Sari la conținut

Intrunire De Comuniste-parte A Doua


lucyfire_legion
 Share

locatia intrunirii....  

177 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 255
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mai, uite ca mi-am schimbat votul. s-a discutat, cheia e frumos, dar cam plin, si noi vrem ceva mai "nepopulat". e cam greu, ca si la pestera e frumos, dar din discutie am inteles ca si acolo ar fi mici probleme, padis e fff frumos dar departe si acces dificil. 7 scari e o zona f frumoasa, dar sunt curios daca nu e aceeasi situatie ca la pestera...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai, uite ca mi-am schimbat votul. s-a discutat, cheia e frumos, dar cam plin, si noi vrem ceva mai "nepopulat". e cam greu, ca si la pestera e frumos, dar din discutie am inteles ca si acolo ar fi mici probleme, padis e fff frumos dar departe si acces dificil. 7 scari e o zona f frumoasa, dar sunt curios daca nu e aceeasi situatie ca la pestera...

 

 

Stai linistit ca nu e cum crezi tu..impresia asta a lasat-o cineva care e paralel cu ce se discuta pe topic...stii si tu despre cine e vorba...dar nu mai conteaza!E bine ca putem vota acum si locatia,dar oriunde ar fi ea,va fi foarte frumos!Bere,bere,bere si iar bere... si din gand in gand vom mai parpalii si niste mititei...de data asta ma ofer sa ii fac chiar eu!asta sa nu mai vina vreunul si sa zica ca nu vrea sa-si faca micii singur :moto: De bere ma ofer si eu sa o plimb pana la locul cu pricina :eek: :D :angry: Se asteapta multe voturi si vesti pozitive!!! :cheers: :moto:

Editat de mixi_dixi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai vad ca 7 scari e la putere...e departe locu de brasov?ca e cam greu pt mine sa ajung acolo cu ce am eu, dar, cine stie?momentan ma abtin de la vot :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata a murit si topicul asta ? pana la urma unde s-a stabilit ?

 

nu moare, ca suntem abia in februarie si sunt multi doritori :eek: numa sa tinem topicul sus sa vada si alti comunisti intarziati :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna locatia...termin simsoneta, dar nu aduc niciuna dintre ele acolo, pt ca trecerea peste munti o va solicita zdravan, asa ca ma apuc de ceva mai puternic, tot cu pedale sa nu ma aresteze floarea albastra :D

 

buna si data...e perfect :cheers: sa speram ca totul o sa mearga bine si o sa ne vedem fericiti acolo :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, dachiar...zona cica e superba, sa intre cineva sa pov mai multe...partea nasoala cu natura ar fi lipsa luminii, si trebuie sa recunoastem, ca, faruri, focuri, chiar de vor fi, vom bajbai destul pe acolo... :D

 

a,...si proviziile de acasa, bere, papa pt gratare...da asa e frumos :cheers:

 

plus ca nu inteleg de ce s-ar fi suparat lumea si dincolo, unde spuneau ca sunt pensionari...daca nici in creierii muntilor nu mai poti tipa in liniste, e rau...oricum, o sa fim ca niste turisti preteni veniti la un gratar pt un weekend, si o sa fie super marfa :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

up:)... si ce servicii sunt la 7scari ca am auzit ca e statiune turistica daca putem spune asa ...

 

 

Csman draga,noi nu vroiam servicii..le facem noi singuri,cred ca asta ar fi mai interesant,sa facem noi mici,fripturi..etc.Si de chestiile astea se va ocupa cineva,stai linistit ca nu te pune nimeni sa-ti faci singur :hurt: .

Eu ma ofer de acum voluntar sa ma lupt cu toate cele.

Numai bine si asteptam voturile voastre in continuare!

 

:scratch: :cheers: :blbl: :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost acum vreo 4 ani pe la 7 scari. Zona este misto, dar din cate imi amintesc eu nu este chiar in creierul muntilor. Se ajunge acolo de pe dn1 undeva dupa timisu de jos ( parca ). Se face dreapta cum te duci spre BV. Faza misto e ca la aprx 45 de minute de asa zisu camping se afla un canion prin care se trece pe niste scari( de aici vine si denumirea de 7 scari). Acolo este absolut superb. Am ramas profund impresionat de acest canion( find si singurul care l-am vazut vreodata)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma e ok oriunde. Important este sa mergem. E frumos si la 7 scari e frumos si la Pestera Ialomicioarei. De restul nu ma pronunt ca nu am fost dar am incredere in cei care au propus. Si ei sunt motociclisti si nu cred ca faceau propuneri proaste.

Domnu' ORL stai linistit ca te remorcam noi pana in iad si inapoi.

Sper sa vina totusi cat mai multe vechituri. Sa avem ce sa admiram. Sunt sigur ca va fi o altfel de distractie. Va fi interesant sa aflam cat de greu sau cat de usor au ajuns pana acolo. O sa fie o intrunire unde viteza de deplasare va avea o medie de 80 km/h. :cheers: Poate si mai mica.

Hai la munteeeeee ca sa :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde vine 7scari ?

De la Predeal spre Brasov, dupa Timisul de Jos, in dreptul cabanei Dimbul Morii ( la sosea pe dreapta), apoi pe drum forestier cca. 1km. Pina la canionul 7 scari se merge in continuare pe o poteca 10 min. Locul este frumos, padure si poienite, riu mic si ... mici cu bere cu materialul clientului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

casute cu apa curenta sunt ?

 

 

pt. dumneavoastra, domnisoara csman este ceva special: apartamentul propriu in care stati la tot confortul! este o intrunire de motoare, nu de "demoazele" si se pune accent pe caracterul oamenilor si pe spiritul liber, nu pe apa calda si eventual room-service cum doriti d-voastra!!! pe intzelesul tau: ba!!!! te speli in rau, bei si mananci! si dormi la cort! altfel fa joc de mana acasa in fatza teve-ului si simte-te bine! ai apa calda pana la 22 seara cel putin! cum stai in centru posibil sa ai toata noaptea!!! noapte buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ar trebui stabite niste detalii,ex: o locatie ceva mai cunoscuta de unde sa pormin cu totii spre 7 scari(sau in ce colt de lume o fi)... sau macar numere de telefon, in caz ca ne pierdem.. sau apar alte incidente ca doar avem comuniste :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...