Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

As veni dar din pacate jobul nu-mi permite.Alta data cu multa placere.
mai e o varianta,azi poti venii in Bikers otopeni k e super petrecere si se sta destul de mult,daca nu poti ajunge la titan :drink: ride safe Editat de ovy_d
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

deci aseara a cam fost ultima reuniune cred..am fost 3 sau 4 mobre....3 mobristi fara mobre si cam atat

cd am plecat sa fac stanga la trecere am salutat un camarad...cred k era @teodor....am vazut apoi k a intors si a venit sa vada dc mai era cineva,,eu am fost ultimu.... sper k nu s a sup omu k nu l a intampinat nimeni mai ales k zicea k vine pt prim oara l intalnire

...sorry......oricum dc mai iesiti pe undeva dati de stire...."mai aruncati o flegma si spre noi" vorba unuia :moto: .....mai stau cateva zile apoi o bag la iernat

 

poate mai merg pt ultima oara miercuri la ARC si atat p anu asta

 

:drink:

 

apropo se vinde: suzuki GSR K6

6000 km; unicprop. ; 2006an fabric. ; fara cusur ; 98CP ; 600cc ; 4750euro + o casca suomy cadou

nu are nicio problema ; are buloane ..crash pad....grila rizoma...toba modific pt sunet....parbriz2008....alarma LEGOS 2....++ :sick:

post-25016-1226741668_thumb.jpg

post-25016-1226741680_thumb.jpg

post-25016-1226741693_thumb.jpg

post-25016-1226741703_thumb.jpg

post-25016-1226741720_thumb.jpg

post-25016-1226741869_thumb.jpg

Editat de alexutzu_liv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In legatura cu intalnirile noastre de vineri, eu as mai veni. Eu una merg zilnic cu motorul si o sa mai merg.

Dar daca la intalniri nu mai vine lumea pentru ca au bagat motoarele la iernat, nu vreti sa ne vedem in continuare dar intr-un bar ceva?!

 

Sper sa vina lumea diseara in Bikers la Ursu, dupa 8! Il sunati pe Regele (Nyt) in caz de ceva :drink:

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In legatura cu intalnirile noastre de vineri, eu as mai veni. Eu una merg zilnic cu motorul si o sa mai merg.

Dar daca la intalniri nu mai vine lumea pentru ca au bagat motoarele la iernat, nu vreti sa ne vedem in continuare dar intr-un bar ceva?!

 

Sper sa vina lumea diseara in Bikers la Ursu, dupa 8! Il sunati pe Regele (Nyt) in caz de ceva :moto:

 

 

pai vino k nu prea te-am vazut in ultima vreme

eu mai vin miercuri la 6 30 k sa mergem la ARC...si apoi nu mai stiu...depinde de vreme

septimiu

:drink:

Editat de alexutzu_liv
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin eu la arc.

 

Vad ca motociclistii astia de sezon , de weekend , de vara , astia de terasa... s-au bagat la iernat deja

 

auzi? daaa...tu ti-ai luat motor? sau tot cu scuterul o arzi aiurea prin oras si vrei sa pari barbat? :drink:

 

Multumim...multumim Sa nu-ti doresti un CBR?...Nyt?

 

near prefer un R1 :moto:

 

Aleea Reconstructiei, domnu', bloc cu 10 etaje e langa o gradinita, daca nu ma insel

 

Si ce pitzipoanca zace in el. Magarule, alerga dupa tine cu trei genti de dama (din care una ROZ) si tu tot nu ai vrut sa-l duci la mall...

 

luci 1 - nyt 0. goooooooooool!

 

repede voi pitzi'n sus pitzi'n jos ... pai care draq pitzipoanca atzi vazut voi sa faca stafeta pe scari cu cuieru dupa gat huh?

 

invidiosilor va dedic... "dusmaniiii imi poarta pica ca n'au valoarea mea si peste tot in lume ei stau in umbra mea ... sheaa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi? daaa...tu ti-ai luat motor? sau tot cu scuterul o arzi aiurea prin oras si vrei sa pari barbat? :drink:

Nu stiu despre ce scuter vorbesti, eu am o motocicleta plm.

