Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Peste doua saptamani cand ma intorc din concediu vin si eu in parc sa va cunosc ..Ma primiti ?

Bai acu serios...de cate ori tre sa ti se zica ca poate veni oricine, locul si ora etc...astepti invitatie speciala? daca nu stii locul, vin eu si te iau si mergem impreuna...

 

@ravenitza: io am facut la un broker oarecare in piata la salajan... 78 ron / luni la bcr

deci in piata la salajan, merci mult! eu am fost aici in zona si pt 6 luni ma costa 120 lei...ceea ce mi s-a parut cam mult...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai acu serios...de cate ori tre sa ti se zica ca poate veni oricine, locul si ora etc...astepti invitatie speciala? daca nu stii locul, vin eu si te iau si mergem impreuna...

 

 

deci in piata la salajan, merci mult! eu am fost aici in zona si pt 6 luni ma costa 120 lei...ceea ce mi s-a parut cam mult...

Intra pe itul asta http://www.rca-ieftin.ro/ dai telefon si in 2 ore vine un omulet cu scuteru si iti face polita unde vrei tu. BCR e cel mai ieftin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri noapte am lungit mobra. Cand sa vrez dreapta pe o straduta pooooc ma trezesc pe jos eu jos pasageru in picioare.. nus cum a facut pisica fata. Ma ridic ma ce naibi ce s-a intamplat?????? Nu era decat un sant cu nisip in care roata fatza a intrat cam 10 cm. Bine ca nu aveam mai mult de 8 km/h. Rezultat: carena/toba zgariata si levier de frana rupt. Stie cineva unde se fac reparatii de carene si de unde gasesc un levier de gsx600f ???

 

A si inca o chestie.... Cand or sa invete motociclisti de Magheru sa salute????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai acu serios...de cate ori tre sa ti se zica ca poate veni oricine, locul si ora etc...astepti invitatie speciala? daca nu stii locul, vin eu si te iau si mergem impreuna...

 

chiar si eu?... pot veni si eu?... dar nu stiu unde sa vin, poate ma ia cineva sa mergem impreuna... si sa-mi fac si mutatia in zona titan ca vad ca sunteti mai uniti ca si cartier :(

 

:) am glumit :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri noapte am lungit mobra. Cand sa vrez dreapta pe o straduta pooooc ma trezesc pe jos eu jos pasageru in picioare.. nus cum a facut pisica fata. Ma ridic ma ce naibi ce s-a intamplat?????? Nu era decat un sant cu nisip in care roata fatza a intrat cam 10 cm. Bine ca nu aveam mai mult de 8 km/h. Rezultat: carena/toba zgariata si levier de frana rupt. Stie cineva unde se fac reparatii de carene si de unde gasesc un levier de gsx600f ???

 

A si inca o chestie.... Cand or sa invete motociclisti de Magheru sa salute????

Uf, se mai intampla, nu ai ce sa-i faci. Bine macar ca nu s-a intamplat ceva mai grav si pasagera e ok...

Daca vrei maneta de frana ai putea incerca la : www.piesemoto.ro / www.louis.de (dureaza mai mult) / www.crash-moto.eu

daca imi mai amintesc iti spun...

Cat priveste acei "bikeri"...nu te mai chinui :cheers:

 

chiar si eu?... pot veni si eu?... dar nu stiu unde sa vin, poate ma ia cineva sa mergem impreuna... si sa-mi fac si mutatia in zona titan ca vad ca sunteti mai uniti ca si cartier :rock:

:( am glumit :P

Daca chiar nu stii unde e statia de metrou titan, gura din parc...da-mi un semn si ne intalnim in alta parte pentru a putea ajunge.

 

So, ne vedem diseara! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca chiar nu stii unde e statia de metrou titan, gura din parc...da-mi un semn si ne intalnim in alta parte pentru a putea ajunge.

 

So, ne vedem diseara! :cheers:

 

 

:( ne vedem de multe ori in Bikers ala de pe Matei Voievod. ti-am admirat casca de fiecare data e superba. nu ne cunoastem dar cand intri in curte, se aude la mese "ravenitza!". nu-ti trebuie sa o cunosti... ii recunosti casca imediat :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( ne vedem de multe ori in Bikers ala de pe Matei Voievod. ti-am admirat casca de fiecare data e superba. nu ne cunoastem dar cand intri in curte, se aude la mese "ravenitza!". nu-ti trebuie sa o cunosti... ii recunosti casca imediat :P

:) :( wow... phiu nu mai zi la nimeni!!! :( :cheers:

Casca mea e vedeta...A venit odata un tip din Bikers la mine si mi-a spus: cat vrei pe casca asta? iti dau oricat! :rock: evident raspunsul a fost NU :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :D wow... phiu nu mai zi la nimeni!!! :( :P

Casca mea e vedeta...A venit odata un tip din Bikers la mine si mi-a spus: cat vrei pe casca asta? iti dau oricat! :( evident raspunsul a fost NU :P

 

 

NUUUUUUUUU negociai un pret, evident urias, si dupa aia iti faceai alta la juma` de pretz!!!! evident ca nu puteai sa-l lasi cu casca aia... asa ca il urmaream si ii turnam o galeata de vopsea pe ea cand si-o lasa mai la "vedere" :D normal, imparteam profitul si :rock: :cheers: :( in Bikers

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar si eu?... pot veni si eu?... dar nu stiu unde sa vin, poate ma ia cineva sa mergem impreuna... si sa-mi fac si mutatia in zona titan ca vad ca sunteti mai uniti ca si cartier :(

 

:) am glumit :cheers:

 

fuck , stiam eu claudia ca vrei sa te ia fetele de acasa , dar totusi , la varsta ta , mai faci din astea ?

