Sari la conținut

Intrunire De Comuniste-parte A Doua


lucyfire_legion
 Share

locatia intrunirii....  

177 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Mai baieti din Bucuresti????? Ia spuneti care sunteti si dati si niste nr de telefoane. Ca is nou pe aici (sau voi fi in 20 zile) EU SI MZ-ul de 250 si cunosc un singur motociclist in rest nic - ce ziceti adoptati pe inca unu printre voi??????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 255
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

esti de-al nostru, da tre sa te dai prin Bucuresti cu MZ-ul.

 

In alta ordine de idei, am vorbit cu niste baieti si si-au manifestat intentia sa apara si ei, sunt Uralisti din Ungaria. Deci trebuie sa avem si noi cu ce ne mandri la intalnire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aleko daca nu plec pe data de 24.03 din balotesti pe mz plec sigur pe 25.03 spre casa cu el ca atunci o sa vina motoru din iasi. Ca sa fac iasi - bucuresti pe el la vremea asta .......... si am emotii totusi ca e in rodaj si nu vreau sa se intimple cava pe la mijloc si sa chem asistenta rutiera :cheers:

Editat de Grimstone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care poza de mai sus???? te referi cumva la poza mea???? daca vezi ceva ciudat zi-mi si te lamuresc. Daca vezi ceva ciudat sa stii ca acel mz este de 250 are sticla far de JAWA toba de JAWA si are semnalizatoare adaugate ca mi-e ca ma loveste vreun idiot pe strada daca nu am. Uite o poza mai mare. Apropo: cu asta o sa ma prezint si la intilnire

post-4799-1203582432_thumb.jpg

Editat de Grimstone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inceputul lui septembrie e vara in toata regula. Anul trecut din cate tin eu bine aminte a fost o vara cam ciudata. Sa vedem anul asta.

Pentru mine si Charlie intrunirea o sa fie o relaxare dupa un drum lung.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratior!!! :P :) :D :jump: :haha: din pacate in septembrie nu o sa mai fiu in tara! adik am sa plec definitiv, iar problemele nu or sa ma lase sa vin in septembrie, tare mi-as dori sa ajung dar nu pot..... va propun o varianta!! hai sa mergem de 1 MAI adik hau sa facem intrunirea DE 1 MAI !!!

 

 

Ce parere avetzi ??? cel putin io voi putea sa fiu aprope de voi si anul acesta!!

 

 

 

merci si bafta!!

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratior!!! :wave: :crack: :crack: :lol: :lol: din pacate in septembrie nu o sa mai fiu in tara! adik am sa plec definitiv, iar problemele nu or sa ma lase sa vin in septembrie, tare mi-as dori sa ajung dar nu pot..... va propun o varianta!! hai sa mergem de 1 MAI adik hau sa facem intrunirea DE 1 MAI !!!

Ce parere avetzi ??? cel putin io voi putea sa fiu aprope de voi si anul acesta!!

merci si bafta!!

:burnout:

 

 

ma eu ma bag dak nu cu ij-u cu minsk-u dak ii fac cutia.. :lol: te sustin..eu oricum in vama n-ajung deci in zona cred k pot veni.. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Heheeee!!!! super tare!!! cine se mai baga??

 

pana acum am mai strans si io cativa!! cu samsoane! adik vreo 3 samsoane!!

 

hai fratilor!! va astept!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este mahhh!!!! hai ca o sa fie baza de frumos!! anul trecut cel putin a ramas pentru totdeauna o amintire frumoasa pt mine!! apropo intra si THEPESH in hora!! sa vb si cu Pedro ( nasul ) stie el dece!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este mahhh!!!! hai ca o sa fie baza de frumos!! anul trecut cel putin a ramas pentru totdeauna o amintire frumoasa pt mine!! apropo intra si THEPESH in hora!! sa vb si cu Pedro ( nasul ) stie el dece!!!

Bai eu vin ca doar e la 2 pasi de mine...numai sa nu ploaie :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

..1 mai este joia! Cate zile si unde sa aiba loc? poate vine si raptorul (ca si-a luat ural) si am fi inca doi..

 

 

ca si la intrunirea precedenta!! nu conteaza cat tine intrunire!! depinde de fiecare cat poate sa stea! si este foarte libertina, nimeni nu impune nimik!! decat sa facem curat in jurul nostru cand terminam sa nu poluam natura prea rau! in schimb bere plimbare distractie! etc!! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu am vazut posturile.

Pe langa ca 1 Mai pica joi si se bate cap in cap cu plecarea la mare, nu are cum sa fie cald. Deci din start o parte din eventualii amatori de plecari nu ar servi, nici eventualii motociclisti straini. Dar anul asta poate fi un preambul pentru intrunirea din vara care as vrea sa devina un fel de traditie.

In functie de program poate apar si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...