 

Oricum unii degeaba au motociclete cu tente cat de cat sportive ( sa numai vorbesc de aia cu vitezane ) , de terasa probabil... ca daca te uiti putin la cauciucurile lor, si tramvaiu se inclina mai mult :sick:) :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci aseara a cam fost ultima reuniune cred..am fost 3 sau 4 mobre....3 mobristi fara mobre si cam atat

cd am plecat sa fac stanga la trecere am salutat un camarad...cred k era @teodor....am vazut apoi k a intors si a venit sa vada dc mai era cineva,,eu am fost ultimu.... sper k nu s a sup omu k nu l a intampinat nimeni mai ales k zicea k vine pt prim oara l intalnire

...sorry......oricum dc mai iesiti pe undeva dati de stire...."mai aruncati o flegma si spre noi" vorba unuia :D .....mai stau cateva zile apoi o bag la iernat

 

poate mai merg pt ultima oara miercuri la ARC si atat p anu asta

 

:drink:

 

apropo se vinde: suzuki GSR K6

6000 km; unicprop. ; 2006an fabric. ; fara cusur ; 98CP ; 600cc ; 4750euro + o casca suomy cadou

nu are nicio problema ; are buloane ..crash pad....grila rizoma...toba modific pt sunet....parbriz2008....alarma LEGOS 2....++ :P

Acum te-ai convins si tu ca nu mai e o placere pe vreme rea....nu ca ar fi frig ca daca esti echipat si imbracat gros chiar nu simti...dar nu stii cand poa' sa vina surpriza sa ploua sau sa ninga si parca nu te simti bine cand nu mai vezi prea multe motoare in trafic :sick: ...(sincer eu as mai merge cu mobra somethimes daca ar fi toti colegii la fel ca in sezon.

Asa ca las' bre pentru la primavara ca mai e putin si da ghioceii...pana atunci metroul la o bere sau vin fiert sau cu conservele la un suc si o aripioara prajita pe evacuarea lui Lengnakrad :moto:

 

 

...chiar si la Ghermanesti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu am venit la intrunire Septimiu e pentru ca am avut treburi de rezolvat, fiecare le stie pe ale lui...

Luci si Razvan ce naiba v-a apucat, calmati-va!

 

Dupa cati oameni ne-am strans aseara din Titan ca sa bem ceva, e clar cati o sa ne strangem si toata iarna ca sa mai vorbim. Dar lucrul asta nu ma surprinde, aceeasi poveste in fiecare an!

 

2007

post-7727-1226829689_thumb.jpg

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu despre ce scuter vorbesti, eu am o motocicleta plm.

 

Oricum unii degeaba au motociclete cu tente cat de cat sportive ( sa numai vorbesc de aia cu vitezane ) , de terasa probabil... ca daca te uiti putin la cauciucurile lor, si tramvaiu se inclina mai mult :P) :D

 

mai pustiu ti-as recomanda putina diplomatie daca nu asa ca-ntre prieteni atunci ca de la pustan de liceu la oameni in toata firea. nu te mai arunca atata in declaratii ca nu esti tu mini rossi sa spui faze d'astea. vezi-ti de aia 13 ponei ai tai si zdrangane-i daca vrei toata iarna. e primul tau sezon d-aia esti asa entuziast si te plimbi si iarna ca si eu am facut sincer la fel anu trecut si anu asta s-ar putea dar mai cu limita..dar nu mai face afirmatii gratuite cu motociclisti de terasa..capici ?

 

Acum te-ai convins si tu ca nu mai e o placere pe vreme rea....nu ca ar fi frig ca daca esti echipat si imbracat gros chiar nu simti...dar nu stii cand poa' sa vina surpriza sa ploua sau sa ninga si parca nu te simti bine cand nu mai vezi prea multe motoare in trafic...(sincer eu as mai merge cu mobra somethimes daca ar fi toti colegii la fel ca in sezon.

Asa ca las' bre pentru la primavara ca mai e putin si da ghioceii...pana atunci metroul la o bere sau vin fiert sau cu conservele la un suc si o aripioara prajita pe evacuarea lui Lengnakrad

 

...chiar si la Ghermanesti

 

:moto: imi pare rau sa te dezamagesc dar...am toba stoc :sick: nu mai am cazan acum rad toti de gajika mea ca nu mai are atitudine :drink:

Editat de Legnakrad.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca inca se mai merge cu motoru si pe vremea asta.. hmm tentant :drink:, s-au pastrat zilele respective ? (miercuri vineri ) la 8 la ursu ??? sau am inteles gresit :-??