 

soacra stie ce faci tu ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NUUUUUUUUU negociai un pret, evident urias, si dupa aia iti faceai alta la juma` de pretz!!!! evident ca nu puteai sa-l lasi cu casca aia... asa ca il urmaream si ii turnam o galeata de vopsea pe ea cand si-o lasa mai la "vedere" :P normal, imparteam profitul si :( :) :cheers: in Bikers

Casca nu e facuta special asa, a fost cumparata noua cu acest model! A existat intr-o perioada un numar limitat cu acest desen, nu e facuta cu aerograful mai mult ca sigur. :(

 

fuck , stiam eu claudia ca vrei sa te ia fetele de acasa , dar totusi , la varsta ta , mai faci din astea ?

 

soacra stie ce faci tu ?

:rock:

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fuck , stiam eu claudia ca vrei sa te ia fetele de acasa , dar totusi , la varsta ta , mai faci din astea ?

 

soacra stie ce faci tu ?

 

"claudia" e de fapt carmen - superbuburuza din militari, dar dupa un joc de whist pierdut, omu`, adica passtefan, o ia razna... n-am nici plete-paru`-mare ca sa ma ia drept gagica, si nici forme specifice, ca sa vorbesc fara cuvinte dezbracate :)

 

stii cum e, cand dai in om asa rau de tot si-l batzi la jocuri... il lasi in pace ca omul e amarat si daca nu-l lasi sa-si verse oful iti poarta pica dupa aia... asa ca il las sa ma vada drept claudia... m-o visa si noaptea drept claudia. chiar, cum ma visezi? cu trup de barbat si capul claudiei? sau invers? :(

 

in fine, cat timp nu pune mana pe mine poate sa-mi zica claudia ca nu ma supar. daca nu se supara superbuburuza ca eu (un urat) i-am luat numele ei (o frumusica) atunci de ce sa-mi pese mie?... ba chiar e o onoare! :cheers:

 

hmmmm ai dreptate atunci, e valoare inestimabila... ai zis bine, casca-vedeta nu e de vanzare!!!!! nu de alta, dar altfel cum sa te mai recunosc in bikers? :rock:

 

hai ca v-am invadat thread-ul de titanisti, eu un colentinar sadea :( ... ce sa-i faci... daca am timp de pierdut la munca... bazai lumea pe forum :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"claudia" e de fapt carmen - superbuburuza din militari, dar dupa un joc de whist pierdut, omu`, adica passtefan, o ia razna... n-am nici plete-paru`-mare ca sa ma ia drept gagica, si nici forme specifice, ca sa vorbesc fara cuvinte dezbracate :(

 

stii cum e, cand dai in om asa rau de tot si-l batzi la jocuri... il lasi in pace ca omul e amarat si daca nu-l lasi sa-si verse oful iti poarta pica dupa aia... asa ca il las sa ma vada drept claudia... m-o visa si noaptea drept claudia. chiar, cum ma visezi? cu trup de barbat si capul claudiei? sau invers? :cheers:

 

in fine, cat timp nu pune mana pe mine poate sa-mi zica claudia ca nu ma supar. daca nu se supara superbuburuza ca eu (un urat) i-am luat numele ei (o frumusica) atunci de ce sa-mi pese mie?... ba chiar e o onoare! :rock:

 

hmmmm ai dreptate atunci, e valoare inestimabila... ai zis bine, casca-vedeta nu e de vanzare!!!!! nu de alta, dar altfel cum sa te mai recunosc in bikers? :P

 

hai ca v-am invadat thread-ul de titanisti, eu un colentinar sadea :( ... ce sa-i faci... daca am timp de pierdut la munca... bazai lumea pe forum :(

 

De ce n-ai curajul sa recunosti ca tu ne-ai cerut sa iti zicem "CLAUDIA"?nu ne-ai rugat tu frumos,ca de cand erai mic asa iti doreai sa te cheme? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt claudia :

Claudia nu fii trista

Cavaleria insista

Sa fii la metrou prezenta

Tu fiind o fata buna

Titanii se aduna

In randul lor te primesc

Ca pe ceva ales

Dedic poezioara mea bunului meu "tovaras de arme " Catalin,cunoscut cu numele de scena "Claudia",ai lipsit de la tenis,azi la metrou cu cioparul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai nene nus ce ati baut/fumat voi...dar Superbuburuza din Militari e...Cami...!!! :cheers:

 

La gura de metrou titan, cea din parc, intre 19-20 :)

Pot sa vin si eu...pot...pot? :( Ma lasa metroul fix acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...