Sari la conținut

Honda Deauville


kawazzr
 Share

Postări Recomandate

Este una dintre motocicletele care m-ar tenta ca o viitoare achizitie,dar doar modelul nou(2006-2007)care are cilindria marita putin si 11CP in plus.Modelul vechi este f comoda dar cam puturoasa. Am fost la reprezentanta pe Dorobanti si mi-au zis ca vor avea expus modelul 2007 peste 1 saptamana la 10700 Euro :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut omule,misyo motoru,foarte bun pentru orasi cit si inafara si mai ales ca nu are lant.

Daca asi avea sansa sami iau inca o motocicleta cu care sa ma duc la munca etc. pe bune miasi lua una de asta.La urma urmei toate motoarele sint grele ,pentru incepator sau avansat .Ca vorba aia tu calaresti motocicleta nu ia pe tine.

 

 

Numai bine

 

 

Sorin xx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...
  • 11 months later...
>si eu am luat o deauville si sunt ff multumit.

am cumparat si manualul de reparatii ,cine are nevoie,

sa zica

luna asta vine si a mea...e a 4-a dupa voshod,cb450,diversion de la yamaha ma reintorc la honda cu mare drag si intru in sfarsit in clasa care mi-o doresc demult=touring indiferent de consecinte,performante slabe si greutate mare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

luna asta vine si a mea...e a 4-a dupa voshod,cb450,diversion de la yamaha ma reintorc la honda cu mare drag si intru in sfarsit in clasa care mi-o doresc demult=touring indiferent de consecinte,performante slabe si greutate mare...

Da chiar te rog :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

:cheers: ....am si o honda deauville 650 ........e neanmatriculata. am factura, cu serie de motor, si cadru.........si nu o pot anmatricula. am mai avut alta si am anscriso .... am si maritatoooooooo. mai am una ....... are 17 mii km.......e super.... aaa, si multe piese de rezerva...rotile, cardanul, far,cadru,furca din fata (nelovita)inclusiv motorul. daca al intereseaza pe cineva.......e la pret de crizaaaaaa.

 

:bounce: ....am si o honda deauville 650 ........e neanmatriculata. am factura, cu serie de motor, si cadru.........si nu o pot anmatricula. am mai avut alta si am anscriso .... am si maritatoooooooo. mai am una ....... are 17 mii km.......e super.... aaa, si multe piese de rezerva...rotile, cardanul, far,cadru,furca din fata (nelovita)inclusiv motorul. daca al intereseaza pe cineva.......e la pret de crizaaaaaa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

>si eu am luat o deauville si sunt ff multumit.

am cumparat si manualul de reparatii ,cine are nevoie,

sa zica

Salut !

Sunt si eu posesor de DEAUVILLE si m-ar interesa si pe mine manualul, adresa mea de mail este adrianstarpariu1982@gmail.com sau adresa de mess adrianstarpariu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...