Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Ok, ai o scuza...

Nu stiu de ce imi este atat de greu sa va antrenez in iesiri...inafara de ziua de vineri, e tare greu...la un suc, la o plimbare in parc, etc...nici un semn...In fine... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:drink:Care poate sa ma indrume catre o statie ITP aproape de cartierul nostru.

URGENT :friends: :crack:

 

cum vii de la obor cand iesi din pasaj spre dristor (pasaj muncii) dupa statia de tramvai faci stanga si acolo in spatele benzinariei petrom parca, se afla o statie ITP acolo am fost eu cu masina :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auziti,in alta parte decat Studio Bar nu va mai strangeti?Prin partile alea,gen ursu ?

 

Studio Bar e la tine in casa :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine cineva maine la titan? Nu am fost niciodata si sunt curios sa vad ce e pe acolo...

 

eu nu ajung maine pentru ca plec din bucuresti de dim. :crack: asa ca va salut de aici de la calculator si ne vedem sapt. viitoare :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:drink:Care poate sa ma indrume catre o statie ITP aproape de cartierul nostru.

URGENT :friends: :crack:

 

 

 

mergi la Autoklass Center Autoklass Center Mihai bravu cu splaiul uniri intrarea de pe dambovita dar suna inainte sa-ti faci programare...eu acolo am facut in martie sau aprlie... Ai si un PM

 

Apropo stau in Zona:D dar nu am avut timp sa ma prezitnt ...:bounce: dar urmeaza:D

 

 

Succes

Editat de Macho
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:drink:Care poate sa ma indrume catre o statie ITP aproape de cartierul nostru.

URGENT :friends: :crack:

 

la dacia pantelimon

 

Vine cineva maine la titan? Nu am fost niciodata si sunt curios sa vad ce e pe acolo...

 

 

io daca nu ploua

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auziti,in alta parte decat Studio Bar nu va mai strangeti?Prin partile alea,gen ursu ?

 

In ultima vreme am tot mers la Belciugatele e un popas undeva pe marginea lacului. Eu sunt foarte fericit cand mergem acolo ca pot sa imi dezmortesc si eu motoru' un pic. Preturi bune si atmosfera misto mai ales pe seara cand li se face frig lautarilor si canta in local nu mai stau afara

Astazi o sa vin in parc poate mai aduc niste prieteni dar se poate sa intarzii un pic ca trebuie neaparat sa schimb gumele ca prezinta un mare risc mai ales spatele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:drink:Care poate sa ma indrume catre o statie ITP aproape de cartierul nostru.

URGENT :friends: :crack:

:banana: salut colega,

dc vrei ceva simplu si eficace mergi la podul Fundeni pe partea stanga cum te duci spre Colentina, la Adi Star.

Mai multe nu-ti spun dar vei fi sigur multumit si fara sa te agiti (ma refer la ITP pt moto).

Dc vrei mai multe detalii scrie in particular . :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc,am rezolvat problema cu ITP.Azi nu vin la metrou . Meciul nationalei este foarte important,jucatori au nevoie de noi.

Va astept la casa poporului la un mic si o bere, doua, trei,patru...................................

HAI ROMANIA :bounce: :banana: :friends: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorry, eu nu ajung azi... o sa fiu deja in drum spre munte... Bertha vrea kilometri... :friends: Multi, multi, multi!!!

Have fun! Ne vedem vinerea viitoare!!!

 

Sorry man aseara ma grabeam si inca tare de tot. Nu am mai apucat sa vb la urmatorul semafor.

Distractie placuta la munte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt in curs de modificari la motocicleta, saptamana trecuta nu am ajuns pentru ca la 8.30 seara am terminat de schimbat ghidonul..ne-a dat ceva de munca. Iar saptamana asta nu pot ajunge pentru ca ieri dupa-amiaza mi-am vopsit saua in sfarsit si momentan e inca la uscat. Am verificat-o acum, si e totusi lipicioasa, nu ma risc sa ma fac neagra pe pantaloni :friends: So, eu is "pas"!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...