Sari la conținut

Hai Sa Incercam Ceva


kata
 Share

Postări Recomandate

nu stiu cum sunt altii, dar eu am un ''soundtrack'' cand merg pe motocicleta, Rob Zombie ''Pussy Liquor'', nu neaparat textele ci linia melodica. mai sunt si altii la fel, la care le suna piesa care ii reprezinta in cap cand merg pe motocicleta? am facut un montaj cu cate ceva, majoritatea sunt chestii pe care le-am mai postat dar oricum mi se pare interesant. care mai avetzi fragmente sau sample-uri bagati mare. (se vede ca ii iarna, ce face omu' din plictiseala)

 

http://media.putfile.com/the-sound-of-my-d...-little-drummer

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu montez nimic ,dar astea ma fac sa ma dau cu motorul:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=iRF-3yG8D30

 

 

Asta nu stiu ce ma face sa fac dar este tare :nono: : ( interziz sub 18 ani si peste 50 )

 

http://www.youtube.com/watch?v=DCofNkCpKeA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@easybiker, e jenant sa pui a bunch of shaved pussies ca Manowar langa monstrii sacri MOTĂRHEAD SI Judas FUCKING Priest :nono:

 

Cam asa le vad eu...

 

Incercati sa nu vomati pe timpul reclamei, se termina repede si incepe Priest imediat.

 

http://www.vh1.com/vspot/player.jhtml?vid=...rch=yahoo.video

 

iar din repertoriul lui "Cute" Lemmy

 

http://www.youtube.com/watch?v=A0EKxuBtdak...ted&search=

 

si una mai power, daca asta au fost mai lesinate un pic

 

 

 

si una mai vesela daca asta a fost prea prea

 

http://www.youtube.com/watch?v=HODbVKd3ZrU...ted&search=

Editat de aquilla
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@easybiker, e jenant sa pui a bunch of shaved pussies ca Manowar langa monstrii sacri MOTĂRHEAD SI Judas FUCKING Priest :nono:

 

LOL!! Fara comentarii.

 

Off: Gusturi si gusturi. Asculta Triumph of steel. Poate o sa iti schimbi parerea. Nu are rost sa ne duelam pe forum care trupa este mai monstru sacru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu cum sunt altii, dar eu am un ''soundtrack'' cand merg pe motocicleta, Rob Zombie ''Pussy Liquor'', nu neaparat textele ci linia melodica. mai sunt si altii la fel, la care le suna piesa care ii reprezinta in cap cand merg pe motocicleta? am facut un montaj cu cate ceva, majoritatea sunt chestii pe care le-am mai postat dar oricum mi se pare interesant. care mai avetzi fragmente sau sample-uri bagati mare. (se vede ca ii iarna, ce face omu' din plictiseala)

 

http://media.putfile.com/the-sound-of-my-d...-little-drummer

 

bine tu ai si in avatar poza cu rob zombie (si recunosc ca mi-s fan si eu :rose:). pe motor... hmmm. cred ca merge orice, in general. dar depinde si ce motor ai. ca vreau sa vad unu cu o vitezana care asculta rob zombie cand merge cu motoru.

chiar, astia cu "spidurile", ce ascultati voi? ca cei cu chopper normal sa asculte rock. sau nu?

care esti manelar? da-te de gol! :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca cei cu chopper normal sa asculte rock. sau nu?

 

No shit ? Ascult de toate, mai putin manele si genurile de rock din care nu pricepi nimic pentru ca nici ei nu le mai pot canta a doua oara :nono:

Am ascultat si eu un singur gen muzica dar asta se intampla demult, prin clasele primare ... intre timp omu` mai creste. I-auzi acilea:

 

Doors - Riders on the storm

Killradio - Scavanger

Metallica - Enter Sandman

Aerosmith - Crazy

Bon Jovi - Have a nice day

 

s.a.m.d ...

 

Si da, gusturile nu se discuta ! :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

easy de''black wind, fire and steel'' ce zici? eu ma gandeam sa imi scriu pe motor ''black horse''. ''Black Wind always follows where my black horse rides. Fire's in my soul ,steel is on my side'' eh? words to live by my friend, hahahahha

 

p.s. sau daca vretzi sa o luam mai ushor, l walk the line de la Johnny Cash. sau Ring of Fire

Editat de kata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MANOWAR , suprem. Ce versuri fratilor , Odin , batalii , vikingi , razboinici , ce mai vrei ? Muzica asta pe motor te face sa inebunesti , te crezi dracu' in vre-o batalie. Intri cu motoru' in plin in Merzane cu manelisti , dai peste ciori la semafor , daca i-ti zice unu' ceva ii spargi fata cu lantu' , desi esti sigur ca de fapt aveai ciocanul lui Thor.

