Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu ma anunt k nu mai vin la Ruse k am exam:(

iar pe luni fac factura de vanzare pt motor:(((((((

asfalt uscat si distractie placuta celor kre merg :kali:

lasa ca o sa iti iei RR-ul si o sa mai avem ocazia! Bine ca ai gasit cumparator.

Weekend placut!

 

eu 1 in proportie de 99% :kali:

Ok Razvan, ne auzim azi pt mai multe detalii.

 

 

Ps: LA MULTI ANI R4z0r!!! :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va bagati maine la un ruse??? hmmm, mai ca as veni si eu daca-i frumos afara. da-ti-mi si mie un PM cu toate detaliile (unde va intalniti, cati mergeti, traseu, cheltuieli etc); nu am carena si aripa fata pe motor, deci viteza nu va fi foarte mare, mai mult de 120-130 ma sufla vantul rau de tot, deci daca se merge la chill si nu ploua sunt sanse mari sa ma bag.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Detalii sunt aici: Maine dimineata la ora 8 ne strangem la Rondul Alba-Iulia (zona Piata muncii), mergem la intrunirea de la Ruse, stam putin, bem un suc ceva si apoi mergem la Veliko, o statiune montana ca sa zic asa superba. De la Veliko, seara venim direct acasa. Viteza de croaziera e in general 100-120 km/h, caci eu am pb cu lantul. Cheltuieli, pai benzina si papa...Sunt in jur de 340 km dus intors.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

k, mai e vre-un loc liber pe vreo motocicleta s-o ia cineva si pe nevasta-mea(in caz ca n-are chef sa stea la cratita)? eu nu am luat niciodata pasager.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce imi place mie - aici la grupul din Titan - sunt excursiile pe care le organizam si participantii numerosi la ele. Si cand zic asta ma refer la deja celebrele excursii de la Belciugatele... ca in alta parte, fiecare cum poate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce imi place mie - aici la grupul din Titan - sunt excursiile pe care le organizam si participantii numerosi la ele. Si cand zic asta ma refer la deja celebrele excursii de la Belciugatele... ca in alta parte, fiecare cum poate.

 

pentru a organiza o excursie de genul asta ar trebui anuntata pe forum apoi o intanire preliminara cu stabilire participanti s.a.m.d. apoi inca o intalnire de stabilire o ordinii in grup ora plecare bagaje traseu s.a.m.d.

 

dar nimeni nu are o initiativa de genul asta pentru o excursie de amploarea acestora de care se pun la cale pe km mai multi.

 

la noi vine cate unu si spune: io plec la suceava! cine mai vine? asa se organizeaza o plecare in grup?

 

incerca sa faci o treba din asta si vei vedea de cate lucruri te lovesti... si vei intelege de ce merge fiecare cum poate cand poate si cu cine poate (daca are cu cine)..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru a organiza o excursie de genul asta ar trebui anuntata pe forum apoi o intanire preliminara cu stabilire participanti s.a.m.d. apoi inca o intalnire de stabilire o ordinii in grup ora plecare bagaje traseu s.a.m.d.

 

dar nimeni nu are o initiativa de genul asta pentru o excursie de amploarea acestora de care se pun la cale pe km mai multi.

 

la noi vine cate unu si spune: io plec la suceava! cine mai vine? asa se organizeaza o plecare in grup?

 

incerca sa faci o treba din asta si vei vedea de cate lucruri te lovesti... si vei intelege de ce merge fiecare cum poate cand poate si cu cine poate (daca are cu cine)..

 

cand zice cineva ca vrea sa mearga undeva eu consider ca a anuntat pe forum, intalnirea preliminara cu stabilire participanti putea fi vineri in cazul de fata unde se putea stabili si traseul si bagajele, cat despre ordinea de mers in grup se putea stabili chiar in ziua plecarii ca doar nu mergeam 100 de moto, iar cat despre initiativa probabil vrei sa zici ca atunci cand vreau sa ies undeva sa fac invitatii scrise pentru fiecare membru asa cum sunt cele de nunta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand zice cineva ca vrea sa mearga undeva eu consider ca a anuntat pe forum, intalnirea preliminara cu stabilire participanti putea fi vineri in cazul de fata unde se putea stabili si traseul si bagajele, cat despre ordinea de mers in grup se putea stabili chiar in ziua plecarii ca doar nu mergeam 100 de moto, iar cat despre initiativa probabil vrei sa zici ca atunci cand vreau sa ies undeva sa fac invitatii scrise pentru fiecare membru asa cum sunt cele de nunta?

 

nu cred ca e cazul sa fim sarcastici. sa luam ultima plecare ruse.

 

1 s-a anuntat plecare. bun

 

2 cine a anuntzat plecarea nu a facut intrunirea prelimanara, rau

 

3 s-a anuntzat plecare la data de la ora de. bun si rau (daca se vrea plecare in grup se stabilesc de comun acord data si ora, nu se impun in sesnsul ca "eu atunci vreau sa plec si voi daca vreti atunci bine nu faceti cum credeti")

 

4 s-a stabilit un punct de plecare. bun

 

5 nu s-a stabilit cati merg in grupul respectiv. rau

 

6. s-a stabilit/impus traseu. bun/ rau(vezi pct.3)

 

si lista poate continua la nesfarsit cu bune si rele...

