Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ravenitzo, lasa beutura!

m-am facut vecin de cartier cu matale, Postavarului-Billa (stiu, cam departe) cu juma' de norma!

hehe, bun venit vecinule! ;)

Mai nu cred ca ploua...nu au anuntat nimic, asa ca ne vedem de la 7.30 la ursu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe, bun venit vecinule! ;)

Sar'na! Da' mi-au facut tziganii o primire mai "calduroasa", au vrut sa-mi ciordeasca roata fatza de pe ramasitzele de XS. Mi-au "rezolvat" etrierul", e partial blocat...

Deci, Postavarului-Billa, vis-a-vis de benzinarie, grija la motoare mai vechi si restul!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sar'na! Da' mi-au facut tziganii o primire mai "calduroasa", au vrut sa-mi ciordeasca roata fatza de pe ramasitzele de XS. Mi-au "rezolvat" etrierul", e partial blocat...

Deci, Postavarului-Billa, vis-a-vis de benzinarie, grija la motoare mai vechi si restul!!!!

Urasc tiganii din cartier... ;)

Unde stai mai exact ca eu parchez moto in benzinaria mol..?! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am luat carnetul de tot:D(am dat azi poligonul)....sunt mandru de mine, voi?;))....

 

am o promisiune de la NEO (sta prin glina), a zis ca o sa imi faca cunostinta cu un gpz 500 cand o sa am carnetul luat....dar nu am nici id nici nr. d-al lui...poate imi trimiteti un mesaj privat cu una din informatii:)

 

inca sper sa pot ajunge vineri la intalnire...aveam o sansa...dar am lipsit azi de la munca din cauza idiotilor de politai care au venit la 10 in loc sa fie la 8 la ilioara....

 

bafta celor care merg la arc....as fi mers si acolo...dar normal ca mai trebuie sa muncesc si seara:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor....eu nu am putut veni in seara asta la intalnire ca tocmai ce am venit de pe cheia(4-5 ore).Sa va zic ce am patit....un gabor la panda prin magurele....pac ma vede pe mine cum trec peste linia continua!imi cere actele....si imi zice el linistit: "lasa ca o sa ai timp sa te mai linistesti cu depasirile astea....3 mil amenda si permis suspendat!...noroc ca am fost cu nasu' meu care era mai tupeist ....si hopa....MILITIA ia spaga 100 ron si schimba procesul cu MERS FARA CASCA:))))))))))))))))))))))))))).adicca inca 50 lei amenda ...De data asta am avut noroc .... Asa ca daca vi se intampla indrazniti ca s-ar putea sa tina ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu... am dat spaga 2 mil pe mihai bravu le organ acum un an

mergeam si eu linistit cu cbr-ul in a 2-a... cu 110/h

..dupa rugaminti k nu m-am uitat la kilometraj..k eram doar in a 2-a :) ....bla ba.. pana la urma a schimbat procesul vb in pla mea mai stiu ce...DECI conteaza k am ramas cu permisul nesuspendat

deci iata k spaga merge bine in continuare

 

 

 

referitor la Arc am fost azi d la 7 40 la 8 si nu am vazut niciun cumatru din gasca :) m-am plimbat de nebun pe acolo dar nimic..nici macar unul

 

 

poate macar vineri am bafta ;)

 

;)

Editat de septimiu_21
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care stati pe langa benzinarie in blocurile cu 4 et...p'acolo stau si eu ;)

La benzinarie sunt 2 cbr'uri rr unu de 1000 si unu de 600 si rar mai vad un bmw rosu.

