Sari la conținut

Grupul posesorilor de Aprilia Pegaso 650 pana in 2004


Postări Recomandate

poate prin luna mai,anul trecut s-a deschis in 15 mai

Ma bate gandul la acest traseu: Doua opriri - Cabana Nora -Raul Sadului , si prin Novaci , ce ziceti?

Editat de nyky
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

poate prin luna mai,anul trecut s-a deschis in 15 mai

Ma bate gandul la acest traseu: Doua opriri - Cabana Nora -Raul Sadului , si prin Novaci , ce ziceti?

Deocamdata este inchis insa drumarii vor sa il deschida de Paste. Clar voi pleca in Mai

» Post actualizat in 07 Apr 2016 06:32

Mno,azi is trist c-am vandut CX-ul...

nu fi trist. mai sunt si alte mobre pe pamant . Uite una reconditionata de un vecin , care se ocupa cu asa ceva

post-78987-0-42901600-1460010749_thumb.jpg

post-78987-0-28269700-1460010760_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faina,daa-i cam ghibol pentru mine...

Iaca ce baterie a primit enduroaica lu' nevasta-mea:

http://www.bateriimoto.ro/baterii-cu-gel-cipLCD/Baterie-moto-VOLTON-cu-GEL-si-LCD-12V-7-Ah--pID249.html?cod=&l=&w=&h=&pol=

am auzit ca sunt bune , vad ca are si afisaj ,

Eu am luat una clasica

» Post actualizat in 07 Apr 2016 12:10

Aline, asta-i traseu de vitezane. Numai pe asfalt? Plictiseala mare. :)

» Post actualizat in 07 Apr 2016 12:06

Are cineva aparatoarea de lant, partea de sus de pe bascula? De Aprilia! Vreau sa vad daca se potriveste la mine, ca sa-i scot codita.

intre Raul sadului si Obarsia lotrului nu este asfalt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mno, bine v-am regasit! (Sper ca nu m-ati renegat :grinbandit: )

 

Azi am scos si eu mobra (era ultima ramasa la Hotel Moto). Saptamana viitoare trebuie sa ii iau baterie. Vad ca site-ul celor de la Rombat nu mai functioneaza.

Voi ce mai faceti? Va plimbati constant, frumoase poze!

 

P.S. Cristiane, nu fi trist, sigur ai sa-ti iei tu alta mobra frumoasa, cel putin pe cat era CX-ul. :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mno, bine v-am regasit! (Sper ca nu m-ati renegat :grinbandit: )

 

Azi am scos si eu mobra (era ultima ramasa la Hotel Moto). Saptamana viitoare trebuie sa ii iau baterie. Vad ca site-ul celor de la Rombat nu mai functioneaza.

Voi ce mai faceti? Va plimbati constant, frumoase poze!

 

P.S. Cristiane, nu fi trist, sigur ai sa-ti iei tu alta mobra frumoasa, cel putin pe cat era CX-ul. :10:

bine ai revenit ! continuam plimbarile

» Post actualizat in 09 Apr 2016 17:15

Vreau sa multumesc pentru sprijinul acordat ,sambata trecuta , seara , in achizitionarea asigurarii la motoreta.Madalin si Marius( Jupanu 77 )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi vrem sa mergem pe Buila-Vanturita, la Cabana Cheia si Pestera de Smarald. Pe traseul asta:

 

https://www.google.ro/maps/dir/45.2721799,24.1239061/Bucharest/@44.814475,25.105343,139308m/data=!3m1!1e3!4m8!4m7!1m0!1m5!1m1!1s0x40b1f93abf3cad4f:0xac0632e37c9ca628!2m2!1d26.1025384!2d44.4267674?hl=en

 

Eventual sa stam o noapte la Cabana Cheia, la un gratar. Cazarea e 20 de lei de persoana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi vrem sa mergem pe Buila-Vanturita, la Cabana Cheia si Pestera de Smarald. Pe traseul asta:

 

https://www.google.ro/maps/dir/45.2721799,24.1239061/Bucharest/@44.814475,25.105343,139308m/data=!3m1!1e3!4m8!4m7!1m0!1m5!1m1!1s0x40b1f93abf3cad4f:0xac0632e37c9ca628!2m2!1d26.1025384!2d44.4267674?hl=en

 

Eventual sa stam o noapte la Cabana Cheia, la un gratar. Cazarea e 20 de lei de persoana.

nu-mi dau seama de aceea intreb : merg doi pe mobra pe traseu? ma refer la cel neasfaltat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost eu saptamana trecuta, miercuri la Lacul Vulturilor, cu urcare din chiojdu si e rau drumul, bolovanis cumva, daca e ud o sa fie noroi maxim

in apropiere de lac o sa dati de zapada chiar pe drum, trebe ocolita prin partea de sus si mers de-a coasta.

daca urcati de catre nehoiu, e mai ok dar pante mai inclinate si tre mai multa dibacie.

have fun

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost eu saptamana trecuta, miercuri la Lacul Vulturilor, cu urcare din chiojdu si e rau drumul, bolovanis cumva, daca e ud o sa fie noroi maxim

in apropiere de lac o sa dati de zapada chiar pe drum, trebe ocolita prin partea de sus si mers de-a coasta.

daca urcati de catre nehoiu, e mai ok dar pante mai inclinate si tre mai multa dibacie.

have fun

 

Deci clar fara pasager si cu cauciucuri cel putin mixte...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci clar fara pasager si cu cauciucuri cel putin mixte...

renunt atunci la " Lacul Vulturilor" , deocamdata , deoarece am pasager si nu am guma pe fata competitiva si nici pe spate , chiar daca e metzler tourance ,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

renunt atunci la " Lacul Vulturilor" , deocamdata , deoarece am pasager si nu am guma pe fata competitiva si nici pe spate , chiar daca e metzler tourance ,

 

Pai si eu la fel. Deocamdata. Oricum, daca aveti vreun drum ok ma bag si eu cu a mea. Si cred ca vine si Lucian (cu Pegaso negru).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu am vrut sa va sperii, doar sa va informez. Noi am fost 3 moto, 2 cu tkc 80 si eu cu mitas c02, deci cramopane bune.

cu tourace ...mai bine nu mai ales la cat a plouat.

Bafta in alegeri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu am vrut sa va sperii, doar sa va informez. Noi am fost 3 moto, 2 cu tkc 80 si eu cu mitas c02, deci cramopane bune.

cu tourace ...mai bine nu mai ales la cat a plouat.

Bafta in alegeri

 

Nu ne-ai speriat, doar ne-ai prevenit! E mult mai bine asa decat sa fi ajuns acolo si sa ne intoarcem sau si mai rau, sa ne ambitionam sa mergem mai departe si sa ne tavalim cu ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Vizitator changed the title to Grupul posesorilor de Aprilia Pegaso 650 pana in 2004

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...