 

 

PS: asa e luci ai moped :moto:

Editat de Hofu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu l-am scos pe drac in fiecare zi.. ma mai gandesc daca il scot si azi sau nu . singura problema la mine mi-e guma pe spate care i cam dusa si cu asfaltul rece mai fuge de c.ur , alta problema ar fi faptul ca imi ia mult sa ma dezbrac/imbrac de cele 2 pulovere ce le iau pe sub geaca. in rest e minunat sa mergi pe frig , azi noapte pe la 2-3 era ceata si gol pe carol si era minunat :drink: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fii ceva... da parca vad ca racesc dupa o saptamana :drink: asa mai bine ne rezumam la miercuri si vineri.. da cand si unde ? ...si probabil ca am sa ma prezint fara bestie :moto:

Editat de Hofu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu pana la 18 ani ma jucam cu lantul de la bicicleta si faceam feestyle cu pustanii prin parcuri ...nici nu visam la motocilete sau mopede

 

Ii invidez pe cei care au avut scuter apoi au trecut la 125 si apoi la "adevaratele" motoare

 

Oricum sunt multi cu scutere care fac ce astia cu suzuki ...gixeuri ...CBR-uri ...vitezane nici nu viseaza

 

nu inseamna k dc ai vitezana si stii sa o folosesti in scopul in care a fost facuta ea

 

nu iau apararea nimanui dar eu am renuntat la vitezana tocmai pt k mergeam k tranvaiul ...pt k in Bucuresti nu ai ce face cu atatia cai...pt k nici pe autostrada nu mergeam k descreieratul sa imi pun viata in pericol....altfel spus pt k tineam la viata mea....si pt k a avea o vitezana pt mine a insemnat doar un moft

 

oricum ma enerveaza prostiile care au inceput sa umple topicul....cei care au sute de postari si nu ii vezi deloc la intruniri...cei care se leaga de oricine vor ei doar pt k au un motor de fite la poponeata lor...asa k haide-ti sa lasam astea deoparte si sa ne comportam k niste adulti care au motoare "adevarate " si nu fumuri in cap

post-25016-1226843158_thumb.jpg

post-25016-1226843197_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai pustiu ti-as recomanda putina diplomatie daca nu asa ca-ntre prieteni atunci ca de la pustan de liceu la oameni in toata firea. nu te mai arunca atata in declaratii ca nu esti tu mini rossi sa spui faze d'astea. vezi-ti de aia 13 ponei ai tai si zdrangane-i daca vrei toata iarna. e primul tau sezon d-aia esti asa entuziast si te plimbi si iarna ca si eu am facut sincer la fel anu trecut si anu asta s-ar putea dar mai cu limita..dar nu mai face afirmatii gratuite cu motociclisti de terasa..capici ?

Mai pune si tu o virgula ca nu stau eu sa descifrez ce tot indrugi tu acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca inca se mai merge cu motoru si pe vremea asta.. hmm tentant :drink:, s-au pastrat zilele respective ? (miercuri vineri ) la 8 la ursu ??? sau am inteles gresit :-??

 

 

PS: asa e luci ai moped :moto:

 

 

daca ramane la ursu ma inscriu si eu pe la cate o bauta , ca stau la trei minute....

 

daca ramane la ursu ma inscriu si eu pe la cate o bauta , ca stau la trei minute....

... de mers pe jos... asa ca nu conteaza cat e de frig....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce draq avetzi bre???!!!vi s-au urcat hormonii la cap,sau a venit frigul si de plictiseala v-ati gandit sa mai faceti si voi niste posturi??!!@luci: prietene stai mai calm k nu rezolvi nimic cu vorbele astea aiurea!!! bafta pentru cei ce se mai dau cu mobrele si sper sa ne strangem mai multi la o bauta :moto: aseara au fost doar regele,regina,lemne si eu din titan! la mai multe sedinte lichide!!! :drink:

Editat de ovy_d
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...