Sari la conținut

Intrunire De Comuniste-parte A Doua


lucyfire_legion
 Share

locatia intrunirii....  

177 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

hai sa vedem cine pleaca vineri???? din bucuresti~!! sa lase un nr de telefon... io as vrea sa plec mai pe la ora 12!!! daca veniti va astept la arcul de triumf!!! as vrea sa mergem mai multi... ca asa e bine!!!

 

 

 

BAFTA!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 255
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

hai sa vedem cine pleaca vineri???? din bucuresti~!! sa lase un nr de telefon... io as vrea sa plec mai pe la ora 12!!! daca veniti va astept la arcul de triumf!!! as vrea sa mergem mai multi... ca asa e bine!!!

BAFTA!!!!

dar sambata???? repet: IM gj90arb tel:0729.17.48.95

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au mai ramas 2 zile.

 

Grupul de vineri din Bucuresti va pleca in jurul orei 5pm din Bucuresti. Drumul va dura 4 ore, punem corturile la lumina lanternei.

Avand in vedere ca pe DN1 circulatia va fi criminala, am decis sa o luam pe Buftea pana la Ploiesti apoi pe Valenii de Munte.

Punctul de intalnire pentru cei care vin din diferite orase va fi Timisul de Jos.

Daca ajungeti mai devreme decat grupul de atase din Bucuresti, intrebati pe sateni de drumul spre cascada, o luati pe acolo, treceti prin stanga barierei prin vad, apoi mai sus, pe langa rau. Campati unde se face un loc de campare pe stanga mai bun, la un moment dat raul permite sa fie trecut lejer.

 

Nr meu este 0726177092.

 

Nu am stabilit un loc de intalnire pentru plecarea de la ora 5 pm vineri din Bucuresti, scrieti aici care veniti cu grupul nostru, si gasim un loc. La Arc spre exemplu.

 

Dupa cum a zis intrunirea nu are o organizare, nu isi asuma nimeni raspunderea si conducerea, putem sta si luni daca vreti, dupa bunul plac. Cei care veniti sambata, ne gasiti acolo, va asteptam.

 

vremea se prezinta asa: http://wwwa.accuweather.com/world-forecast...OV&metric=1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au mai ramas 2 zile.

 

Grupul de vineri din Bucuresti va pleca in jurul orei 5pm din Bucuresti. Drumul va dura 4 ore, punem corturile la lumina lanternei.

Avand in vedere ca pe DN1 circulatia va fi criminala, am decis sa o luam pe Buftea pana la Ploiesti apoi pe Valenii de Munte.

Punctul de intalnire pentru cei care vin din diferite orase va fi Timisul de Jos.

Daca ajungeti mai devreme decat grupul de atase din Bucuresti, intrebati pe sateni de drumul spre cascada, o luati pe acolo, treceti prin stanga barierei prin vad, apoi mai sus, pe langa rau. Campati unde se face un loc de campare pe stanga mai bun, la un moment dat raul permite sa fie trecut lejer.

 

Nr meu este 0726177092.

 

Nu am stabilit un loc de intalnire pentru plecarea de la ora 5 pm vineri din Bucuresti, scrieti aici care veniti cu grupul nostru, si gasim un loc. La Arc spre exemplu.

 

Dupa cum a zis intrunirea nu are o organizare, nu isi asuma nimeni raspunderea si conducerea, putem sta si luni daca vreti, dupa bunul plac. Cei care veniti sambata, ne gasiti acolo, va asteptam.

 

vremea se prezinta asa: http://wwwa.accuweather.com/world-forecast...OV&metric=1

 

 

vin si io in grupul vostru!!! mai bine sa mergem mai multi!!! iar traseul pe care l-ati ales este super

 

bun !!! pai hai sa zicem ca punct de intalnire Arcul de triumf!!! cred ca este bine acolo!!!