...ai uitat si de gsxf-ul meu care il parchez langa bmw ;) stau in pm-uri langa cimintir vis-a-vis de statia 311,101 :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor....eu nu am putut veni in seara asta la intalnire ca tocmai ce am venit de pe cheia(4-5 ore).Sa va zic ce am patit....un gabor la panda prin magurele....pac ma vede pe mine cum trec peste linia continua!imi cere actele....si imi zice el linistit: "lasa ca o sa ai timp sa te mai linistesti cu depasirile astea....3 mil amenda si permis suspendat!...noroc ca am fost cu nasu' meu care era mai tupeist ....si hopa....MILITIA ia spaga 100 ron si schimba procesul cu MERS FARA CASCA:))))))))))))))))))))))))))).adicca inca 50 lei amenda ...De data asta am avut noroc .... Asa ca daca vi se intampla indrazniti ca s-ar putea sa tina :)

hehe data viitoare mai multa grija, oricum pe drumul Cheia e mereu cate un echipaj de politie.

 

si eu... am dat spaga 2 mil pe mihai bravu le organ acum un an

mergeam si eu linistit cu cbr-ul in a 2-a... cu 110/h

..dupa rugaminti k nu m-am uitat la kilometraj..k eram doar in a 2-a :P ....bla ba.. pana la urma a schimbat procesul vb in pla mea mai stiu ce...DECI conteaza k am ramas cu permisul nesuspendat

deci iata k spaga merge bine in continuare

 

 

 

referitor la Arc am fost azi d la 7 40 la 8 si nu am vazut niciun cumatru din gasca :) m-am plimbat de nebun pe acolo dar nimic..nici macar unul

 

 

poate macar vineri am bafta ;)

 

;)

Cativa oameni din titan au fost, dar noi la 8 plecam de la Arc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

referitor la Arc am fost azi d la 7 40 la 8 si nu am vazut niciun cumatru din gasca :P m-am plimbat de nebun pe acolo dar nimic..nici macar unul

 

 

poate macar vineri am bafta ;)

 

;)

 

referitor la Arc tu la care ai fost? la cel de pe Champs Elysee? probabil d'aia n'ai gasit pe nimeni :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

referitor la Arc tu la care ai fost? la cel de pe Champs Elysee? probabil d'aia n'ai gasit pe nimeni :) :)

 

am fost si la arcul francez si tot nu am gasit niciun cumatru din gasca....cred k fuge lumea de mine sau cine stie ce ....va anunt k nu sunt camicaze pe sosele si nici vre-o boala contagioasa nu am...pot le:)ga prietenii usor si ajut pe oricine.....imi iese in cale si scapa necalcat...in rest...asfalt uscat ;)

.....asa k ne vedem vineri :P sper...

 

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am luat carnetul de tot:D(am dat azi poligonul)....sunt mandru de mine, voi?:))....

 

am o promisiune de la NEO (sta prin glina), a zis ca o sa imi faca cunostinta cu un gpz 500 cand o sa am carnetul luat....dar nu am nici id nici nr. d-al lui...poate imi trimiteti un mesaj privat cu una din informatii:)

 

inca sper sa pot ajunge vineri la intalnire...aveam o sansa...dar am lipsit azi de la munca din cauza idiotilor de politai care au venit la 10 in loc sa fie la 8 la ilioara....

 

bafta celor care merg la arc....as fi mers si acolo...dar normal ca mai trebuie sa muncesc si seara:(

bv super tare!!!! te asteptam vineri pe la titan....binenteles cu berile de rigoare ;) ;)

 

si eu...

 

 

 

referitor la Arc am fost azi d la 7 40 la 8 si nu am vazut niciun cumatru din gasca :) m-am plimbat de nebun pe acolo dar nimic..nici macar unul

 

 

poate macar vineri am bafta

nus la ce ora ai venit u...sau ce ceas ai dar noi am fost acolo destul de multi!!!dupa care neam retras la o sueta la ursu dupa o cursa nebuna prin aglomeratia din centru :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"bv super tare!!!! te asteptam vineri pe la titan....binenteles cu berile de rigoare"

 

daca pot veni...o voi face cu mare placere:)...si o sa fac cinste...ca iau salariul:D (asa am inteles...dar sper sa stiu sa scot de pe card:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...