Sari la conținut

Poze Cu Motoarele Satmarenilor


naked
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 236
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mi de scuze domnul DR:Barna :bow: :bow: :moto: :nono:

 

Sau daca aveti ceva cu min rezolvam altfel :bow: :bow: :bow: :bow: ;) va rog sa alegeti arma potrivita :bow: :bow: :bow:

Am [ GLUMIT ] sper sa nu te superi JOCK3 :bow: :bow:

Eu aleg sticla de Gin .Esti de acord?

:bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

<small>--- Mesaj completat în 01 Apr 2008 19:28 -------------</small><br/>da nu se incarca si le`am facut de 40 90 kb :((( c mama dracu au :-<

Serverul ii de vina :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serverul ii de vina :ok:

ai dreptate furian ... apropo va multumesc celor care faceti misto .... de parca era vina mea ca serverul nu e bun :( :ok:

 

--- Mesaj completat în 01 Apr 2008 20:04 -------------
inainte erau de 2.7 mega ... ma gandeam k poate de aceea nu le incarca k sunt prea mari ... le`am facut sub 100 kb si tot nu se incarca ... e clar ca are ceva serverul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incerc asa ... alta solutie nu am ...

 

<small>--- Mesaj completat în 01 Apr 2008 20:11 -------------</small><br/>

Trebuie incarcat pe un alt site si aici trebuie pus numai link-ul.

o sa incerc asa ... alta solutie nu am :ok:

 

ms kriszti :(

 

 

 

 

--- Mesaj completat în 01 Apr 2008 20:16 -------------
222uy8.th.jpg

 

 

 

addyy7.th.jpg

 

--- Mesaj completat în 01 Apr 2008 20:18 -------------
in sfarsit ... app sunt incepator ... probabil o sa primesc ceva mai mare la 18 ani

Editat de Jock3r69
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incerc asa ... alta solutie nu am ...

 

<small>--- Mesaj completat în 01 Apr 2008 20:11 -------------</small><br/>

o sa incerc asa ... alta solutie nu am :)

 

ms kriszti :(

<small>--- Mesaj completat în 01 Apr 2008 20:16 -------------</small><br/>222uy8.th.jpg

addyy7.th.jpg

 

<small>--- Mesaj completat în 01 Apr 2008 20:18 -------------</small><br/>in sfarsit ... app sunt incepator ... probabil o sa primesc ceva mai mare la 18 ani

 

 

 

Sal ( JOCK3R69 ) :ok:

 

Scuze pentru ceam scris data trecuta a fost o gluma :banpls:

 

:guitar: Motocicleta este faina sal stapinesti sanatos si sa ai parte de multi KM fara incidente

 

Bun venit pe forum

 

Asfalt uscat :ok: :moto:

Editat de balogh_marti
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal ( JOCK3R69 ) :(

 

Scuze pentru ceam scris data trecuta a fost o gluma :banpls:

 

:) Motocicleta este faina sal stapinesti sanatos si sa ai parte de multi KM fara incidente

 

Bun venit pe forum

 

Asfalt uscat :ok: :ok:

Nu face nimic Marti .... Ms , dar din pacate am avut deja un incident pe drum Careiului in Septembrie anul trecut ... La Fel iti doresc si tie si tuturor din acest oras ... PS : Ati putea sa ma ajutati si pe mine sa imi spuneti unde pot gasi un mecanic bun in SM ? pana acum umblam la Robi , iar cei care au ramas in locu lui sa nu se supere da nu prea au habar si lucreaza cam scump ... :guitar: Astept niste raspunsuri ... Ms :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

E tare de tot Mesesu. Eu is din BM da am trecut pe acolo, e cel mai fain traseu din lume. Drum larg, bun, niste viraje de iti lasa gura apa, poate om merge pe acolo cat de curand.

Salutare de la Zalau motociclistilor din Satu Mare si Baia Mare si va asteptam pe Meses ca de mult nu a-ti dat pe la noi .Tot duminica ne adunam pe Meses si toata ziua e plin de noi.

 

Respect si asfalt uscat :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de scurt timp am inceput si eu sa stau mai mult pe forum :lol: sal la toti de la mine :lol: si asfalt uscat :lol: :lol:

post-21482-1210599976_thumb.jpg

post-21482-1210600012_thumb.jpg

post-21482-1210600050_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce an ii ? Sa il stapanesti sanatos , si cat mai multi km fara incidente .

e din `93 da la capat ca in talon scrie `94 :moto: banuiesc atunci a fost inmatriculat pt prima data :moto:

daca sunteti care mai iesiti asa dupamasa sau in weekend la ture oriunde, PM ma alatur si eu :moto:

sa auzim numai de bine :(

:) :moto: :moto:

post-21482-1210678916_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de scurt timp am inceput si eu sa stau mai mult pe forum :moto: sal la toti de la mine :moto: si asfalt uscat :) :(

 

noldy ... u esti la slavici asa-i? de cate ori ma opream ... sa admir jucaria asta a ta :moto: e frumoasa rau :> cand mi-o dai la o tura? ca tare as vrea sa imi iau si eru model deasta si sa stiu cum merge

 

Ce an ii ? Sa il stapanesti sanatos , si cat mai multi km fara incidente .

 

 

Niste poze de ieri [ Duminica ] cu inca o Aprilia Rs 125 , din 2005 . Am iesit si noi putin .

 

:moto: :moto: :moto: il stiu si pe asta cu VLD :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noldy ... u esti la slavici asa-i? de cate ori ma opream ... sa admir jucaria asta a ta :) e frumoasa rau :> cand mi-o dai la o tura? ca tare as vrea sa imi iau si eru model deasta si sa stiu cum merge

asa e, sunt de la slavici :moto:, pai daca ti`l dau sa dai o tura, trebuie sa-l cumperi :moto:, doar glumesc, dar ca pasager te iau daca chiar te intreseaza :( e primul meu moto, mi s-a spus ca e mult pt inceput, dar ca si oricine cand am vazuto am zis wtf bring it on! :moto:, dar a iertat greselile mele :moto: si acuma trebe ceva mai mare cam 100 bhp :moto:

 

Numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

pai vad ca sunt in sm vreo 2 motoare ...dar si mopedisti au loc :cheers: eo am avut un zip si acu rs (si desfacut :D)..sper pe viitor un cbr :P ...acu am o intrebare pt cunoscatorii de rs ... mie mio fost rupt power valve in el deci cand releu tragea de cablu sa deschida supapa a mea ramanea jos ... si tot meream pe 110km... pe acolo pe la 150 imi zicea ho! ... acu cand lam desfacut am vazut ca ii rupta si am anulato, deci ii un rs fara power valve si is curios de urmari sau dak mere fara am intrebat vreo 2 mecanici de motoare dar ziceau ca nu are nimikdak gandesc logik si eu ar trebui sa aiba mai multa vlaga ... nu am avut ocazia sal incer pt ca ajtept cv piese ... dar pan in data de 1iunie o sa fie iar pe drum :angry: ...

 

 

as fi foarte recunoscator pt un raspuns :splat: ...

post-37988-1211751263_thumb.jpg

post-37988-1211751274_thumb.jpg

post-37988-1211751283_thumb.jpg

post-37988-1211751372_thumb.jpg

Editat de thel3g3nd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ea e cea care incearca sa domineze tot :)

o sa pun mai multe poze cu ea ca nu prea am avut timp sa ii fac :)

CAT MAI MULTI CAI INTRE PICIOARE SI INCIDENTE 0 :rose: :unsure:

post-38628-1212358811_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...