Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

apropo...vezi ca spunea ceva furia blonda(ralucone) :drink: de baut la "Fara Nume" acolo pe armeneasca...asa ca poate ne vedem mai pe seara :friends:

Daca mai iesiti pe undeva sapt viitoare da si tu un tar pe mobil sau un buzz pe mess ca ma plictisesc in casa si nu-mi place sa beau vin fiert de unul singur :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

LA MULTI ANI! andreilor si andreelor de pe motocilete (inclusiv mie)... :friends:

 

nu uitati sa puneti graul la incoltit diseara ... si sa va si rodreasca pana la revelion. asa de bine sa ne mearga tuturor la anul care vine!

 

va imbratisez cu drag! :P

 

eu, pachemon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:drink: pana maine dimineata mai e timp de razgandit ... ideea e sa ajungem acolo. Nu ne tine nimeni cu forta :P

 

Pachemon, te bagi ... am reusit si eu sa repar mobra si nu am cu cine iesii :friends:

Editat de gabibuton
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-ti fie rusine... ! Recunoaste in fata marii adunari nationale ca nu participi pt ca n-ai stegulet tricolor sa-ti pui pe mobra... :drink:

:friends: rusinica sa imi fie...nu vreau sa creez discutii, dar prefer sa iau o punga de pe jos si sa o pun la gunoi, decat sa sarbatoresc romania! Iubesc pamantul si natura din romania dar urasc mentalitatea romaneasca!

 

:pow: pana maine dimineata mai e timp de razgandit ... ideea e sa ajungem acolo. Nu ne tine nimeni cu forta :moto:

 

Pachemon, te bagi ... am reusit si eu sa repar mobra si nu am cu cine iesii :P

:D ma indoiesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de bine ce ma bucuram ieri, azi nu am mai iesit cu motorul...e ceata prea aiurea. :P

 

am vazut pe un tip cu un africa twin, pe ceata...lasa don`shoara ca o sa mai fie vreme buna. Mobra mea e tot in service :)

avantajul ca nu am nici mobra nici masina, am tras niste betii, in fiecare vineri de la halloween incoa, si uneori si sambata :laugh:

Editat de alex ripper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vineri se anunta petrecere in Bikers Otopeni, cine vine de prin Cavalerie?! :laugh:

 

Mos Nicolae ? umple ghetutele in Biker?s Club !!!

 

?pe 5 decembrie incepand cu ora 21.00, toate ghetutele se aliniaza in Biker?s Club sa le umple Mosul cu bunatati, dulciuri si portocale... asta desigur, daca ati fost cuminti!!!

Cele mai lustruite ghetute primesc bonus!!!

 

P.S. S-ar parea ca Mosul sa aibe mai multe surprize...asadar va dam un indiciu: sansele cresc pentru cei punctuali!!!

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...