Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Sa vina iarnaaaa sa vina iarnaaa

Sa vina iarnaaa-n Bucuresti....

( ma rog, versurile erau altfel dar deh, le-am adaptat la situatie)

 

Macar nu mai vad blocurile cenusii cand ma uit pe fereastra de la birou.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ati innebunit de tot....cum sa vina iarna fratilor. Eu d-abia astept sa dea coltul ierbii iar voi vreti nameti?

Saracutul 'Blade...sta parasit si astepta vremuri calde.

 

Atunci ar trebui sa specific: eu stau in spate la Decebal (piata muncii), insa imi petrec timpul aproximativ zilnic prin zona ambrozie. Mai exact la vreo 3-4 blocuri in spatele pietii ambrozie, langa o scoala daca nu ma insel. :crack: Iar in zona nu cunosc decat oamenii si motoarele astea:

Ce tare...la mine la bloc sunt toate pozele alea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati innebunit de tot....cum sa vina iarna fratilor. Eu d-abia astept sa dea coltul ierbii iar voi vreti nameti?

Saracutul 'Blade...sta parasit si astepta vremuri calde.

 

 

Ce tare...la mine la bloc sunt toate pozele alea...

 

 

Mare dreptate ai....nu se mai termina o data :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati innebunit de tot....cum sa vina iarna fratilor. Eu d-abia astept sa dea coltul ierbii iar voi vreti nameti?

Saracutul 'Blade...sta parasit si astepta vremuri calde.

 

 

Ce tare...la mine la bloc sunt toate pozele alea...

Deci ii stii pe Nick, Dani, Weasell (Adi), etc...

Atunci cred ca iti stiu masina, ma holbam la ea cand plecam de acolo :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ii stiu...sunt vecinii mei de la parter. Iar Civic-ul Type-R ala negru, este intr-adevar al meu, insa de obicei doarme in spate nu in fata...'Blade-ul e in fata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ii stiu...sunt vecinii mei de la parter. Iar Civic-ul Type-R ala negru, este intr-adevar al meu, insa de obicei doarme in spate nu in fata...'Blade-ul e in fata.

:crack: Ce mica e lumea...

Da in spate stiu masina, pentru ca numai prin spate vin si plec... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai ce pot sa spun mai mult decat multumesc pt apreciere...si eu ma holbez la ea cateodata...dar altul e farmecul ei...e zambetul ala tamp pe care-l pune pe fata cand te dai cu ea pe viraje.....

:crack: :crack: :crack:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai ce pot sa spun mai mult decat multumesc pt apreciere...si eu ma holbez la ea cateodata...dar altul e farmecul ei...e zambetul ala tamp pe care-l pune pe fata cand te dai cu ea pe viraje.....
:crack: :crack: :crack:

Phiu...pai ma certa prietenu ca ma tot uitam la ea si ca intorc capul dupa masini. Asta pana i-am explicat ca am mers si eu cu o masina de genu o singura data, si de atunci e masina visurilor mele. Ciudat insa nu cred ca ti-am vazut motorul pana acum...si deja se face 1 an de cand vin prin zona. Sau poate nu am fost atenta.

Acu am un motiv in plus sa te bat la cap sa vii in primavara la noi la intalniri, daca tot nu te-am vazut la bloc la nebuni, macar la intrunire sa te vad.

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am avut o intelegere cu cineva si-l tineam intr-un garaj...la fostul domiciliu. Acum daca sunt inapoi aici am adus-o si pe ea inapoi. dar e sub prelata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rippere vezi ca la bloc la vara'mea a mai aparut un motor, are prelata pe el. Asa ca ai vecini la 1 bloc distanta. :crack:

 

 

voi face un search...ca si al meu e sub prelata saracutu :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine vrea sa se implice in actiunea asta eu o sa plec maine seara in jurul orei 18 de la titan

Editat de bykerkess
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io nu pot sa-i inteleg pe oamenii astia care isi iau veoize care nu numai ca lumineaza intr-o singura directie, dar fac mult fum; iar daca nu fac fum, tin doar cateva ore. Halal investitie :crack:

 

...io in locu vostru mi-as lua un pocket bike sa ma dau cu el prin sufragerie :crack:

Editat de switch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo mey nene,toti iti cunosc masinuta ,numai eu nu ... :crack: :crack:

Pai uite ca aveai ocazia sa o cunosti in seara asta cand am plecat de la Ursu....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Welcome in za club ! Si sa ne vedem cu bine pe la intalniri ! Da' sa se mai incalzeasca afara ! :crack:

Mc frumos si de abia astept!!!

 

pe unde prin ambrozie?

bun venit! :crack:

Ambrozie chiar la complex in blocurile de 8 etaje de fapt intr-unul singur nu in toate :crack: mai exact in V18

 

Pai stai asa bre ca atunci ar trebui sa ma ai in ochean si pe mine...ca si eu tot in ambrozie sunt. Da' subsemnatul isi are veacul pe langa lic. Dante Aligheri.

Spidere Spidere nene Spidere fiti-ar capul ala al dreacu mi-ai bagat biciclismul asta-n sange... bine ai facut k muream dreacu k prostu pe la vreo 70 de ani si habar n-aveam cum e.....btw bine ai revenit in cartierul asta de betivi :P:P..si daca tot nu stii cine sunt am sa pun o poza cu mine :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai uite ca aveai ocazia sa o cunosti in seara asta cand am plecat de la Ursu....

 

eram sigur ca a ta era honda aia. a parcat un prieten in spatele tau. :crack:

 

Io nu pot sa-i inteleg pe oamenii astia care isi iau veoize care nu numai ca lumineaza intr-o singura directie, dar fac mult fum; iar daca nu fac fum, tin doar cateva ore. Halal investitie :crack:

 

...io in locu vostru mi-as lua un pocket bike sa ma dau cu el prin sufragerie :crack:

 

 

dude, nu vorbi fara sa sti :P trust me :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia d-aci .. cred k asa ma stii cel mai bine imi pare rau k nu am si niste beri pe langa mine k le bause bulangiul de Dragos Visan Corneliu din V30 caruia ii place deasemeni biciclismul si sticlismul si momentan e detinatorul unei biciclete Yamaha XT 125

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba app de veioza

 

Cica era Bula odata la scoala,si era cam trist.

Vine profesoara la el sil intraba:

-Bula de ce esti trist,ce se intampla?

-Pai ma tot intreb daca veioza se mananca....

Profesoara ii explica,ca nu.

A doua zi..Bula iar e trist:

-de ce esti trist Bula?intreaba iara profesoara

-pai io tot ma gandesc daca veioza se mananca.

Profesoara enervata ii repeta ca nu se mananca,si zice:

-Dar dece tot crezi ca se mananca.

La care Bula:

-pai io il tot aud pe tata spunand in fiecare seara lu mama Hai femeie stinge veioza si iao in gura...........

 

asta e pentru lipel si dkw:

 

Un satanist mergea cu motocicleta pe drum si vede o batranica pe trecerea de pietoni trece si vede in spate numai oase si sange. Mai merge mai merge si vede pe alta trecere de pietoni o alta batrnica. Trece se uita in spate si vede numai oase si sange. Merge si la urmatoare trecere vede un preot. se gandesta sa faca o fapta buna si se opreste si-l ia cu motocicleta. Merg ei si vad pe urmatoarea trecere de pietoni o batranica. Se gandeste satanistul , isi aminteste ca are preotul in spate si o ocoleste in ultimul moment. cand se uita in spate vede numai oase si sange.la care preotu zice:Ai ce baston i-am fu.tut!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...