Sari la conținut

Detinatori de Honda CBR 600F


Sinner-
 Share

Ce model de CBR conduci?  

1.871 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vulcanizare moto: Str. Reinvierii, visavis de cimitirul Reinvierii, de la Lizeanu, faci dreapta la OMV, 100 metri este o spalatorie auto, si tot acolo este si vulcanizarea.

Preturile sunt mai mult decat umane: dat jos roata + dejantat cauciuc + petic + pus totul inapoi, 40 RON. Nu ca la Sama, 150 ron...

Tipul este foarte de treaba, e tinerel si cu capul pe umeri.

In sfarsit mi-am pus petice in loc de doape ^_^

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anunt pt F-istii si "Vfr-istul" raceri ! ^_^

 

In loc de intalneala la Constipatiei care vrea,joi sa bagam un amckart in jurul orei 18:30 ! Doritorii sa se anunte aci..sau nu ! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu nevoie de o toba pt F4 a mea imprumut pentru citeva zile... una stoc cu tot cu tava de cuplat pe galerie ar fi buna... ca am una aftermarket dar tre sa ajung cu mobra la cineva sa faca tava de conectare... dar nu pot cu vacarmu pe care il scoate asta mica acum ^_^

 

 

Anyone?

Editat de zaelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anunt pt F-istii si "Vfr-istul" raceri ! :)

 

In loc de intalneala la Constipatiei care vrea,joi sa bagam un amckart in jurul orei 18:30 ! Doritorii sa se anunte aci..sau nu ! :D

 

N-ai sa vezi...Eu ma bag dar tare mi-e ca o sa facem intrunirea celor 3-4 motoare ^_^

Mesaj completat

Am si eu nevoie de o toba pt F4 a mea imprumut pentru citeva zile... una stoc cu tot cu tava de cuplat pe galerie ar fi buna... ca am una aftermarket dar tre sa ajung cu mobra la cineva sa faca tava de conectare... dar nu pot cu vacarmu pe care il scoate asta mica acum :D

 

 

Anyone?

 

Mergi si tu mai putin turat, pana la service nu moare nimeni :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Sincer ce a patit de e neagra? :D Parca era rosie - sau eu sunt senil ^_^

 

Eu vin la AMC - sper luna viitoare sa am si eu banuti de intrat - desi momentan ma rezum la benzen si tigari :) - si cu caucioacele mele nu prea am io mare tragere de inima - dar sper sa intru cu miaru pe acolo anu asta. Daca ies banutii - la anu Serres again :)

Editat de Survolaj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Anunt pt F-istii si "Vfr-istul" raceri ! ^_^

 

In loc de intalneala la Constipatiei care vrea,joi sa bagam un amckart in jurul orei 18:30 ! Doritorii sa se anunte aci..sau nu ! :D

 

eu as veni, ca parca anul asta nu m-am dat pe amc, la 6.30 acolo ? cine se mai baga?

 

cat mai e beletu ?

Editat de Dracushor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Preturile sunt mai mult decat umane: dat jos roata + dejantat cauciuc + petic + pus totul inapoi, 40 RON.

 

nu preturile, ci timpul conteaza. :D preturi decente se gasesc. :)

 

 

PS: merci Claudiu ^_^

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer ce a patit de e neagra? :D Parca era rosie - sau eu sunt senil ^_^

Facut Buf :) si oricum am zis, cand cad prima oara cu ea o fac neagra. Dressed in black rullz :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

err... si cu ce e mai cool un petic decit un dopuleinen?

Depinde unde este dopul... Cum era la mine de exemplu, pe linia de acceleratie / frana, mie tot imi iesea aer... Putin dar suficient ca sa trebuiasca sa imi bag aer in roata o data pe saptamana, minim.

 

Mesaj completat

nu preturile, ci timpul conteaza. ^_^ preturi decente se gasesc. :)

Bre, io am cautat preturi decente si n-am prea gasit... Ma refer sa iti faca ei tot... Nu sa merg la tine sa imi dau jos roata si apoi sa merg la vulcanizare...

Iar postarea mea a fost pur si simplu informativa :D

 

 

Saptamana viitoare nu baga nimeni amc? K saptamana asta sunt plecat... Eu ma anunt de pe acum ca o sa merg... Sper sa am cu cine, ca sa nu fiu singur pe circuit :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre, io am cautat preturi decente si n-am prea gasit... Ma refer sa iti faca ei tot... Nu sa merg la tine sa imi dau jos roata si apoi sa merg la vulcanizare...

 

 

1. eu nu vulcanizez roti, deci nu ai de ce sa vii la mine cu problema asta :D

2. daca dureaza 2 ore sa iti schimbe cauciucurile - cum a durat in cazul meu - mai bine le dau eu jos... :)

3. mai suna-ma pe mine ca te mai sfatuiesc in rezolvarea problemelor moto :D

 

 

Iar postarea mea a fost pur si simplu informativa :)

 

pai informativ am intrebat si eu... ^_^

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A shuntat careva solenoid valve -ul?Cum a legat furtunele? ...pe de o parte

 

 

Pe de alta care are de vanzare oglinzi racing pentru CBR 600 F3 1998?Am rupt una cand am demontat parbrizul ^_^

Editat de Thunder Rock
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ta-daa

 

ta-daa.jpg

 

 

sistemul de prindere nu era gata inca... va trebui oleaca refacut chiar dar... poza maine cu el ca nu mai aveam lumina ^_^

 

Incearca sa schimbi unghiul cotului, momentan toba e cam jos si strica linia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...