Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Bai, ia sa trec si io pe la intalnirea asta a titanilor, ca tot stau "pân' zona", ca sa zic asa.. :laugh:

Daca treci pe la intalnirea titanilor vin si eu....macar sa ne salutam :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cred ca o sa vin si eu. noul job nu ar trebui sa imi faca probleme. si mersi dragos pentru tura cu gs-ul. chiar vroiam sa vad ce poate doar aveam de gand sa dau bani pe el :P .

 

si inca ceva parca ajunsesem si eu nu stiu ce cu vreo patru stelute. de ce sunt incepator??? :laugh: doar am experienta cate o cazatura la fiecare iesire!!! sunt profesor :)

La profil, la My Controls ai o optiune de unde poti modifica "Incepator"

Incepator apare la toti cei care au un anumit nr de posturi. Nu are legatura cu condusul.

 

Cat despre restul...sper din cati v-ati anuntat ca poate veniti, sa si veniti macar unii..

 

Eu sunt cam suparata, am aflat ceva ce nu imi place deloc, dar despre asta o sa vorbim vineri. E strict legat de grupul nostru.

 

Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca treci pe la intalnirea titanilor vin si eu....macar sa ne salutam :)

as trece, dar am si io o intrebare de newbie: la ce ora e adunarea? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca tot v-ati prezentat aici, poate veniti totusi si la intalnirea noastra de vineri, intre orele 19-20 la gura de metrou Titan, cea din parc. Ne cunoastem si va faceti prieteni noi! :laugh:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

yuhuuu am luat nr.azi \:P/ deci vineri daca nu ploua vin cu "bicicleta" \:(/

@pachemon - eu zic sa facem o panda 2 - 3 nopti toti poate ii prindem :D

@ravenitza - :laugh: nici nu am intrat bine si deja sunt probleme ... eh lasa ca le rezolvam :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred tot ei sunt

Mare grija, ar fii o idee sa muti motoreta o perioada!

Eu pana acum nu am avut astfel de probleme...sper sa nu am, insa la mine in zona e oarecum ok, in spatele bulevardului Decebal.

Daca vrea cineva sa isi tina motoreta langa a mea, e binevenit, adica langa un batator de covoare.

Vecinul meu isi tine RF400 de anul trecut (primavara, vara, toamna, iarna) fara husa, fara lant, fara ghidon blocat. Cu toate astea nu a patit nimic pana acum :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mare grija, ar fii o idee sa muti motoreta o perioada!

Eu pana acum nu am avut astfel de probleme...sper sa nu am, insa la mine in zona e oarecum ok, in spatele bulevardului Decebal.

Daca vrea cineva sa isi tina motoreta langa a mea, e binevenit, adica langa un batator de covoare.

Vecinul meu isi tine RF400 de anul trecut (primavara, vara, toamna, iarna) fara husa, fara lant, fara ghidon blocat. Cu toate astea nu a patit nimic pana acum :laugh:

vezi ca vecinu tau sa nu pateasca ceva in urma acestiu post :) .....baga o alarma..daca nu..gaseste un loc pt citeva saptamani

 

apropos ..maine seara tragem o burta de mici ?...la belciugatele,branesti

Editat de iulianera
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca vecinu tau sa nu pateasca ceva in urma acestiu post :) .....baga o alarma..daca nu..gaseste un loc pt citeva saptamani

 

apropos ..maine seara tragem o burta de mici ?...la belciugatele,branesti

eu sunt d acord :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La profil, la My Controls ai o optiune de unde poti modifica "Incepator"

Incepator apare la toti cei care au un anumit nr de posturi. Nu are legatura cu condusul.

 

Cat despre restul...sper din cati v-ati anuntat ca poate veniti, sa si veniti macar unii..

 

Eu sunt cam suparata, am aflat ceva ce nu imi place deloc, dar despre asta o sa vorbim vineri. E strict legat de grupul nostru.

 

Asfalt uscat!

Era o gluma! Se uita o prietena pe forum si ma intreba la mine ce e scris si i-am zis ca nu stiu ce cavaler(asa aparea ultima data). Si cand a gasit posturile mele facea misto de mine ca ma dau mare :laugh: . Nu ma prea intereseaza ce scrie acolo.

Si totusi...incepator? :)

 

vezi ca vecinu tau sa nu pateasca ceva in urma acestiu post :P .....baga o alarma..daca nu..gaseste un loc pt citeva saptamani

 

apropos ..maine seara tragem o burta de mici ?...la belciugatele,branesti

ai cam comis-o raven. fara suparare. exact asta vroiam sa scriu si eu pana sa citesc postul.

mici? unde?cati?cand?

aaaaaaaaaaaaa.............! why not?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mei copii facem panda!!! intrebari: cum? plimbandu-ne cu motocicletele pe bulevard???? stand pe banca in fata blocului???? ascunsi intr-o masina??? ascunsi in tufisuri???? :laugh: :) :P voi nu stiti ca ei inainte de a face o miscare de genul asta pandesc inainte??? afla programul vehiculului, unde sta propietarul, cine poate sa-i prinda s.a.m.d. cum pot sa ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Totusi, niste ciorditori dde motoare ce sa caute pe un forum de motociclisti unde pot afla la sigur unde stau proprietarii, noile antifurturi saaau vecini care nu blocheaza ghidonul, nu au antifurt sau alarma.. si stau in spate la decebal..

 

Sa nu fim paranoici de cariera

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...