Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

huh?! :laugh:

Nu eu nu voi dansa, din nenumarate motive nu pot. Insa voi merge, Mirela are nevoie de sprijinul nostru!

Cum adica sa te iau?!

nu stiu unde e clubul:D....(normal ca l-as gasi intr-un fel) dar mi s-ar parea aiurea sa merg si sa stau singur intr-un colt...asa cel putin as sta cu ravenitza pe care o stiu mai mult de pe forum, dar o stiu cat de cat:P...cam asta era ideea:-??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu stiu unde e clubul:D....(normal ca l-as gasi intr-un fel) dar mi s-ar parea aiurea sa merg si sa stau singur intr-un colt...asa cel putin as sta cu ravenitza pe care o stiu mai mult de pe forum, dar o stiu cat de cat:P...cam asta era ideea:-??

:laugh: M-ai facut sa rad, pe cuvant. Na bine, atunci duminica in timpul zilei iti spun unde ne intalnim, sa vad la cat vor si prietenii mei si vii si tu.

Nyt...taci! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca am fost penibil cu postarile astea...ma rog...pare ca voi fi in plus(asa ca o sa ma mai gandesc:-??)........iar nyt daca simte nevoia sa spuna ceva poate sa o faca...chiar daca o sa ma jugneasca:P....numai bine.

Nyt avea sa imi zica mie ceva.

Nu esti penibil, doar ca m-ai surprins...de ce tocmai eu. De aceea. Dar dupa ce mi-ai scris am spus ca e ok. Asa ca nu esti in plus, te anunt duminica cu un PM, locul si ora, bine?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nyt avea sa imi zica mie ceva.

Nu esti penibil, doar ca m-ai surprins...de ce tocmai eu. De aceea. Dar dupa ce mi-ai scris am spus ca e ok. Asa ca nu esti in plus, te anunt duminica cu un PM, locul si ora, bine?

ok....multumesc:)....ti-am zis tie asta ca la tine am revazut reclama pt evenimentul respectiv si mi-a trezit interesul:)....poate imi lasi si un nr de tel in PM daca nu te deranjeaza ca sa putem comunica si altfel....ms:)

Editat de vrajitoru_23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inghetataaaa.....inghetataaaa.... incercand sa iti fac tie in continuare pofta, o sa incep sa plang eu in curand de pofta! :laugh: :laugh:

 

 

daca nu era ora asa inaintata, te scoteam la o inghetata :)

 

albinuzza_inghetata_121.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

usor-usor se duce la fund cavaleria:D (e adevarat ca nu am mai scris de mult dar v-am urmarit constant:P).....ce mai faceti?

ia zi mai raveritza ma iei cu tine pe 14 ca banuiesc ca vei merge (sau poate chiar vei dansa:)))...(nu am cu cine merge....si unui baiat nu ii pot propune ca se poate intelege gresit:))

Ei lasa draga, uite, te invit eu, e bine? :laugh:

 

Sa il cari in carca pana acolo !

 

Cavaleria s-a intalnit cu toate ca tu nu stii nimic ! Faptul ca nu se posteaza pe forum nu inseamna ca lumea nu se vede !

 

Boicotam activatea forumistica, daaaaa??

 

 

e genul ala de intalnire pe bisericute...care are pile merge,care nu nu...

S-a schimbat tiparul la pile intre timp, din pacate. Baietii se dau ieftin, pe ciocolata calda si ceaiuri mai nou. Da' compenseaza cu palinca si opturi... :)

 

 

 

Nu e pe pile...e pe fuga !

 

Cand te-am fugarit noi, draga?

 

 

nu stiu unde e clubul....(normal ca l-as gasi intr-un fel) dar mi s-ar parea aiurea sa merg si sa stau singur intr-un colt...asa cel putin as sta cu ravenitza pe care o stiu mai mult de pe forum, dar o stiu cat de cat:P...cam asta era ideea:-??

Clubul este pe Calea Plevnei nr 61, este fostul Preoteasa; fix langa casa de cultura a studentilor; in spatele operei romane. Daca ajungi in fata operei, o iei tu frumos prin stanga si intri in spate, in parcul operei, ajungi in capatul aleii, fix pe plevnei si-n dreapte e clubul. Oricum vor fi motoare afara, deci il prinzi tu repejor. te asteptam :D

 

 

 

sa inteleg ca am fost penibil cu postarile astea...ma rog...pare ca voi fi in plus(asa ca o sa ma mai gandesc)........iar nyt daca simte nevoia sa spuna ceva poate sa o faca...chiar daca o sa ma jugneasca....numai bine.

Cum sa te gandesti? Aici nu e de gandit, nu e un baieram oarecare, e o actiune caritabila, in fond si la urma urmei. Vii in primul rand ca sa oferi un sprijin, o mana de ajutor, prin prezenta ta. So think about it. Plus ca se anunta mare baieram si maaaaare zbantuiala :P

 

 

 

 

Pe vremea asta inca va este pofta de inghetata? Sunteti tari

Eu ma gandesc la un ceai fierbinte

 

Eu am busit un pic de Aloma si-acum o ard cu augmentin si ceaiuri. Am stocul facut, de care vrei? :laugh: Aoleo, dar tu ce faci treaz la ora asta? Io ca io, dau vina pe emotii macar... 

 

 

 

 

LIPPELEEEEE! Papa-mi-ai nasu', mi-a dat Avidul eroare. Cred ca tu esti cu good juju, merge numai cand esti tu la comp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LIPPELEEEEE! Papa-mi-ai nasu', mi-a dat Avidul eroare. Cred ca tu esti cu good juju, merge numai cand esti tu la comp.

 

ãv cors ca eu is cu good juju...stai cuminte, ia augmentinul la timp, pune de ciocolata aia calda de mi-ai promis-o, si poate trimit niste good juju si la tine :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ralucone: Examenele te cam debusoleaza....uiti de fusul orar :D....dar u la ce ai emotii?

 

@Raven: Mai bine il tratezi k ajungi ca mine sa tragi de nas 1~2 saptamani.....si sa semeni cu Rudolf:P........eu stiam k "se poarta" CRACIUNITZELE :smoke:

Editat de big_boy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt la munca acum...dar special pt evenimentul asta fug de la serviciu cateva ore. Am si aparatul foto sa imortalizez "prestatia". :D

 

Cu relatari live de la fata locului (reporterul Nyt)....am placerea sa va informez ca echipa Cavaleriei : Nyt, Ovy si Razor, au castigat locul I si premiul publicului la Biker Dance!!!!!!!!!!!! Felicitari baieti!!!!!!!!!!!!!!!! ......titanistii astia...niste talente!!!!!!!!!!!!!!! :smoke: :D

Asteptam cu mare interes filmuletele si pozele!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari baieti:).....acum ma oftic si mai tare ca nu am ajuns....ma bucuram alaturi de voi:)......pe langa mandria fata de reprezentantii cavaleriei mai aveam parte si de niste beri ca sigur ati facut cinste:D:))...bravo!!! bravo!!! bravo!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...