Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

asa se pare...nu am avut timp sincer si nici net acasa nu mai am sa vad cand mai iesiti voi asta seara vreau sa ies si eu la o plimbare cu cativa motociclisti de pe forum

Nici la intruniri nu am mai ajuns...o sa iti povestesc ce am patit cand ne-om mai vedea face 2 face

Nu pot sa fac nimic sa te conving sa iesi la o tura?

Eventual sa pui pe cineva sa ma ia pasager. Mobra ramane sub streasina pana-i pun carenele la loc (unde mai pui ca nici nu am frana pe spate si uleiu trebe schimbat).

 

Las ca maine-poimaine ii gata saracutza. Rezolva-ti si tu trebile pana atunci :)

Editat de switch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sa pui pe cineva sa ma ia pasager. Mobra ramane sub streasina pana-i pun carenele la loc (unde mai pui ca nici nu am frana pe spate si uleiu trebe schimbat).

te iau eu pasager...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Joi ma prezint la munca...vineri cred ca vin in biker's

ok atunci daca reusesc sa scap de la munca ne vedem in biker's :D

 

Ontopic: sper sa ajung si eu vineri, depinde cum ma simt...
ok sefa,daca nu iti revii incearca tratamentul de mai devreme :D

 

 

Joi vin si eu, si cred k si vineri, dar sincer m-as fi dus sa cant la tobe si la bass

cred ca o sa iasa fun si in biker's,de cantat la ursu ai ocazia saptamanal :)

Editat de ovy_d
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

era sa zic o prostie, intre timp daca am vazut ca nu a sarit nimeni, mi-am schimbat programul, ma intalnesc cu niste baieti in crangasi si dam o raita prin bucuresti, nu ne-am hotarat inca dar ne hotaram acolo. Ce ziceti?

oricum e prea frig pentru aceasta plimnbare, poate o facem sambata ca e vreme frumoasa si ne organizam din timp

 

Cand ai dat postul eram deja plecat...daca stiam ma bagam si eu,puteai si tu sa dai un bip si veneam :D

Lasa ca poate iese ceva sambata :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si tata mascotei va saluta, cu toate ca s-a cam dat pasager pe vitezane in ultima vreme :)

 

Soriceii de titan cauta ... :D

:D Pasagerule! Pitziponcule!! :D

Cauta? eu stiu ce caut: cascaval pentru benzina :P

Voi cautati...gaurile...din asfalt!

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarat.... m-am dat cu alex la alba iulia... :D ...el conducea, io scoteam genunchiu :) :D

Bai deci m-ati inebunit cu rondul ala! De cand stau in zona, am vazut destui accidentati pe acolo, asa ca ochii cat cepele ca astia nu prea stiu sa isi mentina banda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai deci m-ati inebunit cu rondul ala! De cand stau in zona, am vazut destui accidentati pe acolo, asa ca ochii cat cepele ca astia nu prea stiu sa isi mentina banda.

Pai ala e rondu shoriceilor doar, nu... shefa? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce meditatii de viraje se faceau pe rondul ala acum vreo 8-10 ani

....vremuri taica...acolo si atunci am invatat eu cum e treaba aia cu aplecatul.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cunosc...d-aia spun ca nu mai este cum a fost odata...cand nu conta ca ai moto enduro sau chopper, naked sau race...toti se cunosteau si se salutau...rivalitatile erau putine si mici...dar deja vorbesc asa ca un mos senil...mai bine ma abtin.

 

Si sa nu mai vb de trafic...smecherii erau aia care mergeau intre benzi...asa ca aveau 2 randuri de masini pe blvd cu 3 benzi...treceai printre ei cu 100 fara jena...acum....la 3 benzi sunt 4 randuri de masini...ramane sa stai la rand cu totii ca nu prea mai ai pe unde sa te bagi in unele zone

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mey Spidere, esti scump la vedere!:-D

Asa ziceau si fetele...ca sunt scump...dar nu la vedere... :)

desigur...asta se intampla tot atunci 10-12 ani in urma...cand aveam par si eram tanar... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarat.... m-am dat cu alex la alba iulia... :D ...el conducea, io scoteam genunchiu :) :D

Salutare, adevarat zis, asta e mai am de invatat.

Ai reusit sa scoti masina de la Titan?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numa noi ce ne plictisim la munca. ...tui pre muma-sa ca aiasta-i vreme de plimbat, nu de muncit :)

Ca sa nu te mai plictisesti intra aici

 

Buna dimineata!:D

Neata si tie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost acum afara, dar pe jos cu putina treaba si ma uitam cati motociclisti erau prin trafic...Suntem precum ghioceii, cum apare soarele cum inflorim!

Eu n-am scos mandra la plimbare ca sunt racita, si mi-a fost frig si asa...apoi pe moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...