 

 

nu cred ca mai e cazull sa dau un link cu un filmulet de youtube care prezinta exact despre ceea ce vorbim

Editat de pachemon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de azi sunt pieton....conservar....merg cu pejosu'....

am facut factura la cumparator , am primit $ si in rest tristete mare in suflet...k tare grea-i despartirea....

dar peste cam o luna dupa ce term cu licenta ma duc pan la italieni sa imi aduc un naked...k sa mai incerc ceva nou

 

Am niste variante , dati-mi si voi o parere care e mai ok :jump:

 

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1544991

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1616184

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1648144

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1612214

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1633661

 

forever :P

 

asfalt uscat tuturor :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vai ce matinala esti ... :P

Pai a trebuit sa plec la examen :jump:

 

Neata! pai trebuia sa o scot ca prin oras nu e asa distractiv :jump:

si asa sa faci pentru ca merita "efortul" care oricum e de placere :jump:

iar cat despre poze ravenitza e maestra :jump:

Vai merci, merci...promit ca nu te mai lovesc la genunchiere :jump:

 

pentru a organiza o excursie de genul asta ar trebui anuntata pe forum apoi o intanire preliminara cu stabilire participanti s.a.m.d. apoi inca o intalnire de stabilire o ordinii in grup ora plecare bagaje traseu s.a.m.d.

 

dar nimeni nu are o initiativa de genul asta pentru o excursie de amploarea acestora de care se pun la cale pe km mai multi.

 

la noi vine cate unu si spune: io plec la suceava! cine mai vine? asa se organizeaza o plecare in grup?

 

incerca sa faci o treba din asta si vei vedea de cate lucruri te lovesti... si vei intelege de ce merge fiecare cum poate cand poate si cu cine poate (daca are cu cine)..

In primul rand: m-am saturat de critici si alte cele. Deja mi-au ajuns pana peste cap astfel de discutii.

EU nu am organizat plimbarea asta NUMAI pentru cavaleria de titan, am vrut sa merg neaparat asa ca am intrebat pe toata lumea cine vrea sa vina.Detaliile de baza le-am scris, mai multe doar trebuia sa ma intrebati. Eu am jurat ca nu mai organizez plecari in grup mare, cu topic separat, toate detaliile si invitatiile pomenite de tine pachemon! Ultima oara cand am facut asta, am merc cam 20 motoare la Ruse, prin martie, insa mi-am luat destule critici mai ales pe motivul ca sunt fata.

Eu una NU mai merg de ceva timp in grup mare (mai mult de 5 moto) pentru ca nu imi place. Urasc dezorganizarea, urasc sa apara mereu nemultumiti etc. Asa prefer sa anunt o plecare, cine vine bine, cine nu iar bine...eu plec si singura. Imi place sa ma opresc cand vreau eu, imi place sa fac multe poze, imi place sa merg cu o anumita viteza, etc.

Cat priveste a organiza o iesire cu Titanii...atat spun caci nu mai am chef de discutii: NO COMMENT!

In plus nu inteleg de ce au aparut aceste critici din partea ta pachemon...Bogdan se refera la ceva mai departe decat prim mesajul citit. Insa despre asta eu nu vreau sa mai comentez

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de azi sunt pieton....conservar....merg cu pejosu'....

am facut factura la cumparator , am primit $ si in rest tristete mare in suflet...k tare grea-i despartirea....

dar peste cam o luna dupa ce term cu licenta ma duc pan la italieni sa imi aduc un naked...k sa mai incerc ceva nou

 

Am niste variante , dati-mi si voi o parere care e mai ok :jump:

 

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1544991

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1616184

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1648144

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1612214

http://www.moto.it/usato/usato03.asp?EID=1633661

 

forever :P

 

asfalt uscat tuturor :jump:

sal may eu k un incepator teas sfatui sa te hot in primul rand la marca si dupa la cc si hp. si mai ia in calcul timpul pana cnd vrei sa o cumperi,poate nu o mai gasesti. bafta multa!!!p.s. toate sunt super!!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca e cazul sa fim sarcastici. sa luam ultima plecare ruse.

 

ai dreptate nu este cazul :P dar nici la ultima plecare nu am fost si nu stiu cum a iesit oricum ideea e ca daca vrei sa iesi nu iti rebuie o organizare "ca la carte" si sunt mai multe de zis pe care nu vreau sa le zic aici ca sa nu facem "mess" :jump: asa ca vorbim la o bere mai tarziu sau zilele astea cand vrei :jump:

 

Am niste variante , dati-mi si voi o parere care e mai ok :jump:

 

fara sa ma uit la pret si alte detalii ducati monster :D

daca iti place er-6n este un baiat la noi in grup care are deci poti sa vorbesti cu el ce si cum

sv650 am eu chiar daca S si nu pot sa zic de rau

iar honda e honda...

deci greu sa ma hotarasc :jump: dar uite asa a iesit un top :jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...