Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Te bagi la o tura cu motoru'?

 

Doar asa te duc in clubu' de striptease proaspat descoperit...Vb aia 'BIKER'S ONLY" :laugh:

 

 

Nu imi mai aduce aminte de motor ca de 3 saptamani e la iernat ! Infigi si tu cutzitul in rana ! Dar invitatia o accept...fac eu rost de o macheta ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai scos'o de la iernat?:laugh:

la mine nu e sigur diseara .. intru la 16:30 la munca .... dar poate scap vreo jumate de ora sa va fac o vizita :)

 

 

Altul care infige cutzitul in rana ! N-am scos-o cu toate ca ma bate un gand la ce vreme e.... ! Diseara poate apar si eu pe la 7 pe acolo !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei sa o mai vezi asa... mi-o dai mjie si mai merg eu cu ea:D ca doar stii ce se zice .. dc nu mergi un timp cu moto / masina ai probleme .. asa eu voi face sa circule mereu :)

 

Da nebunule ,stiu ca esti baiat finutz si imi vrei binele...dar prefer sa o stiu la iernat ! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Altul care infige cutzitul in rana ! N-am scos-o cu toate ca ma bate un gand la ce vreme e.... ! Diseara poate apar si eu pe la 7 pe acolo !

 

ba nu te bate gandul cum te bat io ...

daca imi zici sa vin sa te ajut sa o scoti sa dai si tu o tura si dupa aia sa o bagi la loc... :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba nu te bate gandul cum te bat io ...

daca imi zici sa vin sa te ajut sa o scoti sa dai si tu o tura si dupa aia sa o bagi la loc... :laugh:

 

 

Nu cocos ca stii ca-s baiat finutz ..manierat ..respectat de toata lumea apreciat ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cocos ca stii ca-s baiat finutz ..manierat ..respectat de toata lumea apreciat ! :)

 

iesim azi la o tura? :laugh: ieri am fost cu treaba ... ma sunat luci dupaamiaza, dar eram prea obosit ptr. moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

HELLO !

 

vine careva la titan ? de acolo mergem la academie, unde sunt alti mobristi. Gasim o terasa, un suc, bere non alcoool ...

Editat de gabibuton
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cineva a fost aseara la metrou.... cam pustiu...vreme buna dar multi v-ati evaporat :P :)

 

 

Hai ca pana acum 3 ! Haideti fratilor iesiti la interval poate tragem un vin fiert ceva ! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...