Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

salutare, daca mai aveti loc pentru un nou venit as merge si eu. Stau langa Mall Vitan si as putea veni la Titan dar inca nu stiu la ce ora scap de la munca. Eu n-am mai fost la asa o intrunire si nu prea stiu cum se face adica: unde stam, unde mancam cat stam, daca putem sa ne uitam dupa fete sau daca ne putem imbata rau :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hmm .... pai eu vin la bv dar plec sambata dimineatza la 8 :moto: .... care mai pleaca sambata ???

 

De principiu si eu as merge. Plecare sambata dimineata prin Cheia si intoarcere mai pe seara prin Siriu :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am mai fost la asa o intrunire si nu prea stiu cum se face adica: unde stam, unde mancam cat stam, daca putem sa ne uitam dupa fete sau daca ne putem imbata rau :moto:

 

:ok: fete, "ai" deja in gasca :D Iar de imbatat ... doar la iesiri mai lungi :D

Editat de gabibuton
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai salut!hai sa ma bag si eu ca musca-n lapte :moto: Dragos Vaduva ma numesc,sunt din Ramnicu Sarat,21 ani,motociclist de 2 ani in prezent posed o Kawasaki zxr750,122hp!Sunt la facultate la politehnica bucuresti anul 3 si locuiesc in Dristor str.ramnicu valcea!momentan sunt plecat in orasul de origine dar o sa revin in bucuresti la toamna!poate mai vb pe atunci de o intalnire una alta!Bafta si mi-a parut bine :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De principiu si eu as merge. Plecare sambata dimineata prin Cheia si intoarcere mai pe seara prin Siriu :D

 

Mai suntem 2 ce plecam sambata dimineata pe cheia si ne intoarcem tot pe siriu numai ca duminica . Tinem legatura , poate plecam sambata impreuna . Din cate am vb cu el , e posibil ca si Maddok sa mearga cu noi .

 

PS : daca imi prezentati CV-ul lui OVY si la Bv face sa curga rauri de bere il iau eu :moto: :ok:

Editat de florianpeiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sugestii:

 

17:30 plecarea (15 minute de asteptare poate e destul (?))

 

daca mai e cineva care ajunge mai tarziu... poate folosi telefoanele, si ne poate ajunge din urma usor.

 

tu din pipera nu trebuie sa te duci back in titan ca sa te intorci pe acelasi drum, decat daca nu se descurca oamenii fara tine :D putem sa facem 2 grupuri de intalnire, 1 la titan si 1 la rond la d-na ghica unde ne putem uni in guget si simtziri :D decat sa te grabesti fugind in plus prin bucuresti si sa faci o nefacuta, zic eu mai bine astepti cu noi grupul in zona d-na ghica.

 

si ultima propunere: la dus prin cheia, la intors pe transfagarasan.

Nuuuuu...pai eu ce fac o ora acolo...de ore suplimentare nu am chef. Asa ca o sa vin in titan. Atunci ramane asa: intalnirea pentru plecarea la intrunirea de la Brasov, vineri ora 17.00 si plecarea la 17.30. Vom sta cu cortul, asa ca sa nu uitati sacii de dormit, haine pt orice vreme...etc...you all know.

Kawalin ramane sa va mai luam pe voi de la D-na Ghica la Biserica la 17.50 (grup mare, nu putem alerga) :D

 

Rog insa sa mi se spuna pe cine astept la Titan, sau daca vine cineva la ora mentionata mai sus. Daca nu, ne vedem direct la Brasov.

 

salutare, daca mai aveti loc pentru un nou venit as merge si eu. Stau langa Mall Vitan si as putea veni la Titan dar inca nu stiu la ce ora scap de la munca. Eu n-am mai fost la asa o intrunire si nu prea stiu cum se face adica: unde stam, unde mancam cat stam, daca putem sa ne uitam dupa fete sau daca ne putem imbata rau :moto:
Eu o sa vin vineri la intalnire, nu pot merge la BV.

Mai vine cineva, sau ma duc singur?

 

Grupul care va pleca la Brasov nu e majoritar...asa ca intrunirea se va tine normal. Sunt membri care nu vin la Brasov...asa ca nu vad de ce sa nu va intalniti ca de obicei la ora 19-20 la statia de metrou titan gura din parc.

