Sari la conținut

Bikes On Ice 2007


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 69
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Se pare ca nipra lui MadMax a fost vedeta da saxofonul unde e :nono:

 

 

:rose: :rose: :rose: Tare asta cu saxofonul!La cate a carat saracul dupa el,saxofonul ii mai lipsea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost cu "nipra" :rose: bah :rose: ce-am impins weeckendul de dinainte la ea :rose:) , noroc cu carburatoarele alea care consuma 3% :nono:

Editat de BrokenWind
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rose: :rock: :P

tu cine esti prietene?faci parte din grupul Daniel?nu imi aduc aminte de tine...poate eram prea ''Daniel'' :rose: Oricum,suntem toti "Daniel" :nono:

 

Inca vreo doua,de la nasu' mare fara numar....... :rose:

post-14815-1172005141_thumb.jpg

post-14815-1172005172_thumb.jpg

post-14815-1172005219_thumb.jpg

post-14815-1172005260_thumb.jpg

post-14815-1172005287_thumb.jpg

post-14815-1172005314_thumb.jpg

post-14815-1172005351_thumb.jpg

post-14815-1172005390_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu cine esti prietene?faci parte din grupul Daniel?nu imi aduc aminte de tine...poate eram prea ''Daniel'' :rose: Oricum,suntem toti "Daniel" :nono:

 

Inca vreo doua,de la nasu' mare fara numar....... :rose:

 

ca tare....regele leu motociclist...acu imi pare rau ca nu am ajuns, macar turist, ca voi :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate la anul va incumetati mai multi...Ati vazut ce ati pierdut,nu? :nono: A fost frumos ca nu a fost lume cascata ca la alte intruniri,am fost decat noi si atat!Aaaa...si Daniel,era sa uit... :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am unit cele doua topicuri ce tratau acelasi subiect al intrunirii

 

On topic: pacat ca nu a fost gheata ca anul trecut :rose:

 

Daca era gheata nu se strangeau nici jumate :nono:

 

Mie de-asta mi-a fost frica, ca prind o ninsoare acolo, da' am avut bafta. Chit ca duminica dimineata cauta lumea disperata aeroterma sa-si dezghete contactele :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Pacasac, chiar o nins pe acolo, dar noi eram prea pulbere ca sa ne dam seama!!!

Am vazut poze cu Demostene si Solo in zapaza, si pot sa jur ca am baut si cu ei la Cincis!!!

 

:nono: :rose: :rose:

 

Cred ca tu ai fost prea Daniel... :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca era gheata nu se strangeau nici jumate :nono:

 

Mie de-asta mi-a fost frica, ca prind o ninsoare acolo, da' am avut bafta. Chit ca duminica dimineata cauta lumea disperata aeroterma sa-si dezghete contactele :rose:

ala era drumul spre bucuresti...prin muntzi era doar drumul pentru astia mai dusi de acasa....eu uite unde am ajuns de la intalnire ....si mai am inca cel putin 500km pana acasa...in total cam 2000km...in februarie

post-6919-1172099469_thumb.jpg

post-6919-1172099603_thumb.jpg

post-6919-1172099724_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ala era drumul spre bucuresti...prin muntzi era doar drumul pentru astia mai dusi de acasa....eu uite unde am ajuns de la intalnire ....si mai am inca cel putin 500km pana acasa...in total cam 2000km...in februarie

 

tzacanit , asa cum te stie lumea.... :nono:

daca toti stiu ca Mad Max e un "personaj"....sa te cunoasca pe tine!! :rose: :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:nono: DANIEL !!! NU FI IRSACIBIL DANIEL !!!! ,

scuze de intarziere , danielul din mine doar acum s-a trezit sa bage si el pe net poze

de la BIKE ON ICE ( MUD) !!! cine a vazut zapada a avut vedenii , ne-am fi dorit dar asta este

Multumiri celor care ne-au bucurat cu prezenta si de aceasta data , VA ASTEPTAM SI LA ANUL !! sa ne distram la fel :rose: si sa il incantam dinou pe ,, DANIEL ''

-- tot respectul de la ACHIMMOTO si EDDIMOTO -- bikeri din Hunedoara :rose:

 

:peace: frate nu vor pozele sa urace pe siteu , si am vre-o 2 tone de la Daniel !!

 

nu vor pozele sa intree nici cum !!!!! DANIELLLL unde esthi ajutama , macar cu o conexiune mai buna sa reusesc .......................... :rose: ....... :rock: :P

post-11187-1172162305_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rock: Seara la toata lumea......oda dupa cateva defecte de moto am ajuns si eu akasa din fericire .......in fine...o intrunire de super success mam distrat la max am facut peripetzi ....ba chiar am rupt si o pedala :peace:).....sper ca toate lumea sa se fii distrat la fel de bine sau mai bine :peace: totusi tin sa multumesc la Road Patrol pentru acordarea premiului ...la baiatul care a facut baie in baraj :peace:)))) :rose: numa bine la toate lumea va mai asteptam in Hunedoara :peace: sper sa ne vedem la urmatoare intrunire.Asfalt Uscat la toata lumea :P .!@!

 

Si uite ca sunt bine voitor si am lasat lenea de o parte pentru cateva minute si mam gandit sa bag si eu niste poze :) Enjoy :) :rose: :peace: Enjoy Asfalt Uscat :nono: Vine vine priamvara.....se asterne in toata tzara....dealurile si campurile inverzesc haideti cu mine sa le murdaresc :rose:

post-9826-1172181851_thumb.jpg

post-9826-1172181874_thumb.jpg

post-9826-1172181897_thumb.jpg

post-9826-1172181921_thumb.jpg

post-9826-1172181943_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...