Sari la conținut

Nunta


Antistress
 Share

Postări Recomandate

Intalnirea va avea loc la Arcul de Triumf... sambata 24 martie la ora 08-30. De akolo vom pleka inspre primaria sectorului 2 unde se va oficia casatoria la ora 10. Cine doreste este invitat la Ark. Va astept cu nerabdare. Acum trebuie sa fug ca mai am de dat vre-o 500 de telefoane si de facut vre-o 200 de drumuri. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

The date is set...

Va fi pe data de 17 martie la primaria sectorului doi.

Va ashtept pe tozi shi va pup... ora inca nu e stabilita dar, revin cu detalii.

 

 

Intalnirea va avea loc la Arcul de Triumf... sambata 24 martie la ora 08-30. De akolo vom pleka inspre primaria sectorului 2 unde se va oficia casatoria la ora 10. Cine doreste este invitat la Ark. Va astept cu nerabdare. Acum trebuie sa fug ca mai am de dat vre-o 500 de telefoane si de facut vre-o 200 de drumuri. :ok:

:crack: Cum vine asta? :hug: Te insori de doua ori? :wave:

 

Casa de piatra, sa aveti parte de o nunta ca-n povesti si sa fiti fericiti impreuna in continuare! :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CASA DE PIATRA tot ce va doriti si toate visele sa vii se indeplineasca sa aveti parete numai de bucurii si relele si greutatile vietii sa va ocoleasca ,sa fiti fericiti impreuna si toate visele sa vi se indeplineasca si sa fiti fericii!!!

 

eu dc e poate vin cu pejosul la primarie nu de alta dar sa pot vii alaturi de voi macar moral

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da de un operator ce zici... cu camera profi. si lumini... daca vrei si fotograf vb pe mess: mironalexa

 

Casa de piatra la bani motoare si fericire multa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Culmea e ca si eu sunt operator la Natzional TV, asa ca.... nu-mi trebuie dar, multumesc.

Revenind... AMR 1. :baldy:

Maine dimineata la ora 8 si jumatate va astept la ark. Sper ca macar pt o ora sa nu ploua dar, daca ploua eu tot vin pe mobra. Va astept si sa ne vedem cu bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...