post-44271-1263328427_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Las ca vb noi mai multe cand ne vedem la prima intalnire ca nu mai e mult ! :crack: :wacko: :lol: :D

 

 

Hai sus cu caldura! Sper sa-i pot face asigurare pe seria de sasiu si nu pe nume...

Mesaj completat

Cum sa va explic mai baieti ...

- cu Varadero nu ma pot tine dupa voi, satanistilor, va stiti voi....

- RR mi-as doriiiiiii dar si p-asta trebuie sa-l cobor - deci pas

Gixeru' e singura varianta, numai modelul 06-07 - nu trebuie s-o las absolut deloc - asa ca va rog tineti urechile ciulite daca auziti ceva dau

 

Varadero Rullz (Ala de 1000 :) ) !

 

In alta ordine de idei, m-am suit pe un CBR125 din 2008 si m-am indragostit! E incredibila motoreta aia,nu stiu ce nu le place la ea incepatorilor de pe meleagurile noastre. E usoara ca un fulg,subtire, are o ciclistica impecabila, o cutie si un ambreiaj super rafinate! De consum nici nu are rost sa vb

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...