 

 

BAFTA!!! nr meu este 0726 558 630

Editat de WHITE RAVEN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai bun, daca pot, vin si eu de vineri, ca nu prea as vrea sa pierd o seara la foc... nu stiu la cat termin cu facultatea, aia e problema. sunt de acord cu intalnirea la arc. aleko, tu vii cu atasu presupun. il iei gol? adica mai e loc si de o chitara? ca nu stiu cat de bine o sa stea la mine in spate. in cazul in care nu pot de vineri, hai sa facem o lista si pt plecarea de simbata dimineata. vorbisem cu un prieten sa plecam la 7 dim din buc, si sa ne intalnim cu cei din ploiesti. dar repet, eu nu stiu cand plec....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa comunistilor,greu mai era sa va hotarati... :cheers:

 

Din anumite motive,ploiestenii s-au hotarat sa plece vineri dupa-amiaza,in jurul orelor 15.Daca cineva doreste sa plece cu noi de aici este bine-venit.Numai sa spuneti din timp sa stim cum ne organizam.Deja nu mai am rabdare... :cheers:

 

PS:daca intampinati probleme pe drum si aveti nevoie de ajutor,un help la tlf. :cheers:

 

 

 

 

 

Nr.meu:0748660547

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atasul va fi plin ochi, si totusi o chitara nu este de atarnat pe roata, ca se strica. Vino cu ea, om gasi o solutie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca sambata dupa amiaza voi veni singur :P . cum va gasesc ??? intreb in timisul de jos cum ajung la sapte scari???? nu am fost niciodata in partea aia :(

Editat de flooriin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca sambata dupa amiaza voi veni singur :( . cum va gasesc ??? intreb in timisul de jos cum ajung la sapte scari???? nu am fost niciodata in partea aia :(

 

Coane, e simplu de tot: Daca vii dinspre Predeal, dupa ce treci de gara din Timisul de Jos (e pe stinga! - atentie ca e dezafectata!) mai mergi exact 1km si jumate si pe dreapta se vede cabana Dimbul Morii (si asta e dezafectata) O iei la dreapta pe podul dintre cabana si oficiul postal si urci pe strada respectiva (str. Piatra Mare! ), dupa 200m ajungi la bariera, o depasesti, mai mergi putin pe directia inainte si dai de gasca...

 

Daca vii dinspre Brasov (adica daca ai mers prin Cheia - ceea ce iti recomand cu caldura, drumu' e foarte bun), la iesirea din Sacele te orientezi spre Bucuresti ( fii atent la bretelele alea de sub pod !!! ), mai mergi 2 km si vei vedea pe stinga (de data asta) aceeasi cabana Dimbul Morii, faci la stinga pe pod si mai departe ca mai sus :D

 

Vezi ca in postul asta am pus si o mica harta a zonei :ok:

 

Sa ai telefonul la indemina, noteaza numerele celor care le-au postat aici pentru ajutor, nu ezita sa suni daca ai nevoie de ajutor! Si sa faca la fel ca tine toti cei care nu stiu sa ajunga! Succes!

 

Toate bune! :P

 

P.S. Am gasit o solutie sa vin si io, daca promiteti ca ma lasati sa invat si simbata si duminica :rose: si nu beau nici o bere :( ca am examene pe 4, 5, 7, 8 si 11 iunie :finger: :finger: :finger: :what: :ok: . Drum bun tuturor! :P

Editat de cicloburu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai vino cicloburu. si eu imi iau sa cetesc, ca am pe 6... si mai bine inveti la munte la aer curat si priveliste. mai iei o pauza de excursie scurta, mai citesti... hai ca sunt cele mai mari sanse sa vin de maine. am notat numere de telefon, la 5 sunt la arc. daca nu pot sa ajung sau intarzii, dau telefon. am fixat si toba, sper sa nu mai cada :P .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu mare regret spun ca nu voi putea ajunge...motorul e pe "roate" momentan da mai putinel de de munca la el, si pana nu fac cateva zeci, sute de km, nu ma risc sa plec cu el la drum lung, plus ca am treaba gramada si tre sa fug din bucuresti :rose:

 

distractie placuta si sa beti pana crapati, sa rupeti coardele la chitara, sa trosniti lemnele in foc, sa urle codrii de cantat si motoare, si, toti sa fiti fericiti, comunistii mei :(

 

bravo... :P

 

PS: planul e sa termin totusi motoru cu totu pana sapt viit cand e motorrocku, unde ii fac prezentarea oficiala :finger: sper :finger:

 

BAFTA, mare atentie la drum si asfalt uscat :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zidule!!! cum ramane ? mergi sambata sau nu???

sambata aflu!!!!!!!!!! tine de ce fac dimineata si cat de repede scap de acolo. Am treaba tocmai in alexandria.

apropo, daca mai vin si la 7 scari fac cam 1200 km de luni pana duminica :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai tre sa vedem cum stam maine cu vremea... se anunta ploi spre seara peste tot. dar simbata si duminica zice ca o sa fie senin. daca ploua maine seara ce facem, plecam simbata dimineata? oricum ne auzim la telefoane pe la 5 cei care plecam din buc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer de ploaie si de vant nu ma intereseaza!!!! vreau ceva haiducieee de abia astept sa ajung maine!!! mai sunt cateva oreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :rose: :P :( :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cei aia 7 scari?

