Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

:kiss: Pai, plecare la 10:00 Ozana - Dristor - Alba Iulia - Unirii - Romana - Victoriei - Arc - Casa Presei si retur la 22.00

:rolleyes:

Adica mers cu mobra plus pauza pe la munca sau mers cu conserva tot timpul? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

detaliaza:D

 

si bafta exagerata

 

puoi..in principiu trebuia sa dau azi..dar m-am razgandit..am zis sa fac testele din carte.cap coada..

 

party la mine..dupa ce il iau..sau inchiriez ursu..sau bikers otopeni..sa ne facem muci..allz invited..

 

we ll c..

 

acum sa nu-mi spui ca vii la mine sa ma ajuti sa invat.. :kiss:

 

 

:rolleyes: Tin pumnii, multa bafta!!!

 

 

tine pumnii drepti..te-am vazut..

 

ma bag la invatat..

 

peace !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

puoi..in principiu trebuia sa dau azi..dar m-am razgandit..am zis sa fac testele din carte.cap coada..

party la mine..dupa ce il iau..sau inchiriez ursu..sau bikers otopeni..sa ne facem muci..allz invited..we ll c..

acum sa nu-mi spui ca vii la mine sa ma ajuti sa invat.. :moto:

tine pumnii drepti..te-am vazut..

ma bag la invatat..

peace !

Ultima oara cand am "amenintat" (in gluma) pe cineva de pe aici :kiss: ca nu mai calca cu motorul fara permis la intrunirea din titan, la urmatoarea data a venit cu toate legale :haha: Asa ca multa bafta sa vii next time cu tot cu permis.

Ai nevoie de ajutor sa inveti? Esti baiat destept, fa toate testele, scoate la toate punctaj bun si esti gata :bow:

:rolleyes:

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se cauta una bucata gabi buton.

 

motiv: se afla in posesia a una bucata pantaloni moto crane stropiti cu noroi si una bucata bluza polar, culoare albastra, miros accentuat de tigari si alte scursori umane.

 

imprejurari: tura scurta la valea doftanei, pe motiv de frig, numitul gabi buton a fost imbracat fortat cu elementele de mai sus.

 

doleante: numitul gabi buton sa se prezinte imediat cu toalele incriminate la garajul monsteristic din str. cetatea histria

 

amenintari: in caz contrar, una bucata escadron monsteristi va decola catre titan, balta alba, sector 3, si va polua fonic zona timp de enspe mii de minute. in plus, toate muierile din zona vor fi agresate, vizual si verbal, pana il vor prezenta pe gabi buton pe tava.

 

mentiune: incriminatul va fi tuns chilug, conform practicilor monsteristice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se cauta una bucata gabi buton.

 

motiv: se afla in posesia a una bucata pantaloni moto crane stropiti cu noroi si una bucata bluza polar, culoare albastra, miros accentuat de tigari si alte scursori umane.

 

imprejurari: tura scurta la valea doftanei, pe motiv de frig, numitul gabi buton a fost imbracat fortat cu elementele de mai sus.

 

doleante: numitul gabi buton sa se prezinte imediat cu toalele incriminate la garajul monsteristic din str. cetatea histria

 

amenintari: in caz contrar, una bucata escadron monsteristi va decola catre titan, balta alba, sector 3, si va polua fonic zona timp de enspe mii de minute. in plus, toate muierile din zona vor fi agresate, vizual si verbal, pana il vor prezenta pe gabi buton pe tava.

 

mentiune: incriminatul va fi tuns chilug, conform practicilor monsteristice.

 

 

liviule, de Gabi nu va atingeti. e d-al nostru si nu il dam asa usor. asa ca te rog sa te comporti frumos, si sa i te adresezi corespunsator. sau ii vopsim motorul lu` Sebi in verde si scriem Jawasaki pe el :kiss:

 

P.S. Telelica, vad ca citesti...ai fost la doctor? am auzit ca ai inceput sa ai si pierderi de memorie, si nici cu echilibru` nu prea stai bine. Mergi la doctor baiete, pana nu e prea tarziu. Ti-o spun ca un prieten.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sustin spusele monsteristu'-lui!

gabibuton se infiltreaza frecvent printre monsteristii cu scopul mârșav de a fura haine!

Zilele trecute vroia sa-mi sustraga rucsacul, e un specimen periculos!

Pentru a renunta la acuzatii, avem nevoie de "cantitati infioratoare" de bere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alex ripper, vom interveni in forta. se poate sa ne ziceti si noua unde va intalniti, sa venim sa va sabotam mobrele si sa va golim rezervoarele?

 

 

v-a lovit criza? ne vedem la statia de metroi titan. bring it on` :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va asteptam in Titan cu sticekre de Honda, Kawasaki, Yamaha si Aprilia! :moto:

 

cum!? ma dai pe mine pe stikere ??? hmm!!!

 

Mey,Gabita,pai asa te-am invatat eu ? Sa iei haine de la uameni si sa dai bir cu fugitii? :bow:

Nu buna treaba asta .. :kiss:

 

Nu puteai sa iei un monster ?il vindeam si aveam si noi bani de benzina ceva timp de-acu incolo...off... :rolleyes:

 

maine am sa fac pe dracu in patru, sa sustrag, macar una bucata monster din parcarea jobului :haha:

Editat de GabiButon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...