Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

Cocosei! Prezentati arm'! :lol:

 

A ramas 14 decembrie in Silver Church pt Biker Dance. Pica duminica, hope everybadea's happy now. Pentru mai multe informatii, agresati-mi semnatura. Si agresati si link-ul asta:

 

/index.php?showtopic=293019

 

Cine vrea sa fie Mos Craciun sa ma bazaie :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cocosei! Prezentati arm'! :P

 

A ramas 14 decembrie in Silver Church pt Biker Dance. Pica duminica, hope everybadea's happy now. Pentru mai multe informatii, agresati-mi semnatura. Si agresati si link-ul asta:

 

/index.php?showtopic=293019

 

Cine vrea sa fie Mos Craciun sa ma bazaie :D

ai grija cum vorbesti!in primul rand se spune "COCOSEII SINGURATICI" si nu te adresa intregii populatii k am stabilit niste probe si cateva criterii pentru a intra in acest club,ai uitat??!!! :lol: si a doua problema...sa speram ca acum e multumita lumea si nu mai apar alte probleme :D Cand vine primavara??? :laugh:

Editat de ovy_d
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai grija cum vorbesti!in primul rand se spune "COCOSEII SINGURATICI" si nu te adresa intregii populatii k am stabilit niste probe si cateva criterii pentru a intra in acest club,ai uitat??!!! si a doua problema...sa speram ca acum e multumita lumea si nu mai apar alte probleme Cand vine primavara???

 

Bai frate-meu, ti-a ramas niste vin p-acolo prin vene, nu? :laugh: Ma adresam in mod special Cocoseilor Singuratici, si nu in mod oficial. Ne vom adresa poporului mai incolo, dupa ce-mi trece caputzul, ca ma doare groaznic :laugh:Deci sa ne linistim, da? Zen, fung shuei, feng shui si buddha bar! Si cafe del mar.

 

Si pana la primavara mai e, din pacate, acu incepe sezonul de vin fiert si sapuneli. Ai pus-o. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pana la primavara mai e, din pacate, acu incepe sezonul de vin fiert si sapuneli. Ai pus-o. :lol:

daca are acelas efect ca si uischiul de aseara...ma las de meserie :D prefer sa las vinul decat masina pe frigul asta si sa rup foile din calendar in asteptarea primaverii :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://bikerdance.wordpress.com/ planuiti-va din timp programul si faceti economii k o sa iasa super petrecere,bautura si caterinca!!! :laugh: si totul in scop caritabil pt Mirela :P

 

 

sa curga femeile, sa danseze berea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa curga femeile, sa danseze berea :friends:

 

 

gata? ai constatat ca e cazul sa te prezinti si la locale, ma? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

shumy;

 

sa vezi ce-am facut io azi:

 

intru in benzinarie, trag langa pompa, opresc motoru si inainte de a scoate cheia din contact imi trece prin cap sa blochez si ghidonu` asa ca trag in stanga de ghidon, il blochez, ma las pe piciorul stang ca sa-l ridic pe dreptu si sa sa cobor; dar......surpriza...motoru venea dupa picioru stang !

uitasem sa las cricu !!

si uite asa pot sa zic ca am culcat-o si io pe stanga ( foarte lin dar irevocabil !) langa pompa in benzinarie..... de rasu` rasului....

 

radeam ca prostu de prostia mea; noroc ca n-a avut absolut nimic - poate ca doar m-a injurat...si avea dreptate !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

shumy;

 

sa vezi ce-am facut io azi:

 

intru in benzinarie, trag langa pompa, opresc motoru si inainte de a scoate cheia din contact imi trece prin cap sa blochez si ghidonu` asa ca trag in stanga de ghidon, il blochez, ma las pe piciorul stang ca sa-l ridic pe dreptu si sa sa cobor; dar......surpriza...motoru venea dupa picioru stang !

uitasem sa las cricu !!

si uite asa pot sa zic ca am culcat-o si io pe stanga ( foarte lin dar irevocabil !) langa pompa in benzinarie..... de rasu` rasului....

 

radeam ca prostu de prostia mea; noroc ca n-a avut absolut nimic - poate ca doar m-a injurat...si avea dreptate !

 

 

,,cand faci ceva de capul tau si nu iese bine parca mai e cum e, darcand te iei dupa gura altuia si iese prost atunci sa te tii" (NEA MARIM- AMZA PELEA) ....... asa ca sa vezi ce te enervezi cand te da altul pe jos...... :friends:

Editat de shumy001
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata? ai constatat ca e cazul sa te prezinti si la locale, ma? :P

 

 

locale de baut? sau alegeri locale? pentru ca eu candidez pentru apartamentul meu...si sunt singur in cursa si am o sansa mare sa castig :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

locale de baut? sau alegeri locale? pentru ca eu candidez pentru apartamentul meu...si sunt singur in cursa si am o sansa mare sa castig :P

bine ai venit pe topic!!! :friends: dar traditia cere sa te prezinti tu si mobra :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

posesorul: Alex

Motorul:un Yamaha FZS600 Fazer din 2003

Poza cand inca avea numere de Buc. Acum nu mai are :friends:

IO019.jpg

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi asta e misto in a fi antisocial...nu incerci sa fii acceptat...dar pot sa beau eu pt tot grupul :P

apropo...vezi ca spunea ceva furia blonda(ralucone) :drink: de baut la "Fara Nume" acolo pe armeneasca...asa ca poate ne vedem mai pe seara :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...