Sari la conținut

17 02 2007


dna
 Share

Postări Recomandate

eu o sa fiu plecat din tara 10-12 zile... daca e va las p voi sa va mai pregatiti :rose:

weekendu asta zic si io pas ca ma duc cu motoru la mare,acolo am permis de mers cu el :nono:

poate peste 2 sapt daca e mai cald sa vina mai multa lume,si cobramobra si altii...homosexuali dastia de pe forum care doar vbesc din alte orase da` nu-i vede nimeni...reuniti-va si veniti la capitala :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

weekendu asta zic si io pas ca ma duc cu motoru la mare,acolo am permis de mers cu el :nono:

poate peste 2 sapt daca e mai cald sa vina mai multa lume,si cobramobra si altii...homosexuali dastia de pe forum care doar vbesc din alte orase da` nu-i vede nimeni...reuniti-va si veniti la capitala :rose:

cobrakart :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motocicleta este frumosa,dar el este urat :nono: Noroc ca ai viziera oglinda :rose:

Noroc ca esti tu frumos ca altfel mureau femeile virgine :rock: ... acuma sincer...ce parere ai tu de fatza ta? :rose:

 

cobra... din cate vezi am zis numai de motor :P Vad eu ca tot se lauda ca are succes la femei. Lasa ca am sa vin eu in bucuresti si am sa il vad in actiune :peace:

sunt un fel de Titus Steel varianta liceeala :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noroc ca esti tu frumos ca altfel mureau femeile virgine :rose: ... acuma sincer...ce parere ai tu de fatza ta? :nono:

sunt un fel de Titus Steel varianta liceeala :rose:

Una mult mai bune decat atunci cand te uiti tu in oglinda.

Gata ca ne baga astia in carantina :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O intrebare baieti , de curiozitate : Cat ati dat ca sa inchiriati Amkartul? Astept un raspuns.

Veniti pe Siriu...asfalt bun ,trafic aproape de zero ,curbe jale(de toate genurile) si e si mocaaaaa :nono: si aproape de ploiesti(pt cobra :rose: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello baietii! Am revenit, cand mai dam un amkart ?

Bai Cata,ma uitam la avataru tau...si...ai Ford Focus RS? :banana: dala de 200 cai? :P (ptr aia care nu inteleg,in poza e un focus si un rs125,adica focus rs...varianta sport de la focus....asta asa ca multi stau prost cu IQ`u pe forum :baldy: :ok: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...