 

Mamaaa , deja m-a luat valu' , inebunesc instant. Asta si niste muzica nazi din vremurile lui Hitler , asta ma inebuneste definitiv. Care a ascultat "Die Wacht am Rhein" stie cam ce zic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:nono:

 

MANOWAR , suprem. Ce versuri fratilor , Odin , batalii , vikingi , razboinici , ce mai vrei ? Muzica asta pe motor te face sa inebunesti , te crezi dracu' in vre-o batalie.

 

51 Rules for a Power Metal fan to avoid being labeled as gay (or Brokeback)

 

:rose: vezi să nu târâi dreq sabia pe jos Âşi să o toceÂşti :rose:

 

Sieg Heil! :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

easy de''black wind, fire and steel'' ce zici? eu ma gandeam sa imi scriu pe motor ''black horse''. ''Black Wind always follows where my black horse rides. Fire's in my soul ,steel is on my side'' eh? words to live by my friend, hahahahha

 

p.s. sau daca vretzi sa o luam mai ushor, l walk the line de la Johnny Cash. sau Ring of Fire

 

Pai de Manowar ce sa zic. Eu unul sunt fan inrait. Ai ascult de multi ani si nu m-au dezamagit niciodata. Multe din pieselel lor pot fi soundtrak-uri pentru mers cu motorul dar cea mai motorizata este "Whels of fire" de pe Kings of metal.

 

MANOWAR , suprem. Ce versuri fratilor , Odin , batalii , vikingi , razboinici , ce mai vrei ? Muzica asta pe motor te face sa inebunesti , te crezi dracu' in vre-o batalie. Intri cu motoru' in plin in Merzane cu manelisti , dai peste ciori la semafor , daca i-ti zice unu' ceva ii spargi fata cu lantu' , desi esti sigur ca de fapt aveai ciocanul lui Thor.

 

Mamaaa , deja m-a luat valu' , inebunesc instant. Asta si niste muzica nazi din vremurile lui Hitler , asta ma inebuneste definitiv. Care a ascultat "Die Wacht am Rhein" stie cam ce zic.

 

Tare! Te poate inspira muzica lor sa faci tot felul de chestii. Ai ascultat "Hearts sf steel" in germana?

 

P.S. - For all: Simpatiile muzicale se declara si nu se discuta. Intotdeauna poti sa fii de acord dar niciodata impotriva preferintelor unei persoane.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca recidivezi mr.aquilla....cred ca intentionat.

delete.

B.

 

Ce anume te-a facut sa-mi stergi postul? Faptul ca explicam frumos ca era o gluma (cam acida e drept si cam de rockeri insensibili) la look-ul unei trupe sau ai un tic de a inchide topicuri si sterge posturi care nu se potrivesc preferintelor tale personale sau de mini grup?

 

As vrea sa raspunzi aici pentru ca altfel cineva ar putea sa creada ca intradevar postul meu ar fi continut ceva ofensator.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Culmea culmilor... shtitzi Meetloaf... sau cum ii zice?! Pana nu demult faceam cu nervii cand il ascultam (involuntar)! Acum catva timp am vazut ceva emisiune cu ei la TV. Povesteau despre ceva melodie cu un accident de motor. Bine intzeles ca am urmarit ... doar eram interesat. Acum cateva zile am vazut un clip cu melodia... nu ca nu-l vazusem inainte, dar era prima data cand il puneam in perspectiva.

Ei, trebe sa va zic ca este beton! Ok, muzica e moale, cam melodramatica pt gustul meu, dar daca terci peste asta , clipul e ok pt anii 80!

Asta o fost o chestie ciudata! ... Sa-mi placa Meetloaf?! Buahahahaahah!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Culmea culmilor... shtitzi Meetloaf... sau cum ii zice?! Pana nu demult faceam cu nervii cand il ascultam (involuntar)! Acum catva timp am vazut ceva emisiune cu ei la TV. Povesteau despre ceva melodie cu un accident de motor. Bine intzeles ca am urmarit ... doar eram interesat. Acum cateva zile am vazut un clip cu melodia... nu ca nu-l vazusem inainte, dar era prima data cand il puneam in perspectiva.

Ei, trebe sa va zic ca este beton! Ok, muzica e moale, cam melodramatica pt gustul meu, dar daca terci peste asta , clipul e ok pt anii 80!

Asta o fost o chestie ciudata! ... Sa-mi placa Meetloaf?! Buahahahaahah!

 

Asculta Batt out of hell (albumul). Este destul de meserias,dar super melodramatic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de WASP sunt amatori, blind in texas, be somebody, cocaine cowboys (multi vad wasp-ul ca power/balad metal, da nu ma intereseaza ca nu-i frumos ce-i frumos ii frumos ce imi place mie, nu?)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...