Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Io ma duc sa beau oricum in ciko pe la un 7 8 cand scap de job si poate va cunosc si io

ca stau prin zona .... oarecum

m

 

Deci ... se iese pe undeva in seara asta ... bem ceva? ... si asa am avut o zi de cacao la munca ... macar sa ii dau in goarna la motoreta sa ma relaxez.

 

gata am vorbit cu Nyt. TOATA LUMEA ESTE ASTEPTATA LA URSU DE LA ORA 20:15. care cu mobra care cu conserva care pe jos care are chef

:grinbandit:

 

l.e. welkome mikulinaorangina!

Editat de R4z0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o intrebare pentru cei care m-au ajuns din urma dupa ce am plecat din Giurgiu :D

Cu cat 200 la ora ati mers de m-ati prins din urma in apropiere de Bucuresti? :) Eu dupa ce am plecat am oprit la un petrom... bagat benzina... pierdut vreo 5 minute... pus manusile reising... pierdut alte 5 min (2:30 min pt fiecare mana :grinbandit: ) mers cu vreo 70 la ora in localitati + mers intre localitati cu 160-180 la ora de imi facea capul numai asa -> :blink:

 

Weekend-ul viitor se anunta vreme mai buna... poate facem o cheie si un siriu sambata si un amckart duminica... sau invers :D

 

 

Da, cu 200 si in anumite zone chiar ceva mai mult eram 4 care am mers mai tare, insa eu m-am oprit la un moment dat sa "dau un telefon" si apoi i-am asteptat pe restul

 

Din pacate nu sunt in tara weekend-ul asta, dar va doresc vreme super buna si asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi.nu pot...dar maine la arc....??

...ne adunam la titan la 7 k sa plecam spre ARC ??

eu vin dc nu poua

:grinbandit:

 

 

am patit beleaua... mi s a descentrat roata pe fata de la un bumper pe care nu l am vazut. vreau urget sa echilibrez si sa centrez rotile...

 

si imi bate un piston aiurea. in concluzie nu stiu daca pot ajunge ca vreau sa scap urgent de astea

Editat de adriandracul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...