Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

eu cred k a fost destul de clar ... drept dovada am si fost destui la titan la ora 6 30 .... nush ce nu ati inteles voi .... pentru plecarea la arc , ne-am intalnit la titan si am plecat azi la 7 .... pentru plecarea la brasov maine (joi) tot la titan la 7 pentru discutii ....

 

anyway :ok: mi-a placut sa va intalnesc .... drumul a fost misto pana la arc :D mai ales k am mers destul de tare pentru ce trafic era ..... si am vazut si eu ce moto moto avetzi voi :D muhahahhahaha

 

:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu cred k a fost destul de clar ... drept dovada am si fost destui la titan la ora 6 30 .... nush ce nu ati inteles voi .... pentru plecarea la arc , ne-am intalnit la titan si am plecat azi la 7 .... pentru plecarea la brasov maine (joi) tot la titan la 7 pentru discutii ....

 

anyway :ok: mi-a placut sa va intalnesc .... drumul a fost misto pana la arc :D mai ales k am mers destul de tare pentru ce trafic era ..... si am vazut si eu ce moto moto avetzi voi :D muhahahhahaha

 

:moto:

 

 

 

Pacat k nu ai mai venit si pana la snagov :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat k nu ai mai venit si pana la snagov :D

 

 

veneam cu cel mai mare drag frate dar ..... sunt de noapte la munca .... si nua veam timp sa stau si acolo la snagov sa bem o cafea sa ma si intorc la timp ..... cu urmatoarea ocazie .... :D vom face si acest drum impreuna cu alexutza :moto: si cu baietii care au mai fost azi la titan :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re 2 all

@parly

 

Sa stii ca in ultima vreme chiar am mers mai incet (nu am mai sarit de 280 :moto: ), dar pe DN1 chiar e naspa ca sunt multi care vor sa vada ce le pot cutiile de conserve. Nu stiu sau nu imi aduc aminte sa nu fi auzit de vreun accident pe DN in fiecare weekend cu vatamari de persoane.

Iar weekendul asta o sa fie mare agitatie pe DN1. In consecinta o sa fiu cel mai cuminte motociclist de pe strada.....

Sper sa ne vedem la BV asta daca o sa reusesc sa imi fac o fereastra de cateva ore ca altfel o sa raman cu un gust amar.

 

Multa Bafta!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve!

....fratilor m-ati lasat singur aseara la Arc :moto: ( pt. cei care au zis ca merg la URS...sau cum se numeste...).

Am zis ca merg sa intorc motorul si vin cu voi caci nu stiu unde este terasa(nu sunt de mult timp in Bucuresti).Cand m-am intors...pauza,nu mai era nimeni.

Oricum cand am ajuns prin zona(nu ma intrebati pe care traseu) am cautat si intrebat pe la terasele din zona si nu v-am gasit.

 

Asta e,poate altadata.

 

O zi buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve!

....fratilor m-ati lasat singur aseara la Arc :moto: ( pt. cei care au zis ca merg la URS...sau cum se numeste...).

Am zis ca merg sa intorc motorul si vin cu voi caci nu stiu unde este terasa(nu sunt de mult timp in Bucuresti).Cand m-am intors...pauza,nu mai era nimeni.

Oricum cand am ajuns prin zona(nu ma intrebati pe care traseu) am cautat si intrebat pe la terasele din zona si nu v-am gasit.

 

Asta e,poate altadata.

 

O zi buna!

 

:ok: lasa ma ca vi vineri la intalnire la metrou si va impacati... asta in cazul in care nu pleci la BV, si nici ei...

 

p.s. si totusi, unde e "ursu' " asta, ca nici eu nu stiu...?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: lasa ma ca vi vineri la intalnire la metrou si va impacati... asta in cazul in care nu pleci la BV, si nici ei...

 

p.s. si totusi, unde e "ursu' " asta, ca nici eu nu stiu...?

 

:D

greu reuseste careva sa ma supere stai linistit :D ,e posibil sa fi fost o neintelegere la mijloc(o discutam la o bere,poate ajung si eu in Brasov-fac cinste :moto: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salve!

....fratilor m-ati lasat singur aseara la Arc :D ( pt. cei care au zis ca merg la URS...sau cum se numeste...).

Am zis ca merg sa intorc motorul si vin cu voi caci nu stiu unde este terasa(nu sunt de mult timp in Bucuresti).Cand m-am intors...pauza,nu mai era nimeni.

Oricum cand am ajuns prin zona(nu ma intrebati pe care traseu) am cautat si intrebat pe la terasele din zona si nu v-am gasit.

 

Asta e,poate altadata.

 

O zi buna!

 

LOL

daca stiam ca te-au uitat la arc ii trageam de maneca la benzinarie ca m-am intalnit cu ei acolo dar am crezut ca ati plecat in 2 grupuri unii sa alimenteze si altii direct spre ursu ... sry ... deci mai bine veneai cu noi la snagov :moto:

 

@maddok - oricand cu placere :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...deci unde-i URSU ?

 

pe Matei Voievod (strada ce continua pe aceeasi directie cu Vatra Luminoasa, si are liniile de troleu pe sus...) cum mergi spre directia Foisorului de Foc, pe dreapta nu ai cum sa-l ratezi pentru ca mereu sunt motoare in curte.

