Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Imi cer scuze ca nu am venit, insa am avut niste treaba cu masina in oras. Nu am putut amana.

Nici noi 2 nu ne-am vazut anul acesta :ok: De cate ori am fost eu anu acesta nu ai venit tu. Sper sa ajung vineri si sa tragem o tura/vorba.

Ati fost pe undeva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

daca mai aveti nevoie de oameni strig si eu prezent chiar daca sunt un pic mai :( incet pe 4 roti dar promit sa demontez 2 din ele in cel mai scurt timp posibil :ok:

 

--- Mesaj completat în 02 Apr 2008 11:22 -------------
hmm activitate scazuta aici ... atunci sa incep sa vorbesc singur despre mine :ok: - 26 ani , stau pe istriei si... astept ... sa moara matusa Tamara sa imi lase si mie mostenire ceva maruntis sa ... pot pune si eu o poza cu ceva :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit tuturor care s-au anuntat, intalnirile noastre sunt si pentru cei ce locuiesc in zona, dar nu dispun inca de motocicleta! Locul de intalnire este Gura de Metrou Titan, statia din parc, in fiecare vineri intre orele 19-20.

Vineri daca nu ploua vin sa va vad, si poate discutam si despre o plimbare de weekend.

Uncle sper ca ti-a trecut raceala!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Next time.

Asa imi place ca aici nu prea se anunta nimeni ca poate sau nu sa vina, insa topicul este urmarit...si vinerea ma trezesc ca ne strangem multe motoare, ceea ce ma bucura evident. Maine sunt anuntata eu, nice_sun_man, uncle, big_boy...completarea sunteti voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re 2 all

 

Saptamana asta nu o sa pot veni pt ca o sa plec de la munca direct la munte. Distractie placuta si ne vedem sapt viitoare.

:( avem noi ceva, anul asta nu ne-am nimerit niciodata in acelasi timp la vreo intalnire de vineri :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Next time.

Asa imi place ca aici nu prea se anunta nimeni ca poate sau nu sa vina, insa topicul este urmarit...si vinerea ma trezesc ca ne strangem multe motoare, ceea ce ma bucura evident. Maine sunt anuntata eu, nice_sun_man, uncle, big_boy...completarea sunteti voi.

 

.....+ me and Ro ( RoCristea ) ..... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ajuns la ora 22 acasa, asa ca ... se iese azi maine pe undeva? dati-mi si mie un mes la leoncristiang sau 0788829694, ca sa mor de nu ma plimb singur ca la ora 6 dimineata nu e nimeni si dupa 22 seara la fel... help ca sunt si acum tot la serviciu :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...