Sari la conținut

Din Capritza In Printzesa


pantera
 Share

Postări Recomandate

Cum spuneam, am placerea sa va prezint in avant-premiera noile "haine" ale capritzei..uh..pardon, printzesei de-acum inainte :nono: . Don'shoara nu numai ca a primit hainutze noi, dar saptamana asta va avea montata si o toba (adica 2 :P ) GPR Thunderline. :rose:

Dar acum sa va prezint colectia primavara-vara 2007 :rose:

 

Aparatul meu nu "vede" culoarea exacta, o deformeaza. Voi pune si o poza cu un alt motor a carui culoare e identica cu a mea ( RED-KAW 3003 ) :rock:

 

In curand poze cu ele sus :rose:

post-4366-1172091615_thumb.jpg

post-4366-1172091712_thumb.jpg

post-4366-1172091740_thumb.jpg

post-4366-1172091763_thumb.jpg

post-4366-1172091783_thumb.jpg

post-4366-1172091799_thumb.jpg

post-4366-1172091822_thumb.jpg

post-4366-1172091843_thumb.jpg

post-4366-1172091949_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 101
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Normaaaaal! Deja sunt la facut :P Plasticele maine sunt sus :banana: . Ceva schimbari de planuri ca a venit sor'mea din SUA pe-acasa si bine inteles ca o sa ma "tarasca" prin toate cluburile sa vada ce mai e nou :D

Ne auzim pe mess si la tel. :P :ok:

 

pune poze cu ea completa...

Iti face impresia ca e incompleta :baldy:

 

Cred ca ti-a fost tare dor de ea.Mai vrem poze!!!

Tare dor?! ..asta e ca faza cu "NIIICEEEEEE?!" :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uau,vreau si eu TankPad asa transparent?Imi zici si mie te rog de unde l-ai luat? :baldy:

Arata super noua culoare,asteptam poze cu toate montate

 

 

la noi in ploiesti la paula's aveau tank pad transparent mi se pare ca si cu dragonu ala albastru sau nu mai stiu...oricum trebuie sa gasesti si prin bucuresti...

 

p.s.: frumoasa noua "printzesa"...sa o calaresti cat mai mult si fara evenimente neplacute :ok: :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la noi in ploiesti la paula's aveau tank pad transparent mi se pare ca si cu dragonu ala albastru sau nu mai stiu...oricum trebuie sa gasesti si prin bucuresti...

 

p.s.: frumoasa noua "printzesa"...sa o calaresti cat mai mult si fara evenimente neplacute :jump: :baldy:

Merci mult. :banana:

 

Azi e ziua cea mareeee! Parca as avea examen, asa ma simt :D :P Abia astept sa o "imbrac" si sa o scot la o tura :ok: Urmeaza poze :D :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fiindca nu te cunosc,vin cu o intrebare....: te-ai varsat rau de tot cu ea sau ai vopsit-o doar asa....

oricum arata misto,chiar laser... :baldy:

Motorul asa l-am luat. Avea carena dreapta zgariata si coditza sparta putin...cazuse neamtzul cu ea si a dat-o ieftin. Am vopsit-o si ca sa repar zgarieturile, dar in principal pt ca asa am vrut :P

 

Au ajus si tobele. :ok: La 4 incepe asamblarea si implicit prima tura dupa :P...in cateva ore o sa aveti poze :banana:

 

Uite poza cu ea inainte

post-4366-1172670536_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pune poze cu tobele :D !

 

Si a mea e gata de plimbare, azi dimineata am legat numarul cu sirma (ca mi-a fost lene sa cumpar suruburi :ok: ) :P , asa ca va astept incoace cum iti pleaca sora din dotare inapoi acasa :D .

 

 

Edit:

 

E 4 fara un minut, Smeagol ce cauti pe forum, treci la montat :P :baldy: :banana:

Editat de Luc_zxr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pune poze cu tobele :) !

 

Si a mea e gata de plimbare, azi dimineata am legat numarul cu sirma (ca mi-a fost lene sa cumpar suruburi :P ) :D , asa ca va astept incoace cum iti pleaca sora din dotare inapoi acasa :D .

Edit:

 

E 4 fara un minut, Smeagol ce cauti pe forum, treci la montat :P :ok: :banana:

Sora din dotare pleaca de paste inapoi :D Maine e ziua ei, deci o sa am de alergat prin orash cu ea in spate. Sper s-o pacalesc sa ma lase in pace sambata, insa viitorul e "sumbru" la ce chef de distractie are ea :jump:)

Poze cu tobili :baldy:

post-4366-1172671277_thumb.jpg

post-4366-1172671326_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...