Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

eugene!!! trimite o adresa de mess pe PM sau unde vrei tu! mai tratam si noi o suplimentare ceva

si vezi ca am ijul la reparat. vin sa dam o liniuta :cheers:

 

Re 2 all

 

Florin nu pot sa iti dau adresa de mail pe forum ca o sa ma trezesc cu toate suplimentarile din oras pe cap....

dar promit ca o sa te sun maine de la birou si sa iti las ce vrei tu.

Nu stiu ce e cu John cel cu GS-ul ca a avut si el o belea (daca citesti post-ul asta da un telefon ca am vb cu baietii de la B&S Motors si te asteapta).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

la ora aia? nup...facem si asta daca vrei, dar azi ne intalnim cu motoarele acolo si mergem pe undeva...ne decidem la fata locului... :D

 

--- Mesaj completat în 08 Mar 2008 09:54 -------------
Aseara a fost foarte frumos, ne-am strans la Gura de Metrou aproximativ 10 motoare, am mai stat de vorba, am mai impartasit din patanii, ne-am mai vazut la fata si am cunoscut oameni noi.

 

post-7727-1204962067_thumb.jpgpost-7727-1204962084_thumb.jpgpost-7727-1204962101_thumb.jpgpost-7727-1204962115_thumb.jpgpost-7727-1204962140_thumb.jpgpost-7727-1204962158_thumb.jpgpost-7727-1204962172_thumb.jpgpost-7727-1204962355_thumb.jpgpost-7727-1204962308_thumb.jpgpost-7727-1204962290_thumb.jpgpost-7727-1204962257_thumb.jpg

 

Apoi unii au mers acasa din diferite motive, altii au plecat la o plimbare mai lunga...cu vitezane :D , iar eu, Uncle,Iceman, Bogdan Big Boy si Legnakrad, am mers pana pe DN la o benzinarie, am baut un ceai

post-7727-1204962617_thumb.jpgpost-7727-1204962654_thumb.jpgpost-7727-1204962665_thumb.jpgpost-7727-1204962676_thumb.jpg

 

In final eu, Uncle, Legnakrad si Iceman am mers in barul Iron City (aka Paw) unde am dansat pana in toiul noptii :cheers: :cheers:

post-7727-1204962835_thumb.jpgpost-7727-1204962844_thumb.jpg

 

Da-da-dansuri! :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wave: super... vad ca a fost multa lume.. pana mea. eu sunt racit mort.. stau in carantina cateva zile sa'mi revin .. :cheers:

insa am o mare dilema... pe uratul de dragos la primit la peco? parca nu primeau urati :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1- jhon...oricum am aflat ca motorul tau nu e acasa :D

2- dragos: mai...nush ce sa zic, o sa il schimb...sper :D

3- big boy: normal, noi primim oamenii noi cu bratele deschise!

4- uncle: ce-mi place ca esti entuziasmat de dansuri :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uncle - era combinata aia mica dar lasa ca m'am bagat la investigatii :D rezolv eu

oricum a fost super distractie am dansat ne'am zbenguit, am dansat pe cargo-hora pe motoare cu castile pe cap :D a fost haios tare

apropos /index.php?showtopic=183598

Editat de Legnakrad.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D tu vorbesti?! :lol: eu am mai mers, am mai dansat stiam cum e :D

Ziceam si eu...adica vineri sa ne intalnim intre 19-20 ca de obicei, stabilim daca plecat intr-un grup la SMAEB, facem o plimbare pana la Snagov, va duc eu undeva daca vreti :D si apoi sa ne distram :P am zis ceva rau?!

Dar de data asta ii iau pe toti sa nu aud ca nu vine cineva :rose: weasell and co. ati auzit da?! :rose:

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello :D , mai primiti pe cineva in grup cam peste o luna? tot din sector 3 dar pe decebal. merge :D ?

sigur ca da, unde pe decebal? :rose:

 

primim bizubici, merge pe decebal esti colega cu alta titanista :P dar de ce abia intr-o luna?! :D

adica eu stau in zona Decebal :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello :lol: , mai primiti pe cineva in grup cam peste o luna? tot din sector 3 dar pe decebal. merge :D ?

 

 

 

bun venit Buzulici! suntem bucurosi de noi membri si te asteptam la mertou titan calare! :D

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in decebal pe langa muncii langa agip....si intr-o luna pentru ca abia atunci imi vine si motocicleta...sper...oricum sambata ma infiintez in poarta la Romexpo :D

pai atunci te asteptam sa vii si la intalniri indata ce vei putea :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia zii "uratule" :D te lauzi cu ceva?!

 

ametisto ai pierdut o dantzuiala pe cinste :D

eu am fost la Slatina sa-mi vad "copilu" :lol:

ptr dantuiala mai sunt ocazii.

oricum ma bucur ca v-ati distrat.

bine ai venit bizubici

Editat de Ametist
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...