 

Ps: nu-mi vine sa cred ca de membri noi...vorba cuiva de pe aici: s-a spart conducta din titan?! :D :ok: Pe mine una cel putin m-ati pierdut, vineri nu mai stiam cu cine stau de vorba...multi membri noi si putini vechi.

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si de la doamna ghicaa tre pe la mine sa ne luati si pe noi? glumeam ... incotro de la doamna ghica? eu termin la 5 voi incerca sa iau bagajul la munca si plecam de acolo (greu eu facand parte din conducere trebuie sa fiu la costum) sper sa va prind din urma!!! eu zic ca ar fi bine o mica adunare joi tot pe la 7 7;30 pentru a pune la punct detalii legate de drum, traseu exact, de mersul in grup, de semne si semnale, de conducator de grup si de inchizator de grup, nu de alta dar ne trezim pe drum ca nu stim cine pe cine injura fara rost poate cu motiv. eu sunt de parere ca stabilirea unei conduite a grupului e necesara si trebuie respectate de toti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai suntem 2 ce plecam sambata dimineata pe cheia si ne intoarcem tot pe siriu numai ca duminica . Tinem legatura , poate plecam sambata impreuna . Din cate am vb cu el , e posibil ca si Maddok sa mearga cu noi .

 

PS : daca imi prezentati CV-ul lui OVY si la Bv face sa curga rauri de bere il iau eu :ok: :D

pai nus...hai sa ne vedem la ursu zilele astea la un "suc"si la o vrajeala sa ne cunoastemmai bine :D invitatia e deschisa pt toti cei care merg la bv! mai discutam despre traseu si alte detalii. va bagati??? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si de la doamna ghicaa tre pe la mine sa ne luati si pe noi? glumeam ... incotro de la doamna ghica? eu termin la 5 voi incerca sa iau bagajul la munca si plecam de acolo (greu eu facand parte din conducere trebuie sa fiu la costum) sper sa va prind din urma!!! eu zic ca ar fi bine o mica adunare joi tot pe la 7 7;30 pentru a pune la punct detalii legate de drum, traseu exact, de mersul in grup, de semne si semnale, de conducator de grup si de inchizator de grup, nu de alta dar ne trezim pe drum ca nu stim cine pe cine injura fara rost poate cu motiv. eu sunt de parere ca stabilirea unei conduite a grupului e necesara si trebuie respectate de toti.

ok, buna idee: ne intalnim JOI LA ORA 19 LA STATIA DE METROU TITAN, GURA DIN PARC, TOTI CEI CARE VIN SAU INCEARCA SA VINA DE VINERI CU NOI LA BRASOV. acolo vom stabili tot, bine?!

ps: il anunti te rog si pe tipul cu enduro, de venise prin parc cu motorul...imi scapa cum il cheama...

 

pai nus...hai sa ne vedem la ursu zilele astea la un "suc"si la o vrajeala sa ne cunoastemmai bine :D invitatia e deschisa pt toti cei care merg la bv! mai discutam despre traseu si alte detalii. va bagati??? :moto:

eu in 30 min plec la Ursu, cine vrea sa mai vina, e bine venit! :ok:

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok, buna idee: ne intalnim JOI LA ORA 19 LA STATIA DE METROU TITAN, GURA DIN PARC, TOTI CEI CARE VIN SAU INCEARCA SA VINA DE VINERI CU NOI LA BRASOV. acolo vom stabili tot, bine?!

 

 

eu in 30 min plec la Ursu, cine vrea sa mai vina, e bine venit! :moto:

ma bagsi eu la ursu :ok: cine mai merge???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ies vineri seara la 23 : 30 de la munca :moto: ... si plec sambata dimineatza devreme spre brasov cu inca 2 colegi .... mai este cineva care pleaca sambata dimineatza ???? sa fim grup mai mare ..... deocamdata suntem un gsxf zx9 si un dragster .... dak mai este cineva care pleaca sambata dimineatza , sa imi dea add pe youdontreallyloveme@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ies vineri seara la 23 : 30 de la munca :moto: ... si plec sambata dimineatza devreme spre brasov cu inca 2 colegi .... mai este cineva care pleaca sambata dimineatza ???? sa fim grup mai mare ..... deocamdata suntem un gsxf zx9 si un dragster .... dak mai este cineva care pleaca sambata dimineatza , sa imi dea add pe youdontreallyloveme@yahoo.com

vino joi la 19 la titan si vezi acolo ce si cum se pleak

 

maine la arc merge careva??? facem grup??? care se baga???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...