Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In ultima vreme am tot mers la Belciugatele e un popas undeva pe marginea lacului. Eu sunt foarte fericit cand mergem acolo ca pot sa imi dezmortesc si eu motoru' un pic. Preturi bune si atmosfera misto mai ales pe seara cand li se face frig lautarilor si canta in local nu mai stau afara

Astazi o sa vin in parc poate mai aduc niste prieteni dar se poate sa intarzii un pic ca trebuie neaparat sa schimb gumele ca prezinta un mare risc mai ales spatele.

Despre ce parc vb?IOR? Mi-ar placea sa va cunosc si eu ,nu o stiu decat pe Elena din grupul asta...:friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Despre ce parc vb?IOR? Mi-ar placea sa va cunosc si eu ,nu o stiu decat pe Elena din grupul asta...:crack:

iar eu iti dau tema de lucru sa te uiti 2 pagini inapoi sa vezi unde ne intalnim :bounce: :friends:

 

In fiecare vineri, la gura de metrou titan cea din parc, intre 19-20

:peace: hai sa te ajut, noteaza in agenda, sa nu mai uiti :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Despre ce parc vb?IOR? Mi-ar placea sa va cunosc si eu ,nu o stiu decat pe Elena din grupul asta...:peace:

 

:friends: :banana: Mincinoasaaaa, sa vii odata cu CBR-ul sa vaza lumea ce motor mumos ai ..ca sigur l-au admirat in curtea casei tale... :crack: in drum spre STUDIO :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De kko...incep sa va simt lipsa, nu am mai fost de ceva timp la intrunire si parca imi lipseste. Ce e mai najpa, ca nici vinerea aceasta nu ajung pentru ca o sa fiu la Sibiu...desi daca ma intorc mai devreme acasa...Dar o sa fiu obosita de pe drum...Aiurea... :cheers:

oricum bajeti si fete, stabiliti si voi o intalnire ceva, intr-un weekend....o plimbare usoara la care pot participa toti...numai cavalerii din titan :)

 

Asfalt uscat!

 

ps: cine se baga la o tura pana la Brasov joi dimineata? Eu tre sa plec la Brasov joi, si de acolo la Sibiu...asa ca la intoarcere nu v-as mai acompania...insa macar pana la brasov plimbarica :bigstar:

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal!

weekendul asta am fost pe la tg jiu cu motorul. am plecat vineri seara si ploaia de pe autostrada ne-a descurajat si ne udat pana la O-O (cine avea) asa ca am innoptat in pitesti.

am continuat drumul sambata dimineata si am ajuns la mine la tara pe la 11. acolo am plecat cu fata sa ii arat frumusetea naturii si cu ocazia asta am testat si aptitudinile de enduro ale unui chopper. impropriu spus testat pentru ca nu am prea avut ce aptitudini sa testez. dar asta nu m-a impiedicat sa incerc. cred ca un cauciuc cu ceva floare nu ma lasa sa ma fac de ras. o sa pun si poze dupa ce le descarc. azi am plecat spre bucuresti nu inainte de a ne echipa cum trebuie. mada nu vroia sa se imbrace ca cica nu mai ploua. dar am insistat. eu citisem prognoza meteo dar daca ii spuneam ca o sa avem parte de o zi ploioasa cred ca ne intorceam cu trenul.

nu am avut parte de ploaie decat 150 de km din cei 300

dar intr-un final a fost placut!

revin cu poze. promit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: :laugh: Mincinoasaaaa, sa vii odata cu CBR-ul sa vaza lumea ce motor mumos ai ..ca sigur l-au admirat in curtea casei tale... :) in drum spre STUDIO :bigstar:

:P Mddaaaa,pey de unde sa stiu ca si tu esti p-aci ?? :P Vin ,vin cu broscuta da sa-mi zici si mie cand si pe unde :) :clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal!

weekendul asta am fost pe la tg jiu cu motorul. am plecat vineri seara si ploaia de pe autostrada ne-a descurajat si ne udat pana la O-O (cine avea) asa ca am innoptat in pitesti.

am continuat drumul sambata dimineata si am ajuns la mine la tara pe la 11. acolo am plecat cu fata sa ii arat frumusetea naturii si cu ocazia asta am testat si aptitudinile de enduro ale unui chopper. impropriu spus testat pentru ca nu am prea avut ce aptitudini sa testez. dar asta nu m-a impiedicat sa incerc. cred ca un cauciuc cu ceva floare nu ma lasa sa ma fac de ras. o sa pun si poze dupa ce le descarc. azi am plecat spre bucuresti nu inainte de a ne echipa cum trebuie. mada nu vroia sa se imbrace ca cica nu mai ploua. dar am insistat. eu citisem prognoza meteo dar daca ii spuneam ca o sa avem parte de o zi ploioasa cred ca ne intorceam cu trenul.

nu am avut parte de ploaie decat 150 de km din cei 300

dar intr-un final a fost placut!

revin cu poze. promit!

nu pot atasa decat atat deocamdata

 

nu pot adauga celelalte poze

sunt prea mari

post-18140-1213613792_thumb.jpg

post-18140-1213613821_thumb.jpg

Editat de flooriin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce "facem" diseara? :blink: mancam sau nu bataie de la celelalte echipe? incepand cu italia, apoi franta si ultima olanda

 

cum am mai spus batem olanda iar franta cu italia pot sa se bata intre ele pana le suna apa'n cap :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal!

weekendul asta am fost pe la tg jiu cu motorul. am plecat vineri seara si ploaia de pe autostrada ne-a descurajat si ne udat pana la O-O (cine avea) asa ca am innoptat in pitesti.

am continuat drumul sambata dimineata si am ajuns la mine la tara pe la 11. acolo am plecat cu fata sa ii arat frumusetea naturii si cu ocazia asta am testat si aptitudinile de enduro ale unui chopper. impropriu spus testat pentru ca nu am prea avut ce aptitudini sa testez. dar asta nu m-a impiedicat sa incerc. cred ca un cauciuc cu ceva floare nu ma lasa sa ma fac de ras. o sa pun si poze dupa ce le descarc. azi am plecat spre bucuresti nu inainte de a ne echipa cum trebuie. mada nu vroia sa se imbrace ca cica nu mai ploua. dar am insistat. eu citisem prognoza meteo dar daca ii spuneam ca o sa avem parte de o zi ploioasa cred ca ne intorceam cu trenul.

nu am avut parte de ploaie decat 150 de km din cei 300

dar intr-un final a fost placut!

revin cu poze. promit!

 

Pana la urma te-ai intors cu moto sau cu trenul???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...