 

PS: tre sa-mi dea o bere ursu ca explic oamenilor unde e crasma :moto:

 

@florymann: mergi la brasov de vineri? :ok: m-as bucura sa vina mai multi cruiser-chopperisti :D

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@florymann: mergi la brasov de vineri? :ok: m-as bucura sa vina mai multi cruiser-chopperisti :D

mersi de invitatie :D si de locatie URS (trece pe caiet-sa fac cinste cu o bere :moto: ),azi trebuie sa ma hotarasc cu "politistul"= prietena :D

 

ajung la statie metrou in seara asta si discutam

 

Hai sa va spun ce spectacol am vazut aseara.

 

Eram la un semafor in dreptul statiei metrou TITAN si in fata mea un tip(avea parul lung) cu o vitezista(galbena-nu m-am uitat la marca).L-am intrebat daca e din zona (sa-l intreb de barul asta),mi-a raspuns ca nu,apare verde si START,pleaca.

 

In fine,s-a ridicat pe o roata,a mers nush 30-40 m (parea sigur pe el in ce face), iar la urmatorul semafor se opreste,iar verde si START si aici e partea culminanta(pt.mine cel putin deoarece nu am mai vazut si mi s-a parut foarte tare faza) nush cate avea 50-60 km/h poate mai mult,se ridica in picioare pe motor si intinde bratele pt. inca vreo 20-30 m probabil.

 

Chiar mi s-a parut foarte tare faza,nu oricine poate face acrobatii de genul....

 

RESPECT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca sa terminat cu MAREA PLECARE DE LA BRASOV credeam ca nu se mai termina.

Sper sa mai vorbim si de motoare,cred ca fiecare are cate o problema si ar vrea sa primeasca cat mai multe informati.

Cat despre plecari sa scriem cat mai putin.Devine penibil.

Editat de orlyy9
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe Matei Voievod (strada ce continua pe aceeasi directie cu Vatra Luminoasa, si are liniile de troleu pe sus...) cum mergi spre directia Foisorului de Foc, pe dreapta nu ai cum sa-l ratezi pentru ca mereu sunt motoare in curte.

 

PS: tre sa-mi dea o bere ursu ca explic oamenilor unde e crasma :)

 

@florymann: mergi la brasov de vineri? :) m-as bucura sa vina mai multi cruiser-chopperisti :D

lasa ca le explic io ,cata ,ii si insotesc pana acolo :D si in loc sa-ti dea tie o bere,imi dau mie o ciocolata calda ;)

 

Buna dimineata.

O intrebare: si-a pus cineva crashpaduri la cristi_kawasaki...ca am inteles ca sta in zona pe la grigorescu?

Merci. :)

O alta intrebare..destul de oftopic...tu iti pui?ai idee cat costa?

 

@florymann: mergi la brasov de vineri? :) m-as bucura sa vina mai multi cruiser-chopperisti :D

 

mersi de invitatie :) si de locatie URS (trece pe caiet-sa fac cinste cu o bere :D ),azi trebuie sa ma hotarasc cu "politistul"= prietena :)

 

ajung la statie metrou in seara asta si discutam

 

Hai sa va spun ce spectacol am vazut aseara.

 

Eram la un semafor in dreptul statiei metrou TITAN si in fata mea un tip(avea parul lung) cu o vitezista(galbena-nu m-am uitat la marca).L-am intrebat daca e din zona (sa-l intreb de barul asta),mi-a raspuns ca nu,apare verde si START,pleaca.

 

In fine,s-a ridicat pe o roata,a mers nush 30-40 m (parea sigur pe el in ce face), iar la urmatorul semafor se opreste,iar verde si START si aici e partea culminanta(pt.mine cel putin deoarece nu am mai vazut si mi s-a parut foarte tare faza) nush cate avea 50-60 km/h poate mai mult,se ridica in picioare pe motor si intinde bratele pt. inca vreo 20-30 m probabil.

 

Chiar mi s-a parut foarte tare faza,nu oricine poate face acrobatii de genul....

 

RESPECT!

E foarte tare faza :) si mie imi place...da sa o faca pe unde se poate,nu prin mijlocul masinilor....right?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ca le explic io ,cata ,ii si insotesc pana acolo :) si in loc sa-ti dea tie o bere,imi dau mie o ciocolata calda :D

 

 

O alta intrebare..destul de oftopic...tu iti pui?ai idee cat costa?

 

 

E foarte tare faza :) si mie imi place...da sa o faca pe unde se poate,nu prin mijlocul masinilor....right?

 

 

Ma tu sigur vrei ciocolata calda,banana aia spune altceva ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa ca le explic io ,cata ,ii si insotesc pana acolo :) si in loc sa-ti dea tie o bere,imi dau mie o ciocolata calda ;)

 

 

 

 

E foarte tare faza :) si mie imi place...da sa o faca pe unde se poate,nu prin mijlocul masinilor....right?

 

Tnx again pt. indrumare(acu nu stim pe care sa alegem:) -pe cel care cere mai putin :) )

 

 

 

e adevarat"nu prin mijlocul masinilor" insa tipul s-a asigurat si nu era nici o masina prin apropiere,oricum daca iti e sa cazi la ce facea el,nu scapi nici daca ai face-o pe o saltea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ nice sun man

 

Asta e.... batranetea.... dar acum chiar vb serios am mers mult mai incet in ultima vreme. Motorul stiu ca poate si stii si tu asta, dar parca nu mai am chef de alergat si cand pleci cu un grup mai mare parca toti sunt la moto GP. Ultimele precari in grup ale mele au fost cu Blodu' (Virago 535) si ceva enduro.

Parca sa zic ca ai ceva mai mult timp pt imprejurimi (macar am timp sa vad pe unde am trecut).

 

Bafta!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...