 

 

ioi!

..arata tare fain...

da-i tare departe...

..o multimee de petice si pese de schimb pana acolo...

...futui..ca lucrez vineri pana la 8 seara... :P

 

...poate imi bag picioarele...

...prea REPEDE ATI PUS-AO , MAI...

 

 

cei aia 7 scari?

ioi!

..arata tare fain...

da-i tare departe...

..o multimee de petice si pese de schimb pana acolo...

...futui..ca lucrez vineri pana la 8 seara... :(

 

...poate imi bag picioarele...

...prea REPEDE ATI PUS-AO , MAI...

harta!

kilometrii!

..am sac , am brisca, cutia cam suna, dar cred ca ar mere...

post-3884-1180649710_thumb.jpg

post-3884-1180649742_thumb.jpg

post-3884-1180649764_thumb.jpg

Editat de drobu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai vino cicloburu. si eu imi iau sa cetesc, ca am pe 6... si mai bine inveti la munte la aer curat si priveliste. mai iei o pauza de excursie scurta, mai citesti... hai ca sunt cele mai mari sanse sa vin de maine. am notat numere de telefon, la 5 sunt la arc. daca nu pot sa ajung sau intarzii, dau telefon. am fixat si toba, sper sa nu mai cada :ok: .

 

Nu pot sa vin mai baieti, ca ma cunosc foarte bine, io cind merg pe munte... pai merg, ma catar, pedalez, schiez, fac ceva :what: , da cititul nu se leaga; :finger: iar cind beau :P .. de obicei incerc sa ma imbat :P (si mai si reusesc citeodata) si cititul se rezuma la etichete :finger:

 

Deci, ii rog pe prietenii :finger: care ajung acolo sa se distreze si pentru mine, sa faca poze, sa se simta bine si sa-mi povesteasca cum a fost la o bere (sau mai multe). :rose:

 

Toate bune! :(

Editat de cicloburu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As veni si eu la intrunirea asta dar sunt din petrosani, nu am cu cine sa plec, nu prea am inteles locatia(*dar ma descurcam eu) luni am un examen, marti trebuie sa fiu la Bucuresti, ASA RAU IMI PARE.

 

Sa va distati si pentru noi cei care nu putem ajunge.

 

DISTRACTIE PLACUTA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu plec sambata dimineata pe la 8-9. Sa vad la cat sunt gata cu motorul incarcat. Vulturul argintiu o sa plece mai tarziu, probabil dupa 14.

Sper sa fie vreme frumoasa, eu asa am vazut pe net.

Sunt frumoase pozele de la plecarea din Bucuresti de vineri.

O sa revin si eu cu poze despre cum a fost si ce a iesit acolo.

:rose: :P :( :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se mai anunta maine cineva din bucuresti dupa ora 14????

 

 

Daca pot sa termin scarba asta nenorocita pana la ora aia,mergem amandoi.Oricum treci prin ploiesti...lasa un nr de telefon sa vb maine.Uite si nr meu 0748660547

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca pot sa termin scarba asta nenorocita pana la ora aia,mergem amandoi.Oricum treci prin ploiesti...lasa un nr de telefon sa vb maine.Uite si nr meu 0748660547

0729174895

 

Eu plec sambata dimineata pe la 8-9. Sa vad la cat sunt gata cu motorul incarcat. Vulturul argintiu o sa plece mai tarziu, probabil dupa 14.

Sper sa fie vreme frumoasa, eu asa am vazut pe net.

Sunt frumoase pozele de la plecarea din Bucuresti de vineri.

O sa revin si eu cu poze despre cum a fost si ce a iesit acolo.

:rose: :P :( :P

pai si cum dam de vulturul???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...