Sari la conținut

Zona Titan: Balta Alba, Dristor, Sector 3


Alexxa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 12,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mmm....chitarist:)...poate facem schimb de experienta...

adica sa ma inveti ca eu chiar zdrangan:))

 

poate ajungi si eu vreodata la clatitele alea ca prea le laudati:D....

 

Am o saptamana de cand zdranganesc :cheers: Nici cainele nu ma mai suporta,da-mi revin eu :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am inteles, io ma chinui de mai mult timp:)...sper sa invat ceva...mai ales ca mi-am luat o chitara bunicica:D...nu pot zice ca nu stiu nimic, dar inca nu cant:D

 

 

mda...dam cu offtopic:D......promit ca o sa iti cant ceva mai alexuta la un moment dat:))...pari interesata:D

 

numai bine motociclistii mei de titan:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pensiaaaa....

V-ati retraaaas.

eu acum stau cu o bere in bot si ma zbatai pe aici ca m-am incarcat deja si nu am unde sa consum energia....

Ravenita...poznele......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stau la Ambrozie, langa posta. Momentan conduc doar auto, my moto necesita ITP, Asigurare, asteapta un set nou de bujii si, eventual un schimb de ulei! Am sa trec pe la metrou cu prima ocazie dar pe 4 roti... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

indeed

 

 

haide ravenitza..unde's pozele..stiu ca mori de nerabdare sa le pui..

Si daca nu le pun?! :D Nu stiti ce pierdeti...

 

Ho ca abia ajunse fata acasica

 

....si totusi: UNDE IE POZELE?

Bre eu ajunsei acasa, numai ca mi-o fost lene sa intru pe net...

 

Pensiaaaa....

V-ati retraaaas.

eu acum stau cu o bere in bot si ma zbatai pe aici ca m-am incarcat deja si nu am unde sa consum energia....

Ravenita...poznele......

Bai frate, sa-mi zici si mie ce tip de acumulator folosesti...

 

un weekend de tot rahatu'!Ploi si iar ploi...

Chiar ca... :)

 

1.

Ma bucur mult ca ati venit si voi la clatite, tre sa recunoasteti ca sunt delicioase iar patronul a fost foarte tare cum s-a grabit el sa ne primeasca pe toti.

nipplelutz...acum ai cunoscut gasca de nebuni si stilul de mers...ramane sa te decizi daca mai vii cu noi si daca ti-a facut placere.

 

2.

ce faceti mai SORICEII DIN TITAN?! :D Ramane soricelul meu pasager sa fie mascota noastra?

 

3.

Diseara se tine in Bikers Otopeni o petrecere simpatica pentru 8 martie, dar o sa fie fun si pentru barbati. Eu as vrea sa ajung, asa ca daca vreti ne vedem direct acolo, poate ne strangem mai multi soriceii :lol:

 

4.

Pozele...ma mai gandesc daca vi le dau!

 

5.

shummy!!!! de ce nu ai mers mai primul ca sa ramai cu noi?

Editat de ravenitza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am inteles, io ma chinui de mai mult timp:)...sper sa invat ceva...mai ales ca mi-am luat o chitara bunicica:D...nu pot zice ca nu stiu nimic, dar inca nu cant:D

 

 

mda...dam cu offtopic:D......promit ca o sa iti cant ceva mai alexuta la un moment dat:))...pari interesata:D

 

numai bine motociclistii mei de titan:)

 

 

 

Mai,doua melodii stiu si eu sa zdrangan,dar doar atat. :)

Las' ca il punem pe Sebi sa ne invete pe toti .:D

 

 

Cu incepatoare cre' ca o punem d'altceva :D

 

 

 

Obraznici sunteti.. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare frate, nu stiam de aceasta minunata seara de vineri la Ursu....pai sa tot trecem k uite asa mai bat si eu la tobe (fara sa le stric :lol: ), mai cant la un bas si promit k data viitoare o sa auziti si un solo de la mine la chitara :D.... si pt cei care plecasera : am cantat si la tobe aseara, vreo juma de ora daca nu mai bine :):P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca nu le pun?! :D Nu stiti ce pierdeti...

 

 

Bre eu ajunsei acasa, numai ca mi-o fost lene sa intru pe net...

 

 

Bai frate, sa-mi zici si mie ce tip de acumulator folosesti...

 

 

Chiar ca... :)

 

1.

Ma bucur mult ca ati venit si voi la clatite, tre sa recunoasteti ca sunt delicioase iar patronul a fost foarte tare cum s-a grabit el sa ne primeasca pe toti.

nipplelutz...acum ai cunoscut gasca de nebuni si stilul de mers...ramane sa te decizi daca mai vii cu noi si daca ti-a facut placere.

 

2.

ce faceti mai SORICEII DIN TITAN?! :D Ramane soricelul meu pasager sa fie mascota noastra?

 

3.

Diseara se tine in Bikers Otopeni o petrecere simpatica pentru 8 martie, dar o sa fie fun si pentru barbati. Eu as vrea sa ajung, asa ca daca vreti ne vedem direct acolo, poate ne strangem mai multi soriceii :lol:

 

4.

Pozele...ma mai gandesc daca vi le dau!

 

5.

shummy!!!! de ce nu ai mers mai primul ca sa ramai cu noi?

 

 

ravenitza, mi-a placut cu voi..sper sa mai iesim si vinerea viitoare

referitor laparty..nu ar fi mia bine sa ne intalnim in titan si sa plecam impreuna ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut ! vezi ca e cineva pe forum la noi care se ocupa de asigurari&co idul lui e jhon1288. daca vrei filtre bujii etc iti recomand http://www.romimoto.ro/shop.php?op=view&am...p_code=85000501 :lol: sunt f ok ca pretz eu de acolo am luat

Multumesc pt informatie dar bujiile am apucat deja sa le comand iar restul investitiilor programate tin strict de ziua de leafa! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

5.

shummy!!!! de ce nu ai mers mai primul ca sa ramai cu noi?

 

ti am zis ca nu merg, ca ne vedem la ursu, dar eu am, ajuns maitarziu pe la 12 ca am avut treaba , si oricum pa la bul\evard la decebal cand amluat o inainte am fost in spatele vostru, nu mam pierdut, si oricum daca mergeam primul i mi era teama ca nu va tineti dupa mine.. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare frate, nu stiam de aceasta minunata seara de vineri la Ursu....pai sa tot trecem k uite asa mai bat si eu la tobe (fara sa le stric :D ), mai cant la un bas si promit k data viitoare o sa auziti si un solo de la mine la chitara :).... si pt cei care plecasera : am cantat si la tobe aseara, vreo juma de ora daca nu mai bine :D:P

dovada: post-7727-1236418597_thumb.jpgpost-7727-1236418669_thumb.jpg

 

ravenitza, mi-a placut cu voi..sper sa mai iesim si vinerea viitoare

referitor laparty..nu ar fi mia bine sa ne intalnim in titan si sa plecam impreuna ?

:lol: Ma bucur atunci!

Ideea e ca eu nu as veni cu motorul pentru ca mi-e ca o sa inceapa iar ploaia...asa anuntau pentru seara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Mesterila...bre trecem la meditatii...de data asta invers...tu ma meditezi pe mine ca nu am mai luat un grif in mana de 12 ani si-mi incurc degetele-n corzi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...